FACILITY MANAGEMENT 4.0 W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM

5-6-7 czerwca 2018, Warszawa
FACILITY MANAGEMENT 4.0 W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

Szanowni Państwo,

Spotkanie FACILITY MANAGEMENT 4.0 W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM to unikatowe masterclass, które odbyło się w dniach 5-6-7 czerwca 2018 r.

Już po raz czwarty zaprosiliśmy Państwa do spotkania, wymiany doświadczeń, zaczerpnięcia inspiracji z praktyki najlepszych w kraju zakładów. Do omówienia doświadczeń zawodowych zaprosiliśmy praktyków-osoby, których wieloletnia praca i sukcesy były doskonałą inspiracją oraz podpowiedziały sprawdzone rozwiązania.

Podczas spotkania poruszone zostały istotne kwestie m.in.: strategia i praktyka facility, rozwiązania procesowe i najlepsze praktyki, narzędzia do zarządzania obszarem facility, ich przydatności oraz efektywności, innowacyjne rozwiązania usprawniające zarządzanie– systemowe, informatyczne, organizacyjne, zastosowanie narzędzi Lean do podniesienia efektywności zarządzania obszarem, optymalizacja procesów facility, optymalizacja działań w obszarze facility, outsourcing.

Pragniemy Państwa wspierać przy zarządzaniu obszarem facility dając możliwość pozyskania wiedzy, inspiracji, ale też poznania osób, które codziennie zmagają się z podobnymi problemami. Wiele mówi się o nowej erze przemysłowej – przemyśle 4.0. Co to jednak oznacza dla Firm i dla Managerów Facility? Jak wykorzystać nowoczesne technologie i systemy dla zyskania przewagi konkurencyjnej i – jednocześnie – usprawnienia i ułatwienia Państwa działania? Te właśnie zagadnienia omówiliśmy na spotkaniu.

Sprawdzona formuła masterclass, którą zaproponowaliśmy – meritum połączone z dyskusją oraz skuteczna wymiana doświadczeń i networking – to gwarancja wysokiej efektywności spotkania, co potwierdzają liczne opinie Uczestników.

Dziękujemy Prelegentom i Uczestnikom za efektywne spotkanie, liczne dyskusje, otwartość podczas rozmów. Naszym Partnerom Medialnym dziękujemy za wsparcie w licznych artykułach, prasie branżowej i portalach dedykowanych Szefom facility.

Powiązane opinie: 
Konferencja poszerzyła mój zasób wiedzy w zakresie Facility Management. Nawiązane kontakty pomocne będą w usprawnieniu infrastruktury w moim zakładzie. Rozmowy w czasie kolacji w naturalny sposób rozszerzyły dyskusje na tematy poruszane w czasie konferencji.
Kierownik Infrastruktury, Stock Polska Sp. z o.o., Facility Management w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2016
Forma konferencji bardzo dobrze przemyślana i przygotowana. Duża różnorodność tematów skierowanych do słuchaczy, ale dobrze powiązana z głównym tematem konferencji. Dobry wybór prelegentów, dużo przykładów pochodzących z życia zakładów produkcyjnych. Forma kolacji bardzo poprawna. Możliwość nawiązania nowych znajomości. Doskonała okazja do wymiany uwag i spostrzeżeń na tematy poruszane na konferencji. Dobra okazja do wymiany doświadczeń zawodowych w mniej oficjalnej formie.
Facility Manager, Cosma Casting Sp. z o.o., Facility Management w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2016
Konferencja profesjonalna, na poziomie międzynarodowym! Brałem udział w wielu spotkaniach tego typu za granicą i ta tutaj absolutnie nie odbiega od tamtych.
GF Manager, General Motors Manufacturing Poland Sp. z o.o., Facility Management w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2016
Możliwość poznania najnowszych rozwiązań I technologii wpływających na funkcjonowanie firm. Miła i uprzejma obsługa. Sposobność wymiany informacji pomiędzy uczestnikami konferencji podczas rozmów indywidualnych na duży plus. Kolacja integracyjna stanowiła miły dodatek do konferencji. Ciekawy konkurs to fajne urozmaicenie wieczoru. Dobra okazja do nawiązania kontaktów biznesowych.
Mistrz Działu Media, TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND Sp. z o.o., Facility Management w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2016
Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w konferencji „FM w ZP”. Było to naprawdę interesujące wydarzenie, które pozwoliło na wysłuchanie ciekawych prezentacji oraz zawarcie nowych znajomości biznesowych. Gratuluję wyśmienitej organizacji i z niecierpliwością czekam na kolejne.
Specjalista, Volkswagen Poznań Sp. z o.o., Facility Management w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2016
Wysoki profesjonalizm wśród uczestników i organizatorów. Kolacja to bardzo przyjemna atmosfera, ciekawa forma zabawy integracyjnej.
Inżynier Infrastruktury, Magneti Marelli Plastic Components and Modules Poland S.A., Facility Management w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2016

Nasi partnerzy: