FORUM Nowoczesne BHP, czerwiec 2017

20-21-22 czerwca 2017, Zabrze
FORUM Nowoczesne BHP, czerwiec 2017
Kategoria: 
BHP - Środowisko - Odpady

Szanowni Państwo,

W dniach 20-12-22 czerwca 2017 odbyła się kolejna edycja spotkania masterclass, dedykowanego szefom i kierownikom działów BHP – „FORUM Nowoczesne BHP”.

Podczas masterclass wysłuchali Państwo 7 głęboko merytorycznych prelekcji, których tematem przewodnim były nowoczesne praktyki podnoszące poziom bezpieczeństwa pracy w zakładach produkcyjnych.

Spotkanie połączone było z sesją „Health & Safety Session” – zwiedzanie dwóch zakładów o nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu BHP, prezentujących odmienne podejście do tej kwestii, różne rozwiązania i strategię oraz metodologię ich wprowadzenia, lecz podobnie najwyższe standardy. Bardzo dziękujemy Zarządom Zakładów za profesjonalne i miłe przyjęcie oraz umożliwienie zapoznania się z efektywnymi praktykami w zakresie bezpieczeństwa.

   

Forum zostało bardzo pozytywnie ocenione pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Uczestnicy uznali, iż udział w Forum jest doskonałą okazją do nawiązania wielu nowych biznesowych kontaktów i wymiany doświadczeń, czemu sprzyjały kolacje integracyjno-networkingowe.
Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny, pełen dyskusji udział i wspólnie stworzoną, miłą atmosferę. 

Doceniamy pozytywne opinie Uczestników i wciąż rosnące zainteresowanie naszymi spotkaniami. Jest to również dla nas motywatorem do utrzymania wysokiego poziomu i ciągłego doskonalenia.

Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych opinii.

 

Powiązane opinie: 
Wszystko było zorganizowane w sposób profesjonalny. Pracownicy firmy MOVIDA byli uprzejmi, uczynni i sympatyczni. Kolacja to wartościowa forma spędzania wolnego czasu. Mogliśmy wymienić się swoimi uwagami i problemami powstającymi w pracy zawodowej.
Specjalista ds. BHP, IKEA Industry Zbąszynek, FORUM Nowoczesne BHP, czerwiec 2017
Obsługa firmy MOVIDA bardzo miła i uprzejma. Pomaga oraz doradza w każdej kwestii dotyczącej FORUM. Konferencja sama w sobie bardzo rzeczowa i konkretna. Kolacje pozwoliły na „luźniejsze” poznawanie uczestników FORUM.
Technik BHP, UMA Investments Sp. z o.o., FORUM Nowoczesne BHP, czerwiec 2017
Profesjonalnie przygotowana konferencja, niemonotonna tematyka oraz plany dniowe konferencji. Obsługa na najwyższym poziomie ! Kolacje integracyjne w pełni spełniły swoją rolę. Pozwoliły na nawiązanie relacji zawodowych z innymi uczestnikami konferencji oraz na wymianę doświadczeń dotyczących taktyki EHS.
Specjalista ds. BHP, UMA Investments Sp. z o.o., FORUM Nowoczesne BHP, czerwiec 2017
Profesjonalne podejście prelegentów do tematu to niewątpliwa zaleta konferencji MOVIDA.
Specjalista ds. BHP, Farm Frites Poland SA, FORUM Nowoczesne BHP, czerwiec 2017
Profesjonalna obsługa pracowników firmy MOVIDA. Konferencja merytoryczna, dużo prezentowanych dobrych praktyk z zakresu BHP. Wymiana doświadczeń i rozwiązań bardzo pomocna do dalszej pracy. Dobra atmosfera podczas kolacji sprzyjała nawiązaniu nowych znajomości i wymianie poglądów.
Specjalista ds. BHP, Ardagh Glass SA, FORUM Nowoczesne BHP, czerwiec 2017
Jak zawsze wysoki poziom konferencji i profesjonalna obsługa. Kolacja to dobra sposobność do luźnych dyskusji na tematy BHP i nawiązania relacji.
Starszy Specjalista ds. BHP, IMI Hydronic Engineering, FORUM Nowoczesne BHP, czerwiec 2017
Konferencja jest dobrą okazją do spotkania się z osobami – praktykami z różnych branż, na co dzień zarządzającymi BHP. Wymiana doświadczeń, nawiązywanie kontaktów do przyszłego budowania i wzmocnienia świadomości to cel nie tylko wewnętrznej polityki firmy, ale w kwestii długoletniej – idea do kontynuacji wspólnego budowania bezpieczeństwa poprzez wymianę nie tylko dobrych praktyk ale i sposobów na rozwiązania problematyki z jaką zmagamy się wszyscy – wypadki w pracy a w konsekwencji utrzymująca się liczna poszkodowanych (i inwalidów). Bez względu na poziom kolacji jak i organizacji „zabaw” integracyjnych w ciągu dnia (przerwy kawowe, wycieczki) było możliwe nawiązanie relacji zawodowych
Specjalista ds. BHP, Kompania Piwowarska SA, FORUM Nowoczesne BHP, czerwiec 2017

Nasi partnerzy: