Zarządzanie ryzykiem nadużyć. Praktycy dla praktyków, listopad 2013

5-6 listopada 2013
Zarządzanie ryzykiem nadużyć. Praktycy dla praktyków, listopad 2013
Kategoria: 
Ryzyko nadużyć - Zarządzanie

W dniach 5-6 listopada 2013 r. w Warszawie odbyła się konferencja „Zarządzanie ryzykiem nadużyć. Praktycy dla praktyków”, która zgromadziła grono praktyków, reprezentujących wiele różnych branż i środowisk.

Spotkanie stanowiło platformę wymiany doświadczeń dla praktyków na co dzień zarządzającymi ryzykiem nadużyć i zajmującymi się kontrolą wewnętrzną. Prelegenci opierając się na najnowszych rozwiązaniach przeprowadzili uczestników kompleksowo przez cały proces zarządzania ryzykiem nadużyć – od sposobów identyfikacji obszarów zagrożonych nadużyciami, systemów przeciwdziałania najczęściej popełnianym nadużyciom, metod wykrywania nadużyć, po możliwości i rozwiązania po jakie można sięgnąć po wykryciu nadużycia w organizacji. Nie zabrakło również licznych case studies.

Uczestnicy podkreślali kompleksowość programu i wysoki poziom merytoryczny prelekcji.

Prelegentom dziękujemy za ciekawe wystąpienia oraz praktyczne wskazówki, możliwe do zastosowania w firmach, a uczestnikom za przybycie na spotkanie oraz aktywny udział w dyskusjach.

Powiązane opinie: 
Bardzo ciekawe spotkanie, zaprezentowany materiał pozwoli na zastosowanie właściwych rozwiązań w firmie zmierzających do identyfikacji i przeciwdziałania nadużyciom.
Specjalista ds. ekonomicznych, Stocznia Remontowa NAVTA S.A., Zarządzanie ryzykiem nadużyć. Praktycy dla praktyków, listopad 2013
Bardzo ciekawe podejście do zarządzania ryzykiem nadużyć w procesach biznesowych poprzez zarządzanie procesami. Prelegenci zaprezentowali ciekawe przykłady praktyczne skutecznego przeciwdziałania nadużyciom w procesach zakupowych.
Kierownik Rachunkowości, podatków i płac, Volkswagen Poznań Sp. z o.o., Zarządzanie ryzykiem nadużyć. Praktycy dla praktyków, listopad 2013

Nasi partnerzy: