ZAKUPY W PRZEMYŚLE - strategie, trendy, wyzwania, luty 2018

20-21 lutego 2018 roku, Warszawa
ZAKUPY W PRZEMYŚLE - strategie, trendy, wyzwania, luty 2018
Kategoria: 
Zakupy - Administracja

Szanowni Państwo,

W dniach 20-21 lutego 2018 w Warszawie odbyła się kolejna edycja masterclass ZAKUPY W PRZEMYŚLE – strategie, trendy, wyzwania.

Podczas spotkania omówione zostały tematy dotyczące kierunków rozwoju funkcji zakupowej, podejścia strategicznego, nowoczesnego zarządzania projektem zakupowym, zarządzania ryzykiem oraz wypracowania efektywnych zasad współpracy z dostawcami.

Zróżnicowany program merytoryczny dopełniła wizyta w zakładzie Technicolor Polska Sp. z o.o. w Piasecznie.

Bardzo dziękujemy Zarządowi firmy za umożliwienie odwiedzenia zakładu oraz profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w zakładzie, zaangażowanie merytoryczne oraz uprzejmość wszystkich pracowników zrobiły ogromne wrażenie na Uczestnikach masterclass.

Dziękujemy również Patronom Medialnym wydarzenia za współpracę, jak również za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom masteclass.

Serdecznie dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny, pełen dyskusji udział i wspólnie stworzoną, miłą atmosferę. Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach.

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi opiniami Uczestników.

Powiązane opinie: 
Ocena bardzo dobra, profesjonalnie prowadzone szkolenie, na temat i konkretnie. Obsługa pracowników wzorowa. Kolacja równie owocna, co konferencja. Umożliwiła nawiązanie nowych kontaktów i owocowała w dyskusje na temat spotkania. Wizyta w zakładzie bardzo interesująca i kreatywna, osoby prowadzące profesjonalne.
Kierownik Działu Zakupów, B & P Engineering Sp. z o.o. spółka komandytowa, Zakupy w przemyśle, luty 2018
Profesjonalna obsługa oraz przyjazna atmosfera zachęcająca do dzielenia się doświadczeniami i ciekawej merytorycznej dyskusji.
Menadżer ds. Zakupów, P.P.H.U. POLIPACK, Zakupy w przemyśle, luty 2018
Dobra organizacja techniczna. Inspirująca wymiana doświadczeń, szczególnie w zakresie działań kryzysowych i sposobów rozpoznawania i zapobiegania ryzyku.
Sourcing Projects Manager, Danfoss Poland Sp. z o.o., Zakupy w przemyśle, luty 2018
Cenna możliwość spotkania praktyków w obszarze sourcingu, wymiany pomysłów i doświadczeń, a także do nawiązania relacji biznesowych. Bardzo dobry pomysł z wprowadzaniem zestawów słuchawkowych podczas zwiedzania.
Sourcing Manager, Technicolor Polska Sp. z o.o., Zakupy w przemyśle, luty 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA TECHNICOLOR POLSKA: Moja opinia jest bardzo pozytywna. Słyszałem o firmie Technicolor, jednak dopiero przy wizytacji zdałem sobie sprawę jak duży jest zakład.(…) Kolejną zaskakującą kwestią była dla mnie sama technika masteringu – naprawdę interesujący temat. Na koniec, bardzo fajne i profesjonalne wrażenie zrobiły osoby przedstawiające firmę.
Purchaser, Bech Packaging Sp. z o.o., Zakupy w przemyśle, luty 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA TECHNICOLOR POLSKA: Fajna i ciekawa przygoda móc zobaczyć procesy z bliska; dużo szczegółów i ciekawostek dotyczących firmy.
Specjalista ds. Zakupów i Sourcingu, Nederman Manufacturing Poland Sp. z o.o., Zakupy w przemyśle, luty 2018

Nasi partnerzy: