FACTORIES TOUR, kwiecień 2018

10-11-12 kwietnia 2018 r., Tychy
FACTORIES TOUR, kwiecień 2018
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

Szanowni Państwo,

W dniach 10 - 11 - 12 kwietnia w Tychach odbyła się kolejna edycja FACTORIES TOUR, spotkania o unikatowej formule, łączącej część merytoryczną z praktyką.

Nasze zaproszenie do współpracy przyjęli Szefowie nowoczesnych, efektywnie działających i znakomicie zarządzanych zakładów produkcyjnych:

  • PPG Polifarb Cieszyn S.A.
  • Woodward Poland Sp. z o.o.
  • FCA Poland S.A.

Tematami przewodnimi spotkania były: nowoczesne procesy, zarządzanie, optymalizacja produkcji, LEAN + World Class Manufacturing. Zwiedzanie poprowadzili wybitni praktycy o wieloletnim doświadczeniu, którzy przedstawili szczegółowe informacje merytoryczne.

Prelegenci omówili rozwiązania wdrożone w zakładach, aby następnie zaprezentować je podczas zwiedzania. Po każdorazowym zwiedzaniu odbyła się sesja pytań i odpowiedzi, która umożliwiła uczestnikom wymianę poglądów i dogłębne poznanie zastosowanych rozwiązań. Dało to dodatkową szansę na znalezienie inspiracji oraz wypracowania nowych dróg rozwoju i usprawnień we własnych firmach.

W odpowiedzi na bieżące potrzeby rynku zaproponowaliśmy również Uczestnikom prelekcję pt. „Zatrudnianie cudzoziemców – aspekty prawne i porady praktyczne”, która została poprowadzona przez Przedstawicieli Kancelarii KSP Legal & Tax Advice, którym serdecznie dziękujemy za współpracę.

Według Uczestników udział w Factories Tour był doskonałą okazją do nawiązania wielu nowych biznesowych kontaktów i wymiany doświadczeń, czemu dodatkowo sprzyjały wspólne kolacje z elementami integracji.

Bardzo dziękujemy Zarządom powyższych firm za umożliwienie odwiedzenia zakładów oraz profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie. Uprzejmość, zaangażowanie merytoryczne, wiedza i doświadczenie wszystkich pracowników zrobiły ogromne wrażenie na Uczestnikach spotkania, czemu dali wyraz w ankietach oceniających.

Uczestnikom dziękujemy za opinie, wśród których wiele podkreślało dobrą organizację i logistykę spotkania. Bardzo dziękujemy za wysokie oceny prelekcji i prelegentów oraz ciepłe słowa o otwartości i merytorycznej wiedzy osób oprowadzających.

Dziękujemy również Partnerom Medialnym za owocną współpracę, jak również za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania. Zapraszamy do zapoznania się z relacją przygotowaną przez Lean Center - jednego z Partnerów Medialnych spotkania - RELACJA

Było nam niezmiernie miło gościć Państwa, zapraszamy na kolejne nasze spotkania.

Poniżej wybrane opinie Uczestników - zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Powiązane opinie: 
Konferencję oceniam jaka ważną inicjatywę, branżową, dającą pozytywny impuls do dalszego rozwoju firmy. Ciekawe i bardzo praktyczne prelekcje, dające możliwość implementacji rozwiązań we własnych firmach. Obsługa konferencji sprawna, dobra organizacja. Wszystko jasne. Klarowne i na czas.
Kierownik Linii Produkcyjnej, FERRERO POLSKA Sp. z o.o., Factories Tour, kwiecień 2018
Jest to mój trzeci wyjazd z firmą MOVIDA i kolejny raz spełnił moje oczekiwania. W pełni profesjonalne podejście do organizacji tego typu eventów.
Inżynier Procesów Logistycznych, Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o., Factories Tour, kwiecień 2018
Konferencja na duży plus, istnieje możliwość poznania ciekawych ludzi, czy rozwiązań istniejących w zakładach o różnych branżach. Dobrym rozwiązaniem jest benchmarking w innych przedsiębiorstwach. Możliwość wymiany doświadczeń w bardzo przyjaznych warunkach. Organizacyjnie na bardzo wysokim poziomie.
Koordynator WCM, FCA Poland S.A., Factories Tour, kwiecień 2018
Konferencja zorganizowana na bardzo wysokim poziomie. Wyśmienity balans pomiędzy wykładami, zwiedzaniem zakładów i możliwością nieformalnej wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami Factories Tour.
Menadżer ds. Jakości, PPG Polifarb Cieszyn S.A., PPG Polifarb Cieszyn S.A., Factories Tour, kwiecień 2018
OPINIE ZE ZWIEDZANIA PPG POLIFARB W CIESZYNIE: Zakład pomimo działalności od kilkudziesięciu lat bardzo dobrze sobie radzi, pozytyw za brak konkurencyjności w Polsce.
Kierownik Hali Produkcyjnej, Hutchinson Poland Sp. z o.o., Factories Tour, kwiecień 2018
OPINIE ZE ZWIEDZANIA PPG POLIFARB W CIESZYNIE: Dobrze przygotowany obchód po produkcji, bardzo prężna fabryka.
Project Manager, Dell Products (Poland) Sp. z o.o., Factories Tour, kwiecień 2018
OPINIE ZE ZWIEDZANIA WOODWARD W NIEPOŁOMICACH: Profesjonalnie prowadzona prezentacja przez Pana Dominika Kanię (spokój, opanowanie, podejście do pracowników firmy Woodward, spójność informacji, profesjonalizm). Sama fabryka stwarza wrażenie poukładanej, dobrze zarządzanej. Duża czystość i porządek na terenie zakładu, co świadczy o wysokiej świadomości pracowników.
Production Manager, Dell Products (Poland) Sp. z o.o., Factories Tour, kwiecień 2018
OPINIE ZE ZWIEDZANIA WOODWARD W NIEPOŁOMICACH: Dobra wiedza merytoryczna nt. produkcji osób oprowadzających. Odpowiedni poziom standardu 5S w obszarze produkcji, wysokie standardy BHP.
Mistrz Zmianowy Rozlewu, KOMPANIA PIWOWARSKA S.A., Factories Tour, kwiecień 2018
OPINIE ZE ZWIEDZANIA FCA POLAND W TYCHACH: Wizyta w fabryce pozostawia niesamowite wrażenie. Plus za otwartość i przedstawienie wdrożonych rozwiązań w sposób transparentny; profesjonalnie przygotowane materiały, rzetelność odpowiedzi, odpowiedzi na pytania wyczerpały temat. Przewodnik prowadził grupę w sposób przemyślany, poświęcał więcej czasu tematom, które interesowały grupę, przejście po fabryce w sposób spokojny, bez pośpiechu.
Junior Business Development Manager, SODEXO POLSKA Sp. z o.o., Factories Tour, kwiecień 2018
OPINIE ZE ZWIEDZANIA FCA POLAND W TYCHACH: Zakład na najwyższym poziomie ze wszystkich zwiedzanych na konferencji. Widać, że wdrażane systemy działają i przynoszą korzyści.
Zastępca Kierownika Obszaru ds. Zarządzania, FERRERO POLSKA Sp. z o.o., Factories Tour, kwiecień 2018

Nasi partnerzy: