Forum Managerów Jakości Branży FMCG, kwiecień 2015

15-16, 17 kwietnia 2015, Warszawa
Forum Managerów Jakości Branży FMCG, kwiecień 2015
Kategoria: 
Jakość

W dniach 15-16, 17 kwietnia 2015 roku w Warszawie odbyła się II edycja spotkania masterclass „Forum Managerów Jakości”  dedykowanego branży FMCG.

Tematem przewodnim spotkania było zaawansowane planowanie jakości wyrobów oraz praktyczne aspekty wdrażania systemów zapewnienia jakości.  Omawialiśmy sposoby utrzymania jakości poprzez ciągłe doskonalenie odpowiednimi narzędziami, skupiając się nie tylko na aspektach technicznych narzędzi, ale i ich właściwym wdrożeniu, prowadzeniu i nadzorze.

Forum towarzyszył dzień specjalny poświęcony dobrym praktykom w zarządzaniu jakością w branży spożywczej.

Spotkanie zostało bardzo dobrze ocenione. Gościliśmy wybitne grono ekspertów w dziedzinie jakości. Uczestnicy podkreślali interesujący program, wysoki poziom merytoryczny wystąpień i atrakcyjną formułę spotkania, która umożliwiła wymianę doświadczeń i sprawdzonych rozwiązań oraz nawiązanie wielu nowych kontaktów branżowych.

Prelegenci spotkali się z uznaniem nie tylko ze względu na swoją dużą wiedzę teoretyczną i posiadane doświadczenie, ale również na przystępny sposób jej przekazywania. Szczególne podziękowania składamy panu Tomaszowi Greberowi za ciekawą moderację panelu dyskusyjnego.

Serdecznie dziękujemy wszystkich uczestnikom i prelegentom za profesjonalne dyskusje, wymianę doświadczeń i miłą atmosferę.

Zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach.

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi opiniami o spotkaniu, które zamieszczamy poniżej.

Powiązane opinie: 
Interesujące, praktyczne, inspirujące.
Kierownik Zapewnienia Jakości, Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A., Forum Managerów Jakości Branży FMCG, kwiecień 2015 r.
Spotkanie uważam za bardzo przydatne. Dyskusja z ekspertami z różnych branż daje unikalną możliwość porównania rozwiązań jakościowych i organizacyjnych. Może to być początkiem implementacji dobrych praktyk.
Regionalny Inżynier Jakości, Avon Operations Polska Sp. z o.o., Forum Managerów Jakości Branży FMCG, kwiecień 2015 r.
Efektywna platforma wymiany doświadczeń w bardzo wymagającym obszarze jakości. Możliwość nawiązywania kontaktów.
Kierownik Zarządzania Jakością, LOTTE WEDEL Sp. z o.o., Forum Managerów Jakości Branży FMCG, kwiecień 2015 r.
Bardzo interesująca forma wymiany doświadczeń.
Kierownik Kontroli Jakości, Graal S.A, Forum Managerów Jakości Branży FMCG, kwiecień 2015 r.
Profesjonalne spotkanie profesjonalnych managerów jakości. Spotkanie pozwalające na rozłożenie na czynniki pierwsze zarówno systemów zarządzania jak i narzędzi jakościowych. Tematyka spotkania bardzo interesująca i inspirująca. Połączenie teorii z praktyką i praktycznymi rozwiązaniami.
Pełnomocnik/Kierownik DJ, Top-Thimm Opakowania Sp. z o.o., Forum Managerów Jakości Branży FMCG, kwiecień 2015 r.

Nasi partnerzy: