Forum jak zwykle zorganizowane na najwyższym poziomie. Bardzo dobry i ciekawy wybór pozostałych prelegentów. Po okresie pandemii Forum było świetną okazją do spotkania praktyków i zdobycia nowych doświadczeń. Wyjeżdżam z głową pełną pomysłów.
Oba zakłady zrobiły na mnie duże wrażenie pod względem rozwiązań organizacyjnych i czystości jaka jest utrzymana pomimo prowadzonych procesów. Bardzo fajnie zorganizowane miejsca z informacjami dla pracowników.