Idealne wydarzenie dla osób chcących poznać firmy, gdzie poziom automatyzacji jest relatywnie niewielki, aż po przypadki, gdzie jest powszechny na każdym kroku. Obsługa na bardzo dobrym poziomie, wszystko zorganizowane z myślą o komforcie uczestników.
Bardzo dobrze zorganizowana wizyta. Bardzo ergonomiczne Centrum Logistyczne i uporządkowane pod względem procesów.
Jak najbardziej w trakcie kolacji była możliwość nawiązania relacji i dyskusji na tematy omawiane w trakcie prelekcji.