Logistyka wewnętrzna w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2015

8-9 grudnia 2015, Serock
Logistyka wewnętrzna w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2015
Kategoria: 
Logistyka - Dystrybucja - Magazyn

W dniach 8-9 grudnia 2015 roku w Serocku odbyło się masterclass „LOGISTYKA WEWNĘTRZNA W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM”.

Uczestnicy mieli unikatową okazję do poznania sprawdzonych rozwiązań, analiz opłacalności wdrożonych działań, innowacji i prezentacji systemowej analizy funkcjonowania logistyki wewnętrznej w znakomicie zarządzanych zakładach produkcyjnych.

Konferencja uzyskała wiele pozytywnych opinii zarówno w aspekcie merytorycznym, jak i organizacyjnym. Ożywione dyskusje z praktykami z różnych branż oraz wieczorne spotkanie w nieformalnej atmosferze pozwoliło na wymianę doświadczeń oraz nawiązanie cennych kontaktów biznesowych.

Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny, pełen dyskusji udział i wspólnie stworzoną, miłą atmosferę. 

Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach w roku 2016.

Poniżej kilka wybranych opinii i zdjęć ze spotkania.

Powiązane opinie: 
Jak zwykle bardzo dobrze dopasowana tematyka. Wysoki poziom prezentacji !!
Przewodniczący Rady Nadzorczej, Peklimar, Logistyka wewnętrzna w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2105
Organizacja spotkania na bardzo dobrym poziomie. Na spotkaniu dało się nawiązać kontakty z osobami z branży. Prelegenci dobrze przygotowani, potrafiący w dużym stopniu przekazać zdobytą wiedzę. Kolacja integracyjna przebiegła w przyjaznej atmosferze, była możliwość wymiany doświadczeń. Ciekawym elementem była zabawa w grupach.
SGL, Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o., Logistyka wewnętrzna w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2015
Merytoryczne i praktyczne sposoby rozwiązywania problemów w logistyce wewnętrznej na przykładach w dużych firmach produkcyjnych. Kolacja integracyjna- bardzo pozytywny aspekt całej konferencji to możliwość wymiany poglądów na tematy zarówno związane z prezentacjami jak także z całym otoczeniem środowiska w jakim podejmowane są decyzje.
Koordynator Logistyki, Statoil Fuel & Retail Lubricants Poland Sp. z o.o., Logistyka wewnętrzna w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2015
Wysoki poziom merytoryczny konferencji, a kolacja z elementami integracji rewelacja !!
Koordynator Transportu Wewnętrznego, Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. Logistyka wewnętrzna w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2015
Spotkanie zorganizowane w sposób profesjonalny (prelekcje, miejsce spotkania, catering). Kolacja integracyjna pozwoliła na wymianę doświadczeń związanych z szeroko pojętym tematem magazynowania (logistyki wewnętrznej).
Inżynier Produkcji, Seaking Poland Ltd Sp. z o.o. Logistyka wewnętrzna w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2015
Praktyczna wiedza, możliwość wymiany doświadczeń, konkretne rozwiązania problemów logistyki wewnętrznej występujących w większości przedsiębiorstw niezależnie od branży.
Specjalista ds. Logistyki, Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A., Logistyka wewnętrzna w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2015

Nasi partnerzy: