Wydarzenie było naprawdę profesjonalnie zorganizowane, a obsługa na najwyższym poziomie. Materiały zostały przygotowane z ogromną starannością. Miałam okazję nie tylko zdobyć cenną wiedzę, ale także poznać wielu ciekawych ludzi, co dodatkowo wzbogaciło całe doświadczenie.
Wieczory biznesowo-networkingowe zdecydowanie dały możliwość nawiązania relacji zawodowych, podzielenia się wiedzą oraz prowadzenia wielu ciekawych dyskusji na tematy poruszane podczas konferencji.
Zwiedzanie Zakładu było dla mnie bardzo ciekawym doświadczeniem. Magazyn wysokiego składowanie robi ogromne wrażenie, a osoby oprowadzające dokładnie wszystko wyjaśniły i odpowiedziały na wszystkie pytania.