MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM - PODEJŚCIE HOLISTYCZNE, styczeń 2018

23-25 stycznia 2018
MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM - PODEJŚCIE HOLISTYCZNE, styczeń 2018
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

W dniach 23-25 stycznia 2018 w Poznaniu odbyła się konferencja MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCJNYM – PODEJŚCIE HOLISTYCZNE. „Media Techniczne” to spotkanie o unikatowej formule, łączącej w sobie część merytoryczną z praktyką.

Nasze zaproszenie do współpracy przyjęły osoby zarządzające działami mediów z firm takich jak: 3M WROCŁAW Sp. z o.o., 7bar Sp. z o.o., ARDACH GLASS SA, IKEA INDUSTRY POLAND Sp. z o. o., JABIL CIRCUIT POLAND Sp. z o.o., MONDELEZ POLSKA PRODUCTION Sp. z o.o., MORPOL SA, NMG SA, Arcadis Sp. z o.o., VIESSMANN Technika Grzewcza Sp. z o.o. oraz lider branży przekąsek.

Tematem przewodnim spotkania było podejście holistyczne do wyzwania, jakie stanowi zarządzanie obszarem mediów technicznych. Polega ono na takim podejściu systemowym, gdzie działania podjęte względem jednego lub grupy mediów mają pozytywny wpływ na pozostałe, tworząc jeden współdziałający funkcjonalny i oszczędny organizm.

Zaproszeni eksperci – praktycy, którzy na przestrzeni ostatnich lat wdrażali działania usprawniające, obniżające koszty, zwiększające bezpieczeństwo w swoich przedsiębiorstwach, przedstawili szereg skutecznych narzędzi i instrumentów optymalizujących wykorzystanie mediów w zakładach.

Przedstawiciele Firmy ARDAGH GLASS S.A. w Gostyniu zaprezentowali system monitoringu i sterowania mediami, modelową sprężarkownię wraz z instalacją sprężonego powietrza, nowoczesne systemy sterowania pracą wentylatorów.

Uczestnicy docenili różnorodność prezentowanych case studies i wybór analizowanych mediów, dało to dodatkową szansę na znalezienie inspiracji oraz wypracowania nowych dróg rozwoju i usprawnień. Według Uczestników udział w masterclass był doskonałą okazją do nawiązania wielu nowych biznesowych kontaktów i wymiany doświadczeń, czemu dodatkowo sprzyjały wspólne kolacje z elementami integracji.

Bardzo dziękujemy Zarządowi Firmy ARDAGH GLASS S.A. za umożliwienie odwiedzenia zakładu oraz profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie.

Wszystkim Uczestnikom i Prelegentom dziękujemy za aktywny udział w spotkaniu oraz wspólnie stworzoną, miłą atmosferę a Partnerom Stolików Tematycznych, firmie AS Instrument Polska, ELMARK Automatyka Sp. z o.o. i NMG S.A. oraz Partnerom Medialnym za owocną współpracę, jak również za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi opiniami Uczestników.

Powiązane opinie: 
Masterclass bez wątpienia daje możliwość konfrontacji poglądów dotyczących szerokiego zakresu ogólnie pojętej tematyki związanej z utrzymaniem technicznym obiektów przemysłowych. Pokazuje również metodologię oraz rozwiązania zarządzanego obszaru w różnych zakładach, branżach oraz obiektach o różnej specyfice. Obsługa MOVIDA - przyjazna, konferencja zorganizowana w profesjonalny oraz usystematyzowany sposób. Spotkania w kuluarach dały możliwość rozwinięcia tematyki konferencji. Pozwoliły zgłębić interesujące tematy.
Group Facility Manager, Raben Real Estate Poland Sp. z o.o., MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, styczeń 2018
Bardzo profesjonalna obsługa pracowników MOVIDA. Kolacje dały możliwość nawiązania relacji zawodowych oraz sposobność do dyskusji.
Specjalista Elektryk, Philips, MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, styczeń 2018
Dobrze zorganizowana konferencja. Wysoki poziom wiedzy ekspertów.
Specjalista ds. Realizacji Inwestycji, Gedia Poland Sp. z o.o., MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, styczeń 2018
Obsługa pracowników nie pozostawia żadnych zastrzeżeń. Pracownicy jak i samo szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Wyjazd jak i sama konferencja przebiegł bardzo pozytywnie. Firma MOVIDA bardzo dobrze przygotowała się logistycznie. Co do pracowników Ardagh Glass, jestem pod wielkim wrażeniem ich otwartości i zaangażowania. Sam zakład również jest na wysokim poziomie.
Asystent Kierownika Projektu, Schumacher Packaging Zakład Grudziądz Sp. z o.o., MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, styczeń 2018
Konferencja przeprowadzona sprawnie. Spotkania kuluarowe oraz integracyjna dały sposobność do kontaktów zawodowych.
Starszy Mistrz - Główny Energetyk, Bridgestone Stargard, MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, styczeń 2018

Nasi partnerzy: