LOGISTYKA WEWNĘTRZNA W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, marzec 2018

6-7-8 marca 2018, Wrocław
LOGISTYKA WEWNĘTRZNA W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, marzec 2018
Kategoria: 
Logistyka - Dystrybucja - Magazyn

Szanowni Państwo,

w dniach 6-8 marca 2018 r. we Wrocławiu odbyła się kolejna edycja konferencji pt. LOGISTYKA WEWNĘTRZNA w zakładzie produkcyjnym. Spotkanie wzbogaciliśmy o wizytę w zakładzie produkcyjnym Harris Calorific w Dzierżoniowie, którego Zarządowi składamy gorące podziękowania za współpracę i serdeczne przyjęcie w fabryce.

Tematem przewodnim spotkania było zapewnienie sprawnego działania logistyki wewnętrznej, zwiększanie jej efektywności oraz optymalizacja w zakresie funkcjonalności i kosztów. W ramach programu opartego wyłącznie o studia przypadków, przedstawione zostały rozwiązania logistyczne funkcjonujące w znakomicie zarządzanych firmach, takich jak:

  • PESA Bydgoszcz
  • Neuca Logistyka
  • Parker Hannifin Manufacturing Poland
  • Cooper Standard Polska
  • IBCS Poland
  • NESTLE Polska
  • NUTRICIA Zakłady Produkcyjne
  • Harris Calorific International.

Drugiego dnia spotkania uczestnicy mieli okazję wzięcia udziału w unikatowej interaktywnej grze symulacyjnej KOROMO, która pozwoliła graczom, jako managerom-praktykom, odkryć nowe możliwości dobrze sobie znanych narzędzi LEAN (zachęcamy do zapoznania się z komentarzami: LOGISTYKA).

Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za entuzjastyczny, aktywny udział w spotkaniu, pełnym dyskusji i kuluarowych rozmów, za wspólnie stworzoną, miłą atmosferę i liczne pozytywne opinie.

Dziękujemy również Patronom Medialnym wydarzenia za współpracę, jak również za udostępnienie Uczestnikom czasopism branżowych.

Do zobaczenia na kolejnych konferencjach MOVIDA.

Poniżej wybrane opinie Uczestników - zachęcamy do zapoznania się z nimi.

 

Powiązane opinie: 
Konferencja zorganizowana z dużą starannością i dbałością o szczegóły. Obsługa pracowników MOVIDA na najwyższym poziomie, sympatycznie, miło i przede wszystkim kompetentnie. Na kolacjach absolutnie nie brakowało sytuacji, w których uczestnicy mogli nawiązać relacje zawodowe. Co więcej, gry integracyjne w grupach pozwoliły nawiązać relacje, które mogą zaowocować dalszą współpracą, właśnie przez poruszane na konferencji tematy.
Analityk Przepływów Logistycznych, Cooper Standard Polska Sp. z o.o., Logistyka Wewnętrzna w zakładzie produkcyjnym, marzec 2018
Bardzo dobrze przygotowana konferencja. Ciekawi prelegenci. Nowe rozwiązania i pomysły, które dają inspiracje do działań we własnym obszarze. Zdecydowanie w trakcie kolacji biznesowo-integracyjnych istnieje możliwość nawiązania nowych znajomości oraz sprecyzować informacje zaprezentowane w trakcie prelekcji.
Szef Gospodarki Magazynowej, PESA Bydgoszcz S.A., Logistyka Wewnętrzna w zakładzie produkcyjnym, marzec 2018
Różnorodność doświadczeń, pełni pasji w swoich dziedzinach mówcy, a do tego interakcja między ciekawymi uczestnikami.
Kierownik Magazynu i Logistyki, Przedsiębiorstwo "ART-Płakowice" Sp. z o.o., Logistyka Wewnętrzna w zakładzie produkcyjnym, marzec 2018
Konferencja bardzo ciekawa. Poruszono wiele problemów logistycznych oraz zaprezentowano wiele rozwiązań tych problemów w różnych branżach. Bardzo dobre jest to, że prelegentami są praktycy, którzy na co dzień spotykają się w swoich formach z problemami logistycznymi.
Koordynator Logistyki Wewnętrznej, Nowodworski Sp.j., Logistyka Wewnętrzna w zakładzie produkcyjnym, marzec 2018
Profesjonalizm, który warto pielęgnować.
Kierownik Magazynu, NEUCA S.A., Logistyka Wewnętrzna w zakładzie produkcyjnym, marzec 2018
Jedna z nielicznych konferencji, na których mówi się tak dużo o prawdziwych problemach logistyki wewnętrznej i praktycznych rozwiązaniach.
Starszy Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej, A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o., Logistyka Wewnętrzna w zakładzie produkcyjnym, marzec 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA HARRIS CALORIFIC INTERNATIONAL: Bardzo interesujący zakład. Widać na każdym kroku rękę dobrego gospodarza. Duża dbałość o integrację i zaangażowanie załogi do najniższego szczebla.
Kierownik Magazynu Wysokiego Składowania i Magazynu Technicznego, Swiss Krono Sp. z o.o, Logistyka Wewnętrzna w zakładzie produkcyjnym, marzec 2018

Nasi partnerzy: