FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI branży FMCG, kwiecień 2017

4-5-6 kwietnia 2017
FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI branży FMCG, kwiecień 2017
Kategoria: 
Jakość

Szanowni Państwo,

w dniach 4-5-6 kwietnia 2017 r. w Krakowie odbyła się kolejna edycja FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG, spotkania dla osób zarządzających obszarem jakości w zakładach produkcyjnych.

Jego tematem przewodnim była optymalizacja systemów zarządzania jakością. W przedstawionych podczas spotkania case studies wnikliwej analizie poddane zostały metody ciągłego i sprawnego doskonalenia jakości oraz podnoszenie jej efektywności, zarówno na terenie zakładu, jak i we współpracy z dostawcami.

Aktualne wytyczne w obszarze zarządzania jakością (m.in. ISO 9001-2015) wymagają zmian skutkujących modyfikacjami w systemach jakości na poziomie polityki jakości, procedur i wewnętrznych standardów jakości, m.in. wdrożenia procesów zarządzania ryzykiem, zarówno w aspekcie jakości jak i całej organizacji. Nowe wyzwania i usprawnienia to również ukierunkowanie na przywództwo, cele, komunikację i świadomość. Tak kompleksowe ujęcie ważnych tematów w zarządzaniu jakością stanowiło istotny punkt odniesienia do dzielenia się doświadczeniami, inspiracji i dyskusji, których nie zabrakło podczas spotkania.

Bogaty merytorycznie program objął także część praktyczną - zaprosiliśmy Państwa do zapoznania się z procesami w zakładzie Coca-Cola HBC Polska Filia Krakowska.

Bardzo dziękujemy Zarządowi firmy za umożliwienie odwiedzenia zakładu oraz profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie.

Forum zostało bardzo pozytywnie ocenione pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Uczestnicy przyznali, iż udział w Forum jest doskonałą okazją do nawiązania wielu nowych biznesowych kontaktów i wymiany doświadczeń.
Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny, pełen dyskusji udział i wspólnie stworzoną, miłą atmosferę. 

Doceniamy pozytywne opinie Uczestników i wciąż rosnące zainteresowanie naszymi spotkaniami. Jest to również dla nas motywatorem do utrzymania wysokiego poziomu i ciągłego doskonalenia.

Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych opinii.

Powiązane opinie: 
Konferencja to niesamowite i bardzo ciekawe wydarzenie. Ciekawa tematyka wykładów, możliwość wymiany doświadczeń i uzyskania odpowiedzi na nurtujące wątpliwości. Dziękuję pracownikom firmy MOVIDA za profesjonalną i miłą obsługę! Kolacje to wymiana kontaktów, możliwość poznania rozwiązań wdrożonych w innej firmie. Wieczory integracyjne to bardzo dobry pomysł i możliwość spędzenia wolnego czasu w bardzo miłej atmosferze
Dyrektor Departamentu Jakości, Bio Planet S.A.,FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI branży FMCG, kwiecień 2017FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI branży FMCG, kwiecień 2017
Widoczna coraz lepsza organizacja (dobrze doświetlona, przestrzenna i dopasowana do liczby uczestników sala, dobra widoczność slajdów, odpowiednie zarządzanie czasem). Dobra atmosfera do zadawania pytań. Ciekawie zorganizowane spotkanie specjalistów, chętnych do dzielenia się wiedzą i doświadczeniami. Plusem jest możliwość zwiedzenia zakładu produkcyjnego!
Dyrektor Zarządzania Jakością, Farm Frites Poland S.A., FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI branży FMCG, kwiecień 2017
Konferencja na wysokim poziomie, możliwość uczenia się od innych oraz zorientowania się w jaki sposób działają inne zakłady. Można było zobaczyć, z jakimi problemami zmagają się inni i jakie proponują rozwiązania. Obsługa konferencji na bardzo wysokim poziomie. Kolacja integracyjna przebiegała w bardzo dobrej atmosferze. Rozmowy i relacje udało się nawiązać oraz dowiedzieć się o sposobach zarządzania w innych zakładach.
Dyrektor ds. Jakości, Serpol–Cosmetics Sp. z o.o., FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI branży FMCG, kwiecień 2017
Konferencja bardzo ciekawa merytorycznie. Dobrze przygotowani prelegenci. Obsługa firmy MOVIDA – wszystko w jak najlepszym porządku. Kolacja integracyjna była doskonałą okazją do nawiązania bliższych relacji zawodowych jak i dała możliwość przeprowadzenia dyskusji na interesujące mnie tematy.
Dyrektor ds. Jakości, YONELLE Beauty Concept, FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI branży FMCG, kwiecień 2017
Spotkanie przygotowane w każdym detalu profesjonalnie. Umożliwia wymianę doświadczeń w gronie wysoko wykwalifikowanych uczestników spotkania, którzy swoją cenną wiedzę mają podpartą praktyką, często wieloletnią, z różnych branż. Cenne doświadczenie. Kolacje dają możliwość porozmawiania, zarówno o sprawach zawodowych, jak i prywatnych. Poznanie nie tylko pasji zawodowych, ale często ciekawych zainteresowań osobistych.
Quality Manager, Dr Oetker Polska Sp. z o.o., FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI branży FMCG, kwiecień 2017
Jak zwykle ciekawe tematy, o dużej rozciągłości od konkretnych informacji do tematów takich jak etyka. Najbardziej interesujący, z mojego punktu widzenia, to 1. i 2. dzień, z możliwością zwiedzania Coca-Coli. Wejście na teren fabryki jest dużą wartością dodaną, podczas takich konferencji. Obsługa bardzo otwarta, miła, pomocna, dobrze zorganizowana konferencja.
Quality Manager, Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o., FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI branży FMCG, kwiecień 2017
Obsługa przez pracowników MOVIDA na najwyższym poziomie. Konferencja inspiruje do dalszego doskonalenia i rozwoju. Jest okazją do przemyślenia dalszego kierunku zmian i motywuje do działania. Kolacja integracyjna to okazja do bliższego poznania współuczestników konferencji.
Zastępca Pełnomocnika Zarządu ds. Zarządzania Systemami Jakości, Inter Europol Piekarnia Szwajcarska Sp. z o.o. Sp. j., FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI branży FMCG, kwiecień 2017

Nasi partnerzy: