Opinie uczestników naszych wydarzeń

Dobrze przygotowany zespół, trzyma się opracowanej agendy. Kontroluje przebieg spotkania. Otwarta postawa i chęć zapewnienia optymalnych warunków warsztatów. Czas podczas kolacji umożliwiał nawiązanie relacji z uczestnikami zarówno na tematy zawodowe jak i prywatne. Prowadzone zabawy też były fajne i pozytywnie odebrane.
Senior Group Leader, Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. Oddział w Łęgu, WAREHOUSE EXCELLENCE 4.0, maj 2022
Świetnie przygotowana konferencja, organizacyjnie i merytorycznie idealnie pod potrzeby klienta. OPINIA Z KOLACJI INTEGRACYJNEJ: Bardzo pozytywne kolacje :) OPINIA ZE ZWIEDZANIA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP. Z O.O. SP. J.: Zdecydowanie Excellence 4.0. Dokładne i szczegółowe opowiadanie o procesach. Wspaniała optymalizacja procesów. Technologie na najwyższym poziomie.
Kierownik Magazynu, ROSTI POLAND Sp. z o.o., WAREHOUSE EXCELLENCE 4.0, maj 2022
Konferencja na bardzo wysokim poziomie, tematy-prelekcje jak najbardziej dopasowane do tematyki ogólnej, wizyta w Kaufland bardzo ciekawa i dobrze zorganizowana. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Pracownicy bardzo mili i profesjonalnie podchodzący do Uczestników. OPINIA ZE ZWIEDZANIA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP. Z O.O. SP. J.: Opinia bardzo pozytywna, osoby oprowadzające na bardzo wysokim poziomie, potrafią zainteresować swoim zakładem. Bardzo fajna współpraca między tymi ludźmi sprawia, że chce się to centrum odwiedzić jeszcze raz, choć to nie jest pierwsza moja wizyta w tym centrum. Duży plus dla szefostwa Kaufland Wola Krzysztoporska.
Dyrektor Centrum Dystrybucji, Alma Alpinex Sp. z o.o., WAREHOUSE EXCELLENCE 4.0, maj 2022
Profesjonalnie przygotowana konferencja, zarówno od strony organizacyjnej jak i od strony merytorycznej. Profesjonalni prelegenci z merytorycznymi prezentacjami wpasowującymi się w temat konferencji.
Dyrektor Produkcji, Kimball Electronics Poland Sp. z o.o., WAREHOUSE EXCELLENCE 4.0, maj 2022
Globalna ocena – pełen profesjonalizm na bardzo wysokim poziomie! Kultura osobista! Towarzyskość! Profesjonalnie i pełne fachowe wsparcie! TAK TRZYMAĆ! OPINIA ZE ZWIEDZANIA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP. Z O.O. SP. J.: CD robiące ogromne wrażenie za całokształt wdrożeń automatyki! Ogromny szacunek za otwartość w przyjmowaniu gości i prezentacji zaimplementowanych rozwiązań.
Kierownik Działu ASRS, Aiut Sp. z o.o., WAREHOUSE EXCELLENCE 4.0, maj 2022
Szerokie spektrum biznesowe, prelegenci z bardzo różnych podmiotów gospodarczych i branżowych. Obsługa bez zastrzeżeń.
Kierownik Sekcji Zakupów Kompletacyjnych, RAFAKO S.A., ZAKUPY W KRYZYSIE ŚWIATOWYM, czerwiec 2022
Bardzo dobra organizacja. Dobra kontrola ram czasowych, formuła prowadzenia zajęć przez praktyków jest dużym atutem. Dodatkowy plus za zmienność prelegentów. OPINIA Z KOLACJI INTEGRACYJNEJ: Ciekawa forma, bardzo dobrym pomysłem jest propozycja gier, quizów. Mieliśmy możliwość w warunkach mniej formalnych porozmawiać, wymienić się doświadczeniami.
Kierownik Działu Planowania Produkcji i Zakupów, JELFA S.A., ZAKUPY W KRYZYSIE ŚWIATOWYM, czerwiec 2022
Zarówno część merytoryczna jak i organizacyjna w pełni spełniły moje oczekiwania. W kameralnym gronie profesjonaliści poruszali kluczowe w dzisiejszych czasach zagadnienia, uczestnicy chętnie wymieniali się doświadczeniami.
Kierownik Działu Zakupów i Projektów Przemysłowych, MW Lublin Sp. z o.o., ZAKUPY W KRYZYSIE ŚWIATOWYM, czerwiec 2022
Niezwykle cenna okazja do zdobycia wiedzy i wymiany doświadczeń. Prezentacje łączą elementy teorii z ich praktycznym zastosowaniem. Rzeczywiste case studies inspirują! OPINIA ZE ZWIEDZANIA AVON OPERATIONS POLSKA Sp. z o.o.: Bardzo dobrze zorganizowane zwiedzanie, oprowadzające osoby przekazywały ciekawe informacje i wyczerpująco odpowiadały na zadawane pytania. Co było najciekawsze? Możliwość wymiany doświadczeń oraz zainspirowania się dobrymi praktykami.
Quality and Product Development Director, BETASOAP Sp. z o.o., FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG, maj 2022
Zakres prelekcji był moim zdaniem „szyty na miarę” dzisiejszych potrzeb i wyzwań stawianych firmom. Duży plus dla obsługi konferencji (pracownicy firmy MOVIDA), która wykazuje się bardzo kompetentnym i profesjonalnym podejściem. Uczestniczyłam pierwszy raz i szczerze polecam. OPINIA ZE ZWIEDZANIA AVON OPERATIONS POLSKA Sp. z o.o.: Cała wizyta moim zdaniem „w punkt”, każdy z opiekunów firmy AVON wykazał się dużym zaangażowaniem.
Pełnomocnik ds. IFS, Segafredo Zanetti Poland, FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG, maj 2022

Strony

Nasi partnerzy: