Do kogo adresujemy nasze wydarzenia?
Zobacz aktualne wydarzenia

Uczestnicy

Profesjonaliści

Organizowane wydarzenia adresujemy do profesjonalistów szukających wiedzy, pragnących podzielić się doświadczeniami, zaprezentować swoje rozwiązania. Łączymy praktyków z dużym doświadczeniem, chęcią rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji oraz nawiązywania kontaktów z osobami zajmującymi się podobnymi obszarami działania. Wydarzenia organizowane przez MOVIDA tworzą unikalną do tego przestrzeń.

MOVIDA Uczestnicy
Ponad
17 000
uczestników
MOVIDA Uczestnicy
Ponad
60%
ponownego
udziału

Managerowie

Wydarzenia łączą profesjonalistów, praktyków i managerów działów, posiadających znaczącą wiedzę i doświadczenie. Formuła masterclass oznacza, że zarówno prelegenci, jak i słuchacze, to doświadczeni praktycy. Dzięki temu, a także w wyniku licznych dyskusji i działań ułatwiających wymianę doświadczeń, uczestnicy nawiązują częstokroć trwałe i efektywne kontakty biznesowe skutkujące długofalową współpracą.

Prelegenci

MOVIDA Prelegenci
Niemal
7 000
ekspertów
praktyków

Eksperci

Naszym priorytetem jest jakość wiedzy, jaką otrzymują uczestnicy wydarzeń. Tylko najlepsza znajomość i pogłębiona analiza aktualnych problemów, przepisów czy nowatorskich rozwiązań branży gwarantuje właściwy dobór poruszanych podczas spotkania tematów. Do podzielenia się doświadczeniami zapraszamy wybitnych specjalistów, którzy nie tylko mają wyjątkową perspektywę, ale też umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy.

Praktycy

Prelegenci to wybitni eksperci-praktycy, którzy dzieląc się doświadczeniem analizują nigdy wcześniej niepublikowane przypadki. Wyróżnia ich fachowa wiedza poparta latami doświadczenia, prawdziwa pasja i umiejętność przekazywania informacji. Dlatego też są niezwykle wysoko oceniani przez uczestników spotkań. Nasi prelegenci to osoby otwarte na dyskusje i pytania ze strony uczestników, co sprzyja dynamice spotkania.

MOVIDA Prelegenci
Średnia
5,26
ocena
prelegentów

Partnerzy tematyczni

Kim jest partner tematyczny?

Partner tematyczny posiada rozwiązania techniczne, organizacyjne, funkcjonalne lub doradcze, które mogą być użyteczne dla uczestników wydarzenia. Otrzymuje możliwość zaprezentowania oferty wyłącznie poprzez przedstawienie merytorycznego rozwiązania problemu omawianego podczas wydarzenia. W celu szerszej prezentacji swojego rozwiązania partner ma możliwość zaproszenia uczestników do stolika tematycznego, a także zorganizowania konkursu podczas czasu networkingowego.

MOVIDA Partnerzy
MOVIDA Partnerzy

Korzyści z partnerstwa tematycznego

Podstawową korzyścią płynącą z partnerstwa jest nawiązanie cennych kontaktów biznesowych. Możliwość zaprezentowania unikalnych rozwiązań podczas wystąpienia pozwala wyróżnić się na tle konkurencji i zdobyć uwagę uczestników podejmujących decyzje o wyborze partnerów oraz dostawców rozwiązań w swoich organizacjach. Promocja wydarzenia przed, w trakcie i po jego zakończeniu pozwala na dotarcie nawet do tysięcy klientów MOVIDA.

Jesteśmy cenieni za:

  • możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z decyzyjnymi przedstawicielami największych i najsprawniej działających zakładów przemysłowych w Polsce,
  • stworzenie atmosfery i okazji do bezpośrednich rozmów z potencjalnymi klientami,
  • możliwość merytorycznego przedstawienia swoich rozwiązań i przykładów ich zastosowania,
  • dokładnie i precyzyjnie przebiegającą współpracę,
  • wywiązywanie się w całości z ustalonych zobowiązań.
MOVIDA Partnerzy

Zakłady i centra

MOVIDA Zakłady i centra
Ponad
150
zwiedzonych
zakładów

Współpraca z nami

Współpracujemy z nowoczesnymi i świetnie zorganizowanymi, znakomicie zarządzanymi obiektami charakteryzującymi się sprawdzonymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, zaawansowanymi systemami zarządzania oraz wysoce zoptymalizowanymi procesami.

Merytoryczne oprowadzanie po starannie wybranych obszarach zakładów przeprowadzają osoby odpowiedzialne za zarządzanie nimi, prezentując zastosowane rozwiązania i analizując najistotniejsze ich aspekty. To część wydarzenia, która dostarcza praktycznej wiedzy o szerokim zakresie.