Media w produkcji - oszczędność, marzec 2011

29-30 marca 2011
Media w produkcji - oszczędność, marzec 2011
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

Media w produkcji - oszczędność.
Sprężone powietrze, woda przemysłowa, gaz, para wodna, woda lodowa, energia elektryczna, energia cieplna.
Procesy produkcyjne i technologiczne

W dniach 29 – 30 marca 2011r. w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim, w Centrum Konferencyjno – Rekreacyjnym PROMENADA odbyła się II edycja seminarium: „MEDIA W PRODUKCJI – OSZCZĘDNOŚĆ. Sprężone powietrze, woda przemysłowa, gaz, para wodna, woda lodowa, energia elektryczna, energia cieplna. Procesy produkcyjne i technologiczne”.

Podczas seminarium zaprezentowano rozwiązania i dobre praktyki wprowadzone w zakładach Anwil SA, Katowickiego Holdingu Węglowego, SPBT Poland, Coca – Coli HSBC Polska, VOLKSWAGEN Poznań Sp. z o.o., Kopalni „Pniówek” z Jastrzębskiej Spółki Węglowej, Philips Lighting Bielsko Ltd oraz skuteczne metody redukcji kosztów energii elektrycznej w branży kosmetycznej.

Prelekcje podczas seminarium jak i możliwość wymiany doświadczeń podczas wieczoru integracyjnego dały nowe pomysły i nowe spojrzenie na zużycie mediów energetycznych. Prelegenci z różnych dziedzin przemysłu prezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy i doświadczenia – co szczególnie zostało podkreślone i docenione przez uczestników spotkania. Dobór tematów i przykładów zakładów produkcyjnych wprowadził różnorodność, możliwość poszerzenia wiedzy i spojrzenia z innej perspektywy na podobne tematy dając jednocześnie pomysły na zastosowanie we własnych zakładach. Atutem szkolenia niewątpliwie był nacisk na praktyczność zagadnień, skutecznych rozwiązań  z zakresu oszczędności mediów wykorzystywanych w produkcji oraz możliwość porównania swoich doświadczeń na tle innych firm.

Urokliwe miejsce wybrane na spotkanie sprawiło, że uczestnicy mogli w spokoju przemyśleć i przeanalizować uzyskane informacje, wymienić się wiedzą i nawiązać relacje zawodowe z przedstawicielami wielu innych zakładów produkcyjnych z całej Polski. Formuła spotkania Masterclass – praktycy dla praktyków sprawdziła się w 100%.

Organizatorzy składają podziękowania prelegentom za zaangażowanie, profesjonalne przygotowanie prezentacji oraz doskonałe wystąpienia.

Powiązane opinie: 
Przygotowane prezentacje są bardzo produktywne. I wiele z tych rozwiązań prawdopodobnie zostanie wdrożonych w naszym zakładzie produkcyjnym. Dużym atutem seminarium był nacisk na praktyczność zagadnień. Kolacja integracyjna dała możliwość nawiązania relacji zawodowych oraz sposobność do dyskusji na tematy poruszane w trakcie seminarium.
Kierownik Działu Technicznego, Arla Foods Sp. z o.o., Media w produkcji, marzec 2011
Wymiana doświadczeń zawodowych uczestników jest zawsze mocną stroną spotkań organizowanych przez MOVIDA.
Szef Techniki Zakładowej, Akzo Nobel Decorative Paints Sp.z o.o., Media w produkcji, marzec 2011
Bardzo wysoki poziom prelegentów. Praktycy z dużą wiedzą.
Dyrektor ds. Utrzymania Ruchu, Cersanit IV Sp.z o.o., Media w produkcji, marzec 2011
Seminarium zostało zorganizowane w sposób profesjonalny. Bardzo wysoki poziom prelegentów.
Inżynier ds. Utrzymania Ruchu, RUUKKI POLSKA Sp.z o.o., Media w produkcji, marzec 2011
Profesjonalnie zorganizowane seminarium. Bardzo dobre zarządzanie czasem prelegentów. Luźne rozmowy dają możliwość wymiany kontaktów.
Kierownik Techniczny, Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o., Media w produkcji, marzec 2011
Z seminarium jestem zadowolony. Dowodem na to jest moje uczestnictwo już po raz drugi i niewątpliwie zapoznam się z programem następnego…
Specjalista ds. Wdrożeń Projektów Inwestycyjnych, Kraft Foods Polska S.A. Oddział Olza , Media w produkcji, marzec 2011

Nasi partnerzy: