QUALITY TOUR, wrzesień 2017

19-20-21 września 2017, Wieliczka
QUALITY TOUR, wrzesień 2017
Kategoria: 
Jakość

W dniach 19-20-21 września 2017 r. odbyła się druga edycja unikatowego spotkania QUALITY TOUR.

Część merytoryczną – prelekcje osób zarządzających działami jakości w poszczególnych zakładach - połączyliśmy z częścią praktyczną, podczas której Uczestnicy poznali „na żywo” sprawdzone rozwiązania i skuteczne metody usprawniania systemów jakościowych.

Nasze zaproszenie do współpracy przyjęli Szefowie nowoczesnych, sprawnie działających i znakomicie zarządzanych zakładów produkcyjnych:

  • Coca-Cola HBC Polska, zakład w Tyliczu
  • Nidec Motors & Actuators
  • Woodward Poland
  • KLGS

Bardzo dziękujemy Zarządom powyższych firm za umożliwienie odwiedzenia zakładów oraz profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie. Dziękujemy także Prelegentom za wyczerpujące przedstawienie zagadnień jakościowych. Uprzejmość, zaangażowanie merytoryczne, wiedza i doświadczenie zarówno Prelegentów jak i wszystkich pracowników zrobiły ogromne wrażenie na Uczestnikach spotkania.

Dziękujemy Uczestnikom za aktywny udział w konferencji. Stworzyli Państwo wyjątkową atmosferę. Spotkanie zostało przez Państwa bardzo dobrze ocenione. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii, za które serdecznie dziękujemy. Docenili Państwo zarówno aspekt merytoryczny, jak i - niełatwy przy tego typu wydarzeniach-aspekt organizacyjno-logistyczny spotkania.

Serdeczne podziękowania dla Partnerów Medialnych i ich wsparcie w dotarciu do osób zainteresowanych spotkaniem QUALITY TOUR.

Wierzymy, że nawiązane kontakty biznesowe i prywatne przyniosą Państwu wartość dodaną. W ankietach wielokrotnie podkreślili Państwo, że zorganizowane przez nas networkingowe kolacje spełniły Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenia.

Poniżej kilka wybranych opinii.

Powiązane opinie: 
Bardzo dobra formuła, praktyczne cenne wskazówki, które można zastosować w organizacji o odmiennym typie produkcji (uniwersalność).
Kierownik Laboratorium Rozlewu, Kompania Piwowarska S.A., Quality Tour, wrzesień 2017
Profesjonalne przygotowanie, brak problemów organizacyjnych. Sprawne przygotowanie prezentacji i zwiedzania. Opieka i miła atmosfera.
Dyrektor - Główny Technolog, NOVOL Sp. z o.o., Quality Tour, wrzesień 2017
Do tej pory zaproszenia z MOVIDA traktowałam z dużym dystansem, jako kolejna firma, która organizuje „jakieś” konferencje. Po Quality Tour stwierdzam, że naprawdę warto było tu przyjechać. Polecam wszystkim niezdecydowanym. Organizacja bardzo dobra. Ogromne zaangażowanie i dbałość o uczestników. Dziękuję bardzo :).
Pełnomocnik Zarządu ds. ZSZ, Solaris Bus and Coach S.A., Quality Tour, wrzesień 2017
Konferencja rzeczowa, na temat, fachowa. Połączenie kilku branż okazało się dobrym pomysłem. Można było wymienić się uwagami na temat problemów związanych z produkcją, obsługą pracowników itp.
Inżynier Procesu Wtryskarek, KLGS Sp. z o.o., Quality Tour, wrzesień 2017
Profesjonalna obsługa, organizacja, dobry pomysł na konferencje jak również na sposób integracji zespołu i możliwości poznania osób z innych branż.
Kierownik ds. Jakości/ Pełnomocnik, ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o., Quality Tour, wrzesień 2017
Profesjonalna, dobrze zorganizowana konferencja z dużym zaangażowaniem ze strony MOVIDA. Komfortowa sala spotkań, dobry harmonogram zwiedzania oraz ciekawy program integracyjny z możliwością nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń. Pracownicy mili, uprzejmi, służący pomocą oraz dzielący się informacjami.
Koordynator Jakości, MORPOL S.A., Quality Tour, wrzesień 2017
Jestem zadowolona z uczestnictwa w konferencji zorganizowanej przez państwa firmę. Było to naprawdę interesujące wydarzenie, które pozwoliło zapoznać się z różnymi rozwiązaniami, procesami oraz zdobycie kolejnego doświadczenia. Bardzo udana konferencja, obsługa rewelacyjna. Na pewno wezmę udział w przyszłym roku.
Zastępca Kierownika Kontroli Jakości i Technologii, NOVOL Sp. z o.o., Quality Tour, wrzesień 2017
Konferencja godna polecenia. Różnorodny program skupiający się głównie na aspektach praktycznych jest zdecydowanie najsilniejszą stroną zorganizowanego eventu. Mam nadzieję na dłuższą współpracę z firmą MOVIDA.
Kierownik Działu Jakości, Döhler Sp. z o.o., Quality Tour, wrzesień 2017
Spotkania, prezentacje, tour-y umożliwiły i przedstawiły inne spojrzenia na obszar nie tylko jakości, ale również na bhp. Rozmowy z ludźmi z innych branż pozwoliły na analizy swoich zagadnień w porównaniu z innymi rozwiązaniami.
Kierownik Działu Jakości, Sapa Aluminium Sp. z.o.o., Quality Tour, wrzesień 2017
Dzięki zaproponowanym aktywnościom podczas kolacji integracyjnej łatwo i szybko można było zintegrować się z resztą uczestników. Wieczór integracyjny dał sposobność do dyskusji na poruszane na konferencji tematy.
Kierownik Działu Jakości, Döhler Sp. z o.o., Quality Tour, wrzesień 2017
OPINIA ZE ZWIEDZANIA WOODWARD POLAND W NIEPOŁOMICACH: Super przygotowanie, obszernie i otwarcie rozmawiali o procesach, pokazane prawie wszystko.
Kierownik Logistyki, Swiss Krono Sp. z o.o., Quality Tour, wrzesień 2017
OPINIA ZE ZWIEDZANIA WOODWARD POLAND W NIEPOŁOMICACH: Szczegółowe omówienie linii produkcyjnych językiem zrozumiałym dla słuchacza. Bardzo mili prelegenci. Zaobserwowane rozwiązanie możemy wdrożyć w naszym zakładzie.
Inżynier Procesu Montażu, KLGS Sp. z o.o., Quality Tour, wrzesień 2017
OPINIA ZE ZWIEDZANIA WOODWARD POLAND W NIEPOŁOMICACH: Profesjonalizm w każdym aspekcie firmy, ludzie bardzo zaangażowani w prace, z pasją opowiadający oraz przekazujący wiedzę na temat swojego zakładu, pracy. Bardzo czysto.
Specjalista ds. Jakości, Sapa Aluminium Sp. z.o.o., Quality Tour, wrzesień 2017
OPINIA ZE ZWIEDZANIA COCA-COLA HBC POLSKA W TYLICZU: Kompetentne osoby oprowadzające chętnie i ciekawie odpowiadały na pytania. Obszar zwiedzany uporządkowany, sprawiający wrażenie bardzo dobrze zorganizowanego.
Kierownik Działu Jakości, Eldisy Polska Sp. z o.o., Quality Tour, wrzesień 2017
OPINIA ZE ZWIEDZANIA COCA-COLA HBC POLSKA W TYLICZU: Ciekawa prelekcja na temat wydobycia wód mineralnych, z których produkowana jest woda „Kropla Beskidu”. Bardzo fajni prowadzący, ciekawy zakład.
Szef Działu Reklamacji i Zwrotów, Kramp Sp. z o.o., Quality Tour, wrzesień 2017
OPINIA ZE ZWIEDZANIA COCA-COLA HBC POLSKA W TYLICZU: Zakład czysty, z wysokim poziomem automatyzacji. Dyrektor i Szef Produkcji - pełen profesjonalizm i pasja do swojej pracy.
Kierownik Działu Jakości, Sapa Aluminium Sp. z.o.o., Quality Tour, wrzesień 2017
OPINIA ZE ZWIEDZANIA NIDEC MOTORS&ACTUTATORS (POLAND) W NIEPOŁOMICACH: Fajny przykład, dobrze zorganizowany, świetne prezentacje. Zakład bardzo zautomatyzowany.
Kierownik Logistyki, Swiss Krono Sp. z o.o., Quality Tour, wrzesień 2017
OPINIA ZE ZWIEDZANIA NIDEC MOTORS&ACTUTATORS (POLAND) W NIEPOŁOMICACH: No cóż. Japońska kultura pracy. Praca oparta na podejściu systemowym. Ogromna wiedza/umiejętności poszczególnych osób do wykonania powierzonych zadań. Jest się czym chwalić. Brawa!!!
Kierownik Działu Jakości, Mecalit Polska Sp. z o.o., Quality Tour, wrzesień 2017
OPINIA ZE ZWIEDZANIA NIDEC MOTORS&ACTUTATORS (POLAND) W NIEPOŁOMICACH: Wysoki stopień zautomatyzowania produkcji oraz bardzo sprawnie działający system ANDON sprawił, że wizyta w zakładzie była niezwykle interesująca. Bardzo interesująca była prezentacja Pani Marleny Korytnickiej na temat systemu zarządzania i rozwoju dostawców.
Kierownik Działu Technologicznego, FORTEC Sp. z o.o., Quality Tour, wrzesień 2017
OPINIA ZE ZWIEDZANIA KLGS W MYŚLENICACH: Super prezentacje. Bardzo dobre implementacje narzędzi jakościowych w praktyce. Firma godna naśladowania jako benchmarking dla firm wtryskowych automotive.
Kierownik Działu Jakości, Mecalit Polska Sp. z o.o., Quality Tour, wrzesień 2017
OPINIA ZE ZWIEDZANIA KLGS W MYŚLENICACH: Profesjonalne wystąpienia. Ciekawa produkcja.
Kierownik Działu Zapewnienia Jakości, Coca Cola HBC Polska, Quality Tour, wrzesień 2017
OPINIA ZE ZWIEDZANIA KLGS W MYŚLENICACH: Bardzo charyzmatyczny i z pasją właściciel, godne podziwu wykorzystanie każdego kawałka hali. Ciekawe usprawnienia wdrożone we własnym zakresie. Przyjazna pracownikom i skierowana na potrzeby Klienta Firma.
Szef Działu Reklamacji i Zwrotów, Kramp Sp. z o.o., Quality Tour, wrzesień 2017

Nasi partnerzy: