MEDIA W PRODUKCJI – OSZCZĘDNOŚĆ, listopad 2010

25 -26 listopada 2010
MEDIA W PRODUKCJI – OSZCZĘDNOŚĆ, listopad 2010
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

W dniach 25 - 26 listopada w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym ALFA odbyło się seminarium: „MEDIA W PRODUKCJI – OSZCZĘDNOŚĆ. Sprężone powietrze, woda przemysłowa, gaz, para wodna, woda lodowa, energia elektryczna, energia cieplna. Procesy produkcyjne i technologiczne”.

 

Celem spotkania było przedstawienie działań i skutecznych narzędzi w wybranych przedsiębiorstwach, których wdrożenie skutkowało osiągnięciem imponujących oszczędności w zakresie wszystkich bądź wybranych rodzajów mediów energetycznych. 
Szczególnym atutem spotkania byli prelegenci z wieloletnim praktycznym doświadczeniem, którzy wdrażali efektywne rozwiązania w swoich zakładach produkcyjnych lub pełnili funkcję doradców w obniżaniu kosztów eksploatacji obiektów.

Podczas seminarium zaprezentowano rozwiązania i dobre praktyki wprowadzone w zakładach Anwilu, Coca – Coli HSBC Polska, Katowickiego Holdingu Węglowego, SPBT Poland, Philip Morris oraz obiektów budowlanych we Wrocławiu.

Główni Inżynierowie i Dyrektorze Produkcji podzielili się wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami spotkania, co będzie podstawą – jak słusznie zauważyli słuchacze - do rozpoczęcia nowych projektów we własnych firmach.

Dobre opinie uczestników oraz konieczność podejmowania działań w warunkach wzrostu cen energii i ograniczania emisji CO2 skłaniają nas do zaplanowania kolejnego spotkania, jako forum wymiany doświadczeń, już teraz serdecznie zapraszamy (szczegóły na stronie internetowej w aktualnościach).

Powiązane opinie: 
Seminarium merytoryczne, rzeczowe, tematyczne, interesujące
Inżynier Utrzymania Ruchu, METZELER, Media w produkcji - oszczędność, listopad 2010
Tematyka bardzo na czasie w aktualnych warunkach wzrostu cen mediów i ograniczeniach emisji CO2.
Inżynier Mediów, Kompania Piwowarska S.A., Media w produkcji - oszczędność, listopad 2010
Bardzo dobrze, że występuje wymiana wiedzy między przedsiębiorcami różnych branż. Dobre praktyki można wykorzystać na „własnym salonie”. Na podstawie prezentacji napisać artykuły które będą czymś trwałym
Dyrektor ds. Technicznych i Projektów, Coca-Cola HBC Polska Sp.zo.o., Media w produkcji - oszczędność, listopad 2010
Seminarium ciekawe. Organizacja szkolenia dobra.
Kierownik ds. Projektów,, SGL CARBON Polska S.A., Media w produkcji - oszczędność, listopad 2010

Nasi partnerzy: