FORUM NOWOCZESNE BHP, wrzesień 2015

22-23, 24 września 2015, Płock
FORUM NOWOCZESNE BHP, wrzesień 2015
Kategoria: 
BHP - Środowisko - Odpady

Podczas spotkania masterclass „Forum Nowoczesne BHP”, które odbyło się w Płocku w dniach 22-24 września  2015 r. po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć doborowe grono ekspertów-praktyków zajmujących się BHP na co dzień. Spotkaniu towarzyszyły dwa seminaria dotyczące zagadnień bezpiecznej pracy z substancjami niebezpiecznymi i bezpiecznej pracy na wysokości.

Spotkanie połączone było ze zwiedzaniem zakładu PKN Orlen w Płocku. Bardzo dziękujemy Zarządowi firmy PKN Orlen za możliwość zapoznania się z innowacyjnymi i efektownymi praktykami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Podczas spotkania odbyła się również niezwykle interesująca prezentacja firmy Minimax dotycząca zasady działania i obsługi instalacji gaśniczych. Prezentacja, jak również eksperymenty, odbyły się na demo instalacji.

Z przyjemnością usłyszeliśmy opinie od osób często uczestniczących w naszych spotkaniach, o skuteczności omawianych rozwiązań i ich implementacji w życiu zawodowym.

Wspólna kolacja i liczne nieformalne rozmowy dały możliwość dalszej wymiany doświadczeń, a nawet nawiązania współpracy między Uczestnikami.

Bardzo dziękujemy Patronom Medialnym wydarzenia za merytoryczną współpracę przed konferencją, jak również za udostępnienie czasopism branżowych dla Uczestników spotkania.

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkania dedykowane osobom odpowiedzialnym za strategię BHP, gwarantując jak zwykle ogrom wiedzy merytorycznej, znakomitą platformę wymiany doświadczeń oraz sympatyczne grono uczestników i miłą atmosferę.

 

Powiązane opinie: 
Po raz pierwszy brałem udział w tej konferencji i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Prelegenci przedstawili przykłady z życia wzięte i sposoby wprowadzania różnych ciekawych rozwiązań, które można zaadoptować w swojej formie. Ciekawe zajęcia bez nudy. Do zobaczenia za rok! Bardzo ciekawy konkurs podczas kolacji integracyjnej, dzięki któremu wszyscy uczestnicy mogli się lepiej poznać i wymienić doświadczeniami.
Inspektor BHP, Korona Candles S.A., FORUM NOWOCZESNE BHP, wrzesień 2015 r.
Bardzo wartościowe prelekcje, o bardzo wysokim poziomie. W przerwach między prelekcjami możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów zawodowych. Miło spędzić czas w gronie fachowców. Kolacja integracyjna dała możliwość nawiązania kontaktów zawodowych między uczestnikami oraz sposobność do dyskusji na poruszane podczas konferencji tematy.
Specjalista BHP, Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Lek-Am Sp. z o.o., FORUM NOWOCZESNE BHP, wrzesień 2015 r.
Pełen profesjonalizm wykładowców, nieoceniona wymiana doświadczeń. Kolacja integracyjna przebiegała w miłej atmosferze, można było porozmawiać o problemach z którymi wszyscy się borykamy, jak również podpytać kolegów o rozwiązania, które zastosowali w swoich firmach.
Specjalista ds. BHP, Jabil Circuit Poland Sp. z o.o., FORUM NOWOCZESNE BHP, wrzesień 2015 r.
Jak zwykle wysoki poziom konferencji. Miejsce, gdzie można spotkać ludzi z branży, wymienić się doświadczeniami i dowiedzieć się, co nowego dzieje się w innych firmach. Dodatkowo, seminarium towarzyszące konferencji dało możliwość wymiany doświadczeń w konkretnej dziedzinie, bardziej specjalistycznej.
Starszy Specjalista ds. BHP, IMI International Sp. z o.o., FORUM NOWOCZESNE BHP, wrzesień 2015 r.
Świetna okazja do poznania i wymiany dobrych praktyk, oraz nawiązania kontaktów z gronem fachowców BHP.
Specjalista ds. BHP, Imperial Tobacco Polska S.A., FORUM NOWOCZESNE BHP, wrzesień 2015 r.

Nasi partnerzy: