Opinie uczestników naszych wydarzeń

OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU LECH BROWARY: Bardzo dobrze zorganizowane zwiedzanie, ciekawe prezentacje, dobra organizacja (pilnowanie czasu, wsparcie techniczne). Kompetentne osoby oprowadzające. Miłe zakończenie.
Szef Działu Zarządzania Jakością, Dr Irena Eris. Laboratorium Kosmetyczne, Forum Managerów Jakości FMCG, kwiecień 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU LECH BROWARY: Wycieczka bardzo interesująca. Prowadzący bardzo ciekawie opowiadali o swojej pracy. Bardzo ciekawe były sprawy związane z organoleptyką.
Kierownik ZKJ, Bioagra-Oil S.A, Forum Managerów Jakości FMCG, kwiecień 2018
Wszystko na wysokim poziomie, dobra organizacja. Ciekawy dobór prelegentów i tematyka wykładów. Konferencja poszerzająca horyzonty.
Menedżer ds. Bezpieczeństwa Żywności, Jeronimo Martins Polska SA, Forum Managerów Jakości FMCG, kwiecień 2018
Prelekcje inspirujące, ciekawe. Prelegenci posiadają ogromną wiedzę, są specjalistami w swojej dziedzinie. Pracownicy firmy MOVIDA zaangażowani, pomocni.
Kierownik KJ, Serpol Cosmetics, Forum Managerów Jakości FMCG, kwiecień 2018
Do tej pory wykłady dotyczące jakości poruszały tematy certyfikacji, norm, narzędzi jakości, procedur i audytorów. Nowością jest poruszanie tematu, który leży u podstaw zarządzania jakością, czyli budowania kultury jakości, czy inaczej budowania myślenia nastawionego na jakość. Konferencja dała okazję do analizy tego tematu.
Dyrektor Jakości, DGS Poland, Forum Managerów Jakości FMCG, kwiecień 2018
Bardzo dziękuję za dobrą komunikację i dostępność, zarówno przed, jak i w trakcie trwania forum. Podczas forum zostały zaprezentowane bardzo ciekawe tematy, a wybrani prelegenci chętnie dzielili się doświadczeniem. Dziękuję za pilnowanie czasu i przerw, które były bardzo dobrze ustalone! Ciekawie zorganizowane atrakcje podczas kolacji, możliwość integracji uczestników.
Szef Zapewnienia Jakości, Farm Frites Poland SA, Forum Managerów Jakości FMCG, kwiecień 2018
Bardzo ciekawe prelekcje, nawet opowiadanie o wymaganiach pracowniczych było tak interesujące, że nie wiadomo, kiedy czas wykładów upłynął. Niesamowita przygoda w Kompanii Piwowarskiej. Po takiej konferencji mamy niezwykłą energię, by doskonalić procesy w zakładzie. Obsługa firmy MOVIDA jak zawsze na bardzo wysokim poziomie.
Dyrektor ds. Jakości, Serpol Cosmetics, Forum Managerów Jakości FMCG, kwiecień 2018
Świetna organizacja – potwierdzenie podczas kolejnej konferencji. Aktualna, na czasie tematyka, profesjonalni prezenterzy, bardzo dziękuję załodze Lech Browary Wielkopolski za możliwość zwiedzenia zakładu.
Kierownik Zarządzania Jakością, Lotte Wedel, Forum Managerów Jakości FMCG, kwiecień 2018
Spotkanie profesjonalistów z profesjonalistami – merytoryczne dyskusje, które zarówno uczestnikom, jak i prelegentom dostarczają dużo praktycznej wiedzy, jak i nowych doświadczeń. Wieczorne kolacje to idealny moment na to, by w nieformalnej atmosferze podyskutować o koncepcjach, który poznaliśmy podczas prezentacji. Do tego super zabawa i odpoczynek po intensywnym dniu.
Dyrektor Zapewnienia Jakości, Betasoap Sp. z o.o., Forum Managerów Jakości FMCG, kwiecień 2018
OPINIE ZE ZWIEDZANIA FCA POLAND W TYCHACH: Zakład na najwyższym poziomie ze wszystkich zwiedzanych na konferencji. Widać, że wdrażane systemy działają i przynoszą korzyści.
Zastępca Kierownika Obszaru ds. Zarządzania, FERRERO POLSKA Sp. z o.o., Factories Tour, kwiecień 2018

Strony

Nasi partnerzy:

قطعات موبایل خرید دامپ خرید لوپ دیجیتال آی سی هارد بی سیم بیسیم Google