SYSTEMOWE ZARZĄDZANIE OBSZAREM BHP, luty 2014

4 - 6 lutego 2014
SYSTEMOWE ZARZĄDZANIE OBSZAREM BHP, luty 2014
Kategoria: 
BHP - Środowisko - Odpady

Spotkanie „Systemowe zarządzanie obszarem BHP”, które odbyło się  w dniach 4-6 lutego 2014 r. w Poznaniu, po raz kolejny zgromadziło liczne grono praktyków odpowiadających na co dzień za obszar bezpieczeństwa i higieny pracy w swoich zakładach pracy. Po obydwóch stronach stołu konferencyjnego spotkali się praktycy, co stworzyło pole do wymiany doświadczeń, stosowanych rozwiązań i najlepszych praktyk.

Konferencja połączona była ze zwiedzaniem zakładu Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o., producenta kosmetyków NIVEA, gdzie uczestnicy mogli na żywo zobaczyć skuteczne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa pracy.
Dodatkowo jako wydarzenie towarzyszące konferencji zaplanowano jeden dzień poświęcony wyłącznie systemowi OHSAS 18001. Prelegenci - praktycy zaprezentowali przykłady wdrożeń, problemy przy wdrożeniu i korzyści z korzystania z systemu w swoich firmach.

Uczestnicy spotkania podkreślali wysoki poziom merytoryczny wystąpień i oryginalną formułę spotkania, która umożliwiła wymianę doświadczeń oraz nawiązanie wielu nowych kontaktów branżowych.

Organizator konferencji MOVIDA serdecznie dziękuje wszystkich uczestnikom za tak liczny udział w spotkaniu.

Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konferencji z obszaru BHP, którą planujemy na wrzesień 2014 r. Szczegóły wkrótce.

Powiązane opinie: 
Bardzo ciekawe wystąpienia. Wiele przykładów inspirujących. Doskonały pomysł wizyty w zakładzie Nivea Polska. Gratulacje!
Szef Bezpieczeństwa Produkcji i Ekologii, DB Schenker Sp. z o.o., Systemowe zarządzanie obszarem BHP, luty 2014
Tak jak poprzednia edycja – profesjonalne przygotowanie i trafiony dobór prelegentów. Dodatkowo, zwiedzanie zakładu pozwoliło spojrzeć bezpośrednio na prace służb BHP w innych zakładach, bardzo pouczająca prezentacja.
Specjalista ds. BHP, Kayser A. Automotive Systems, Systemowe zarządzanie obszarem BHP, luty 2014
Konferencja spełniła moje oczekiwania. Prelegenci posiadali wiedzę i kompetencje na wysokim poziomie. Kolacja integracyjna – ciekawe zajęcia integracyjne, wzmacniające kreatywność.
Kierownik Działu Bezpieczeństwa i OŚ, Sanofi Aventis Sp. z o.o., Systemowe zarządzanie obszarem BHP, luty 2014
Konferencja stanowiła doskonałą okazję do poznania nowych praktyk z obszaru bhp stosowanych w innych zakładach jak również do znalezienia punktu odniesienia dla własnego zakładu. Rozmowy w kuluarach także pozwalały podzielić się z innymi pomysłami i metodami na kształtowanie bezpiecznych warunków pracy. Duży plus za doskonałą organizację w tym wizytę w fabryce Nivea.
Specjalista ds. BHP, Imperial Tobbaco Polska S.A., Systemowe zarządzanie obszarem BHP, luty 2014
Sprawnie przeprowadzona konferencja. Pełen profesjonalizm na każdym etapie. Doskonale wybrana tematyka oraz lektorzy. Polecam MOVIDA Conferences z pełną odpowiedzialnością.
Główny Specjalista BHP, Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o., Systemowe zarządzanie obszarem BHP, luty 2014
Dobra organizacja, poruszane zagadnienia dotyczyły praktycznie każdego zakładu, który kieruje się wartościami zapewniania zdrowia i bezpieczeństwa swoich pracowników – możliwość implementacji niektórych dobrych praktyk zaprezentowanych przez prelegentów. Możliwość wymiany doświadczeń w trakcie przerw i po zajęciach. Każdy prelegent wykazał się kompetencja, wiedzą i profesjonalizmem. Kolacja- brawo-wspaniała impreza.
Kierownik ds. Bezpieczeństwa, Kierownik ds. Bezpieczeństwa, ICT Poland Sp. z o.o.,

Nasi partnerzy: