VI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2012

10-11 października 2012
VI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2012
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

W dniach 10-11 października 2012 w Częstochowie odbyło się kolejne, szóste już Forum Służb Utrzymania Ruchu. organizowane przez Movida Conferences. Tym razem tematyka dotyczyła optymalizacji procesów, a formuła Masterclass, powodująca, że zarówno po stronie prelegentów jak i słuchaczy występowali praktycy, sprawdziła się znakomicie.

Przedstawione liczne case studies oraz ożywione dyskusje zdobyły uznanie Uczestników i – jak napisali oni w podsumowaniu spotkania – dały materiał nie tylko do przemyśleń, lecz i do szybkiego wdrożenia we własnych zakładach.

Forum SUR połączone było ze zwiedzaniem zakładu CSF Poland Sp. z o.o reprezentującego branżę automotive. Wizyta w zakładzie została wysoko oceniona ze względu na interesujące przykłady rozwiązań, wysoko rozwinięte systemy zarządzania jakością, a także znakomite przygotowanie Gospodarzy.

Wspólna kolacja i liczne nieformalne rozmowy dały możliwość dalszej wymiany doświadczeń, a nawet nawiązania współpracy między Uczestnikami.

Zachęcam do zapoznania się z opiniami Forum – i zapraszam na następne!

Powiązane opinie: 
Wymiana doświadczeń przy wdrażaniu usprawnień w różnych branżach daje szeroki obraz problemów, zagrożeń, ale także sukcesów, które motywują do działania.
Kierownik UR, Gedeon Richter Sp z o.o. , VI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2012
Bardzo duża wiedza prelegentów. Wiele interesujących informacji. Możliwość wymiany doświadczeń zawodowych. Udział w konferencji był przydatny w pracy zawodowej. Wieczór integracyjny umożliwił wymianę doświadczeń zawodowych.
Kierownik UR, Volmet Automotive Sp z o.o. , VI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2012
Forum bardzo interesujące, tematyczne, po prostu krótko i na temat.
Zastępca Kierownika UR, Zarmen Sp z o.o. , VI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2012
Wspaniała atmosfera, bardzo ciekawe tematy, spotkanie bardzo merytoryczne. Do tego świetny wieczór, spędzony w towarzystwie interesujących ludzi. Jestem bardzo zadowolony z uczestnictwa. Udało mi się nawiązać ciekawe kontakty oraz porozmawiać na temat utrzymania ruchu w zakładzie podobnym do tego, w którym pracuję oraz w diametralnie innym.
Kierownik UR, Stomil Sanok SA , VI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2012
Bardzo dobrze zorganizowana konferencja, większość prelegentów posiada duże doświadczenie. Wymiana doświadczeń i rozwiązań w prezentowanych firmach i ich systemach na pewno przydatna w dalszej pracy. Wieczór integracyjny dał możliwość nawiązania relacji zawodowych oraz sposobność do dyskusji o poruszanych na konferencji kwestiach.
Kierownik Narzędziowni, CSF Poland Sp z o.o. , VI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2012
Spotkanie było pouczające; cenne informacje. Wieczór bardzo interesujący, wymienialiśmy wiele cennych uwag.
Team Leader SUR, Fiat Powertrain Technologies , VI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2012
Mnóstwo przydatnych informacji, super organizacja.
Kierownik Produkcji, Stomil Sanok SA , VI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2012
Konferencja bardzo dobrze przygotowana pod względem merytorycznym, dająca możliwość wzajemnej wymiany doświadczeń. Fachowa wiedza prelegentów.
Kierownik UR, Jarocińska Fabryka Obrabiarek SA , VI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2012
Forum Utrzymania Ruchu było dla mnie możliwością poznania rozwiązań omawianej tematyki firm biorących udział w spotkaniu. Wieczór integracyjny dał możliwość nawiązania relacji zawodowych pomiędzy uczestnikami.
Maintenance Engineer, Partnertech Sieradz Spółka z o.o. , VI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2012
Konferencja umożliwiła zapoznanie się z problemami i sposobami ich rozwiązań w innych przedsiębiorstwach. Dyskusje w trakcie były cennym źródłem informacji. Wieczór integracyjny umożliwił wymianę doświadczeń w miłej atmosferze. Nawiązanie kontaktów, możliwość dyskusji w mniejszym gronie na interesujące tematy.
Kierownik UR, Fiat Powertrain Poland , VI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2012

Nasi partnerzy: