FORUM NOWOCZESNE BHP, kwiecień 2016

5-6, 7 kwietnia 2016, Poznań
FORUM NOWOCZESNE BHP, kwiecień 2016
Kategoria: 
BHP - Środowisko - Odpady

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za udział w  masterclass FORUM NOWOCZESNE BHP, które odbyło się w dniach 5-6, 7 kwietnia 2016r.

Spotkanie połączone było ze zwiedzaniem zakładu R. Twining and Company Sp. z o.o. Bardzo dziękujemy Zarządowi R. Twining and Company Sp. z o.o. za umożliwienie odwiedzenia zakładu oraz profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie.

Już od wielu lat nasze spotkania masterclass cieszą się Państwa uznaniem. Wielokrotnie spotykaliśmy na nich te same osoby – niejednokrotnie prelegenci-praktycy w kolejnych spotkaniach brali udział jako uczestnicy –raz dzieląc się wiedzą, innym razem ją nabywając. Dla nas jest to źródło satysfakcji i świadectwo, iż zarówno programy spotkań jak i ich unikatowa formuła w najwyższym stopniu odpowiadają Państwa potrzebom.

Program jak zwykle powstał po uwzględnieniu Państwa potrzeb, które poznaliśmy odbywając wiele rozmów prowadzących bezpośrednio do przygotowania zakresu tematycznego tego spotkania. Uwzględniając Państwa głosy, w programie zaprezentowaliśmy nie tylko tematy związane z najlepszymi praktykami, ale także bardzo szczegółowe analizy dotyczące współpracy z innymi działami (UR, Produkcja), zastosowaniem systemu LOTO, współpracy z podwykonawcami.

Spotkaniu towarzyszył dzień specjalny, podczas którego poruszony został bardzo trudny aspekt pracy bhp-owca: POSTĘPOWANIE POWYPADKOWE. Do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem zaproszeni zostali przedstawiciele zakładów, w których wypadkowość z racji specyfiki jest dużym problemem. Dlatego procedury, które stosują na co dzień są wypracowane przez lata, a wiedza ekspertów jest ogromna. Zaprezentowane rozwiązania bez trudu będzie można zaimplementować do zakładów z innych gałęzi przemysłu.

Serdecznie dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny, pełen dyskusji udział i wspólnie stworzoną, miłą atmosferę.

Konferencja uzyskała kilkadziesiąt pozytywnych opinii zarówno w aspekcie merytorycznym, jak i organizacyjnym. Niezwykle miło nam czytać takie opinie, w których podkreślają Państwo:

 • spotkanie przygotowane bardzo profesjonalnie,
 • rzetelna firma,
 • miła atmosfera, kultura pracy oraz zaangażowanie w integrację uczestników,
 • jedna z najlepszych kolacji integracyjnych na jakich byłem,
 • konferencja świetnie zorganizowana pod każdym względem, organizatorzy pomocni i dostępni w każdym momencie. Nie stwarzali dystansu.
 • prelegenci bardzo dobrze dobrani oraz przygotowani, posiadający ogromną wiedzę oraz doświadczenie,
 • bardzo profesjonalnie zorganizowane spotkanie, dobry dobór miejsca i wsparcie organizatorów od A do Z…

Te opinie oraz Państwa uwagi dodają nam skrzydeł, ale też mobilizują do dalszej ciężkiej pracy i zapewnienia Państwu doskonałej jakości wiedzy. Szczególnie dziękujemy prelegentom spotkania, którzy z dużą otwartością przedstawili swoje doświadczenia i podzielili się przemyśleniami.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Zarządzanie obszarem BHP. Nasi eksperci zaprezentują rozwiązania stosowane w swoich zakładach, podzielą się problemami i

pochwalą sukcesami. Najbliższe spotkanie będzie dotyczyło BEZPIECZEŃSTWA W PRODUKCJI I UR i odbędzie się w czerwcu.

Statystyki FORUM NOWOCZESNE BHP (lata 2013-2015):

 • reprezentanci ponad 230 firm
 • ponad 550 osób zarządzających obszarem BHP
 • 15 AUTORSKICH spotkań
 • ponad 130 studiów przypadków
 • ocena prelegentów średnio 5,4 w skali 1-6
 • nowoczesne zakłady produkcyjne „na żywo”: Beiersdorf Manufacturing Poznań, 3M Wrocław, IMI Hydronic Engineering Olkusz, PKN Orlen
 • pokazy najnowocześniejszego sprzętu „na żywo”
 • 85% Uczestników zarządza BHP, pozostali to eksperci na stanowiskach wysokowyspecjalizowanych
Powiązane opinie: 
Bardzo dobrze przygotowany plan konferencji, pozwalający na zapoznanie się z różnorodną tematyką, począwszy od kwestii „soft”, do tematów stricte technicznych jak np. dyrektywa maszynowa. Prelegenci w pełni profesjonalni, posiadający ogromną wiedzę i kompetencje w zakresie omawianych tematów.
Dyrektor ds. BHP, Celsa Huta Ostrowiec Sp. z o.o., FORUM NOWOCZESNE BHP 2016, kwiecień 2016
Spotkanie przygotowane bardzo profesjonalnie, rzetelna firma, miła atmosfera, kultura pracy oraz zaangażowanie w integrację uczestników. Jedna z najlepszych kolacji integracyjnych na jakich byłem
Operacyjny Kierownik Zmiany, Jysk Sp. z o.o., FORUM NOWOCZESNE BHP 2016, kwiecień 2016
Spotkanie profesjonalne zorganizowane, bardzo dobra opieka ze strony organizatorów. Strona merytoryczna bardzo treściwa. Prelegenci byli ekspertami w swoich dziedzinach, przez co można było uzyskać wiele cennych informacji. Kolacja integracyjna była bardzo dobrą okazją do nawiązania nowych kontaktów.
Menedżer Utrzymania Ruchu, Essilor Optical Laboratory Polska Sp z o.o., FORUM NOWOCZESNE BHP 2016, kwiecień 2016
Organizacja konferencji na najwyższym poziomie. Przedstawiciele firmy MOVIDA wykazali się podejściem pełnym profesjonalizmu. Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Z czystym sumieniem polecam każdemu spotkanie organizowane przez firmę MOVIDA.
Starszy Specjalista ds. BHP, ZPM JBB Import-Eksport Józef Bałdyga, FORUM NOWOCZESNE BHP 2016 , kwiecień 2016
Bardzo dziękuję za jak zwykle profesjonalną, oraz uprzejmą i miła obsługę. Organizacja spotkania, zarówno wykładów jak i spotkania integracyjnego, była na najwyższym poziomie. Zwiedzanie zakładu było doskonałym pomysłem, gdyż każdy z uczestników mógł skonfrontować z rzeczywistością prezentowany materiał oraz dostrzec rozwiązania, które mogą być przydatne w jego środowisku zawodowym. Niezwykle cenna inicjatywa to możliwość elektronicznego dostępu do prezentowanych materiałów.
Specjalista ds. BHP, Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne JELFA S.A., FORUM NOWOCZESNE BHP 2016, kwiecień 2016

Nasi partnerzy: