Opinie uczestników naszych wydarzeń

OPINIA ZE ZWIEDZANIA ABB: Fantastyczny i świetnie przeprowadzany wykład przez Pana Łukasza. Widać było jego pasję, zaangażowanie i wiedzę w prezentowanej tematyce.
Dyrektor Produkcyjno-Techniczny, WZ Eurocopert Sp. z o.o., Factories Tour, listopad 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA SITECH: Profesjonalne podejście, odpowiedzi na wszystkie pytania. Ciekawie zorganizowana fabryka, super kadra zarządzająca.
Specjalista ds. UR, Kupiec Sp. z o.o., Factories Tour, listopad 2019
OPINIA Z KOLACJI INTEGRACYJNEJ: Kolacje biznesowo-networkingowe przebiegły w bardzo miłej atmosferze, świetna okazja do wymiany doświadczeń oraz do nawiązania relacji zawodowych w różnych branżach.
Mechanik Form, O-I Poland S.A., Factories Tour, listopad 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA RECARO: Urzekła mnie otwartość osób oprowadzających. Załoga profesjonalna, fajna atmosfera na hali, fajne cele, świetne wskaźniki. Dobra współpraca między działami.
Dyrektor Operacyjny, BVT Components Sp. z o.o., Factories Tour, listopad 2019
Dobrze przygotowana i zorganizowana prezentacja firm. Pracownicy firmy MOVIDA potrafią odpowiedzieć na każde pytanie organizacyjne.
Konstruktor, Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów GROWAG Sp. z o.o., Factories Tour, listopad 2019
Doskonała organizacja, pracownicy firmy MOVIDA bardzo mili i profesjonalni. Prelegenci bardzo dobrze przygotowani merytorycznie, ciekawie omawiali przedstawione tematy. Polecam udział w konferencjach zorganizowanych przez firmę MOVIDA, naprawdę warto. Dziękuję za mile spędzony czas.
Mechanik Form, O-I Poland S.A., Factories Tour, listopad 2019
Bardzo ciekawy zakres merytoryczny konferencji, dobrze dobrane i przygotowane do zwiedzania Zakłady. Konferencja zorganizowana z dużą dbałością o detale, kadra firmy MOVIDA w odpowiedniej liczbie, dobrze przygotowana merytorycznie oraz otwarta na potrzeby uczestników. Bardzo dobra organizacja.
Szef ds. Inwestycji Kapitałowych, Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A., Factories Tour, listopad 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA FAURECIA: Świetna organizacja zwiedzania, duża szczegółowość i wysoki poziom profesjonalizmu oprowadzających.
Kierownik Utrzymania Ruchu, 3LP SA, Forum SUR, październik 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA FAURECIA: Innowacyjne rozwiązania w zakresie UR i produkcji. Interesujące podejście do problemów i wyzwań stojących przed utrzymaniem ruchu. Profesjonalnie zorganizowane zwiedzanie zakładu. Prowadzący chętnie odpowiadali na zadawane pytania dzieląc się wiedzą i doświadczeniem.
Kierownik Utrzymania Ruchu, FCA Powertrain Poland Sp. z o.o., Forum SUR, październik 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA HÄRTER: Ciekawy zakład z bardzo ciekawymi, jak i nowymi maszynami. Przykład jak niewielkim zespołem poprzez ciągłe doskonalenie i optymalizację można modernizować i unowocześniać procesy UR i produkcyjne.
Maintenance Supervisor, IAC Group Sp. z o.o., Forum SUR, październik 2019

Strony

Nasi partnerzy: