FORUM NOWOCZESNE BHP, czerwiec 2018

12-14 czerwca 2018, Katowice
FORUM NOWOCZESNE BHP, czerwiec 2018
Kategoria: 
BHP - Środowisko - Odpady

Za nami kolejna edycja FORUM NOWOCZESNE BHP. Spotkanie odbyło się  w dniach 12-14 czerwca w Katowicach i zgromadziło liczne grono ekspertów-praktyków zarządzających obszarem BHP.

Forum połączone było z „Health & Safety Session” – na którą złożyły się wizyty w dwóch, prezentujących odmienne profile działalności, fabrykach – Opel Manufacturing Poland oraz Coca-Cola HBC Polska.

Dyskusje z praktykami z różnych branż oraz wieczorne spotkanie w nieformalnej atmosferze były dodatkową  okazją do wymiany doświadczeń oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Serdeczne podziękowania dla Zarządów Zakładów za profesjonalne i miłe przyjęcie oraz dla Uczestników i Prelegentów za aktywny udział i wyjątkową atmosferę.

Podziękowania za współpracę oraz udostępnienie czasopism branżowych i materiałów należą się również Patronom Medialnym i Partnerom Stolików Tematycznych.

Doceniamy pozytywne opinie Uczestników i wciąż rosnące zainteresowanie naszymi spotkaniami. Jest to również dla nas motywatorem do utrzymania wysokiego poziomu i ciągłego doskonalenia.

Poniżej kilka wybranych opinii:

Powiązane opinie: 
Jak zawsze sympatycznie, miło, z pełnym zaangażowaniem.
Kierownik Zespołu BHP i PPoż, Martin Bauer Sp. z o.o., Forum Nowoczesne BHP, czerwiec 2018
Konferencja przygotowana w sposób profesjonalny, w bardzo komfortowych warunkach. Obsługa również spełniła moje oczekiwania.
Główny Specjalista ds. BHP, LEONI Kabel Polska Sp. z o.o., Forum Nowoczesne BHP, czerwiec 2018
Konferencja przygotowana na bardzo wysokim poziomie, mam porównanie do innych. Odpowiedni prelegenci przekazujący dobre praktyki. Super przygotowana kolacja z integracją i grami zespołowymi. Kontakt z panią Alicją oceniam na wzorowy – pomoc, merytoryczne działania.
Kierownik Zmiany, Lumileds Poland SA, Forum Nowoczesne BHP, czerwiec 2018
Super forum, dużo wiedzy można zabrać do zakładu pracy. Miła atmosfera, ciekawe wykłady oraz prezentacje. Mega przygotowanie. POLECAM!
Specjalista ds. BHP, Grupa Azoty Policeserwis Spółka z o.o., Forum Nowoczesne BHP, czerwiec 2018
Bardzo wysoki poziom od początku do końca. Do tego profesjonalna obsługa. Tak trzymać.
Specjalista ds. BHP, VOLKSWAGEN Poznań Sp. z o.o., Forum Nowoczesne BHP, czerwiec 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA OPEL MANUFACTURING: Bardzo interesująca prezentacja zakładu, bardzo dobrze przygotowana osoba oprowadzająca. Mnóstwo dobrych praktyk BHP.
Inspektor ds. BHP i OŚ, MA Polska S.A., Forum Nowoczesne BHP, czerwiec 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA COCA-COLA HBC POLSKA: Bardzo dobra relacja ze słuchaczami. Prezentacja pokazywała ciekawe rozwiązania w aspekcie ograniczenia ryzyka, które mogą być zastosowane w innych zakładach niezależnie od branży. Wysoka wartość merytoryczna, plus z podzielenia się formularzami do prac niebezpiecznych.
Specjalista ds. Ochrony Środowiska i BHP, Orion Engineered Carbons Sp. z o.o., Forum Nowoczesne BHP, czerwiec 2018

Nasi partnerzy: