MODERN PACKAGING, czerwiec 2013

12-14 czerwca 2013
MODERN PACKAGING, czerwiec 2013
Kategoria: 
Opakowania

W dniach 12-14 czerwca 2013 w Serocku po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć grono praktyków zajmujących się kwestiami opakowań.

Wyjątkowe spotkanie MODERN PACKAGING charakteryzowało się nowatorską formułą pozwalającą uczestnikom starannie dobrać tematy do obszarów ich zainteresowań.

Jak zawsze w gronie prelegentów gościliśmy wybitnych ekspertów – przedstawicieli producentów FMCG, firm uczestniczących w całym procesie produkcji opakowań, w tym projektantów, przedstawicieli sieci handlowych, osoby kreatywne odpowiedzialne za design oraz przedstawicieli producentów opakowań.

Po stronie uczestników spotkanie także zgromadziło liczne grono przedstawicieli różnych branż i środowisk.
Tak dobrane grono sprzyjało bardzo merytorycznym dyskusjom i wymianie doświadczeń. Uczestnicy podkreślali wysoką wartość merytoryczną spotkania a także fakt, że prelegenci chętnie udzielali konsultacji, co pomoże rozwiązać problemy, z którymi borykają się na co dzień. Podkreślano także, że przedstawione prezentacje stanowią źródło inspiracji, a wiele z przedstawionych rozwiązań znajdzie miejsce w praktyce własnych zakładów.

Uzupełnieniem konferencji były dwa wieczory integracyjne, które w miłej i niezobowiązującej atmosferze pozwoliły na nawiązanie relacji biznesowych.

Serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu i zapraszamy na kolejne.

Powiązane opinie: 
Bardzo ciekawy wykład Panów z Philips, dużo praktycznych rozwiązań; ciekawy wykład pana Piotra Wiącka.
Technolog, HERBAPOL – LUBLIN SA, Modern Packaging, czerwiec 2013
Wartościowa konferencja. Dobre forum wymiany doświadczeń. Możliwość poznania podejścia producentów i użytkowników opakowań.
Product Innovation Manager, MONDI, Modern Packaging, czerwiec 2013
Obiektywnie oceniając, konferencja została przygotowana profesjonalnie. Sala, nagłośnienie, techniczne aspekty dopracowane idealnie. Atmosfera była świetna, cała konferencja to wartościowe wydarzenie. Spotkanie umożliwiło również nawiązanie relacji biznesowych.
Przedstawiciel, ECOPLASTIC, Modern Packaging, czerwiec 2013
Miło i przyjemnie spędzony czas na konferencji, który niebywale szybko minął. Prelekcje pouczające i poszerzające zakres wiedzy.
Art. Director, AWENA S.J., Modern Packaging, czerwiec 2013
Bardzo profesjonalnie przygotowana konferencja. Doskonała organizacja, błyskawiczne rozwiązywanie problemów.
Przedstawiciel, ECOPLASTIC, Modern Packaging, czerwiec 2013
Spotkanie stanowiło dla mnie doskonałą inspirację w obszarze rozwoju marki własnej. Próba połączenia różnych uzgodnień dotykających nielobbingowe aspekty pracy nad opakowaniami pozwala spojrzeć z dystansem na swoją pracę.
Kierownik Działu Marek Własnych, Intermarche, SCA PR Polska Sp. z o.o., Modern Packaging, czerwiec 2013
Ciekawe dyskusje wokół prezentacji o ekologicznych opakowaniach.
Specjalista ds. Marketingu Handlowego, Play, Modern Packaging, czerwiec 2013
Wysoki poziom wiedzy prelegentów.
Inżynier Rozwoju Produktu, PHILIPS, Modern Packaging, czerwiec 2013
Konferencja to bardzo inspirujące spotkanie, które stanowiło okazję do wymiany aktualnych informacji dla zainteresowanych branżą opakowań.
Innovation & NPD Manager, O-I Sprzedaż i Dystrybucja , Modern Packaging, czerwiec 2013

Nasi partnerzy: