Tak jak ostatnio wszystko dopięte na ostatni guzik. Obsługa świetna, jedzenie ok. Organizacja czasu świetna.
Analiza ankiet pomaga nam w ocenie konkretnego wydarzenia, pracy naszego zespołu oraz pracy zaproszonych przez nas ekspertów. Prosimy w nich o podzielenie się opiniami na temat odwiedzanych zakładów przemysłowych i centrów dystrybucyjnych. Wszystkie uwagi z ankiet oraz oceny statystyczne przekazujemy także Prelegentom i Partnerom wydarzenia, co daje im cenną informację zwrotną. Zapraszamy także do zapoznania się z Referencjami, które otrzymaliśmy od naszych Partnerów.
Tak jak ostatnio wszystko dopięte na ostatni guzik. Obsługa świetna, jedzenie ok. Organizacja czasu świetna.
Bardzo ciekawa konferencja. Możliwość przeniesienia pewnych rozwiązań na własny grunt. Obsługa pracowników MOVIDA – bardzo dobra.
Bardzo ciekawa wizyta, pomogła mi lepiej zrozumieć Toyota Production System. Osoby prezentujące i oprowadzające robiły to bardzo profesjonalnie z widoczną pasją i silną identyfikacją z fabryką.
Konferencja Intralogistyka to platforma wymiany doświadczeń i wiedzy dla osób odpowiednich za logistykę w firmie produkcyjnej (ale nie tylko). Ciekawe prelekcje i dyskusje pozwalają zarówno firmom o wysokiej organizacji logistyki jak i tym będącym na początku drogi zyskać nowe spojrzenie.
Konferencje firmy MOVIDA są przygotowane na wysokim poziomie merytorycznym. Prelegenci są kompetentni oraz mają duże doświadczenie w omawianych tematach. Możliwość zadawania pytań pozwala na wymianę doświadczeń. Wieczory integracyjne umożliwiały nawiązanie nowych kontaktów, wymianę doświadczeń zawodowych oraz nawiązanie relacji biznesowych.
Bardzo ciekawe spotkanie z omówieniem prawdziwych problemów w logistyce wewnętrznej. Doskonała możliwość wymiany doświadczeń.
Bardzo czysty zakład. Wysoka kultura pracy i dbałość o bezpieczeństwo. Ciekawe rozwiązania logistyczne.
5S- Super tematy, Super Prelegenci, Super organizacja, Super integracja, Super obsługa.
Zwiedzanie dobrze zorganizowane, pozwoliło na zapoznanie się z zasadami logistyki w dużym koncernie. Prowadzący kompetentni, zaangażowani oraz chętni do udzielania odpowiedzi na zadawane pytania.
Gratuluję Państwu koncepcji oraz pomysłu na omówienie tematyki bezpieczeństwa w magazynach oraz centrach dystrybucyjnych. Wysoki profesjonalizm prelegentów oraz praktyczna merytoryka prezentacji.