Profesjonalnie zorganizowane spotkanie. Właściwy dobór prelegentów oraz Uczestników.
Świetny pomysł. Wieczór spędziłem z ludźmi bardzo sympatycznymi, profesjonalistami w swoich zawodach. Nawiązałem szereg kontaktów, które mają szanse na rozwój firmy. Organizacja wieczorów profesjonalna. Stworzona atmosfera spotkania sprzyjała nawiązaniu kontaktów. Dziękuję.