FACILITY MANAGEMENT w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2017

12-13-14 grudnia 2017, Warszawa
FACILITY MANAGEMENT w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2017
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

Szanowni Państwo,

Za nami kolejna edycja FACILITY MANAGEMENT w zakładzie produkcyjnym, która odbyła się w Warszawie 12-13-14 grudnia 2017 roku.

Podczas spotkania dogłębnej analizie i dyskusjom panelowym na koniec każdego dnia prelekcji, poddane zostały tematy związane z aktualnymi trendami w obszarach dokumentacji, audytów, działań operacyjnych oraz outsorcingu w obszarze Facility Management. Mamy nadzieję, że tematy omówione przez naszych  prelegentów, którymi byli praktycy z wieloletnim doświadczeniem w branży, pozwoliły pozyskać dodatkową wiedzę, przyczyniły się do inspiracji we wdrożeniu u siebie wybranych rozwiązań.

Cieszymy się, że wielu Uczestników spotkania podkreśliło w ankietach wysoki poziom merytoryczny prezentowanych case’ów.  Doceniona została profesjonalna opieka podczas konferencji, duża dbałość o szczegóły oraz przyjazna atmosfera. Uzupełnieniem konferencji były wspólne kolacje z grami integracyjnymi, które jak zauważyli Uczestnicy, pozwoliły na nawiązanie relacji biznesowych.

Serdecznie dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny, pełen dyskusji udział i wspólnie stworzoną, miłą atmosferę. 

Dziękujemy również Patronom Medialnym i Partnerowi Stolika Tematycznego wydarzenia za współpracę, jak również za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom forum.

Dziękujemy za wszystkie opinie na temat spotkania FACILITY MANAGEMENT w zakładzie produkcyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma z nich.

Powiązane opinie: 
Bardzo dobra obsługa i poziom merytoryczny Masterclass. Duża ilość prezentacji, a zwłaszcza obecność, chyba najlepszych w Polsce, specjalistów daje możliwość nie tylko nauki, ale konsultacji i otwartej dyskusji w zakresie utrzymania ruchu i zarządzaniem środkami technicznymi. Atmosfera kolacji super, dużo rozmów i szczerej wymiany nie tylko informacji, ale i wiedzy.
Dyrektor Techniczny, SMP Poland Sp. z o.o., Facility Management w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2017
Wszystko jak zawsze na najwyższym poziomie. Kolacje dały możliwość nawiązania relacji zawodowych pomiędzy Uczestnikami. Wieczory integracyjne dały sposobność do dyskusji. Bardzo fajne prowadzone integracje.
Prezes, Mediatis Sp. z o.o., Facility Management w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2017
Pozytywną stroną jest przedstawienie case’ów, które są już sprawdzone w praktyce. Dyskusje są pomiędzy praktykami w czasie panelu dyskusyjnego, który kończy każdy dzień. Kolacje dały możliwość nawiązania relacji zawodowych pomiędzy Uczestnikami.
Kierownik Infrastruktury, Brembo Poland Sp. z o.o., Facility Management w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2017
Merytorycznie wysoki poziom wiedzy prelegentów, ciekawie prowadzone prezentacje związane z facility management i utrzymaniem ruchu. Interesujące dyskusje tematyczne na koniec prezentacji. Opieka nad uczestnikami na bardzo wysokim poziomie. Udane przeniesienie tematów zawodowych z części merytorycznej na integrację. Wymiana wiedzy na temat FM oraz szeroko pojęte utrzymanie ruchu i media.
Energetyk - Chmielów, Pilkington Automotive Poland, Facility Management w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2017
Bardzo profesjonalna obsługa, która pilnuje przestrzegania harmonogramu i dba o dobrą atmosferę potkania. W trakcie kolacji można nawiązać wiele kontaktów i wymienić się doświadczeniami, o których niekoniecznie można mówić w trakcji prelekcji.
Szef Utrzymania Ruchu, SMP Poland Sp. z o.o., Facility Management w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2017

Nasi partnerzy: