BIZNES versus FISKUS, FINANSE I PODATKI, czerwiec 2017

6-7 czerwca 2017, Warszawa
BIZNES versus FISKUS, FINANSE I PODATKI, czerwiec 2017
Kategoria: 
Podatki - Finanse

Szanowni Państwo,

W dniach 6-7 czerwca 2017 roku w Warszawie odbyła się konferencja BIZNES versus FISKUS, FINANSE i PODATKI.

Tematem przewodnim spotkania było wskazanie odpowiedzi na nurtujące przedsiębiorców pytania dotyczące efektywnego i bezpiecznego planowania podatkowego w latach 2017-2018 oraz przekazanie praktycznych wskazówek w najbardziej newralgicznych obszarach prawa podatkowego i finansów.

Było to już drugie, tak kompleksowe spotkanie przedstawicieli biznesu i praktyki (CFO, CEO, prezesi spółek produkcyjnych i usługowych) branży doradczej (consulting prawny, finansowy i podatkowy), instytucji finansowych oraz środowiska akademickiego.

Obok ekspertów z największych firm doradczych i prawniczych oraz środowiska akademickiego, gościliśmy także przedstawicieli Krajowej Izby Doradców Podatkowych oraz Ministerstwa Finansów.

Organizację Konferencji poprzedziły kilkumiesięczne badania rynkowe oraz liczne rozmowy z ekspertami finansowo-podatkowymi. W wyniku tych działań powstał bogaty i różnorodny program, który został bardzo wysoko oceniony przez uczestników spotkania, co wraz z merytorycznymi dyskusjami stanowiło dodatkowy atut spotkania.

Patronat nad powyższym wydarzeniem objęło ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants), jedna z największych i najszybciej rozwijających się międzynarodowych organizacji zrzeszających specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. Wśród Partnerów znalazły się najważniejsze firmy doradztwa podatkowego, m.in.: Deloitte, EY, Grant Thornton, KPMG, Mazars, MDDP, Opus Trust, PwC, Raczkowski Paruch Sp.k. jak również Millenium Leasing. Wśród Partnerów Medialnych pojawili się: alterWEB.pl, CenaBiznesu.pl, Controlling i Zarządzanie, eGospodarka.pl, Finanse i Controlling, Infor.pl, ksiegowosc.org, PoradnikPrzedsiebiorcy.pl, rachunkowosc.org,  WFirma.pl.

Dziękujemy Prelegentom za wnikliwe analizy i  bogatą wiedzę kreatywnie przekazywaną podczas wystąpień, Uczestnikom za aktywny udział i ożywione dyskusje a Partnerom Medialnym za wsparcie w dotarciu do odbiorców Konferencji.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z opiniami Uczestników.

Powiązane opinie: 
Pełen profesjonalizm, świetna obsługa. Godne polecenia.
Kontroler Finansowy, IMMOBEL POLAND Sp. z o.o., BIZNES versus FISKUS. FINANSE I PODATKI, czerwiec 2017
Konferencja została zorganizowana na bardzo wysokim poziomie, w szczególności w kwestii doboru wykładowców. Wartość merytoryczna poszczególnych wykładów bardzo przydatna w pracy zawodowej – konkretnie i rzetelnie omówione zagadnienia. Obsługa od strony organizatora bardzo profesjonalna, a przede wszystkim miła i kulturalna.
Księgowa, Martes Sport Sp. z o.o., BIZNES versus FISKUS. FINANSE I PODATKI, czerwiec 2017
Pod kątem rozważenia objęcia patronatem przyszłych wydarzeń, dobór miejsca i sali bardzo dobry, bardzo dobre materiały, miła i profesjonalna obsługa ze strony przedstawicieli MOVIDA. Wrażenie robi liczba patronów. Interesujący dobór tematyki konferencji. Co do wykładowców – oceniam tylko dwóch, ale część wykładowców znam z innych wydarzeń, zatem dobór ciekawy.
Rzecznik Krajowej Rady Doradców Podatkowych, BIZNES versus FISKUS. FINANSE I PODATKI, czerwiec 2017
Konferencja bardzo dobrze zorganizowana, kontakt z organizatorem również świetny.
Księgowa, Alltaxo Katarzyna Mastalska, BIZNES versus FISKUS. FINANSE I PODATKI, czerwiec 2017
Bardzo ciekawe, dużo ciekawych informacji. Całość przedsięwzięcia oceniam na 6 (celująco). Uważam, że należy kontynuować takie szkolenia. Jakość usług oraz poziom obsługi i kontakt ze strony pracowników MOVIDA – NIENAGANNE, BARDZO POZYTYWNE, REWELACJA! Jestem bardzo zadowolona i dziękuję za możliwość uczestniczenia w konferencji.
Life Planner, Pramerica TUiR S.A., BIZNES versus FISKUS. FINANSE I PODATKI, czerwiec 2017
Kontakt mailowy z firmą był rzeczowy i szybki. Jestem z niego bardzo zadowolona. Uważam, że dobór miejsca (sali), przygotowane materiały, są na wysokim poziomie.
Konsultant, Prudential Assurance Sp. z o.o., BIZNES versus FISKUS. FINANSE I PODATKI, czerwiec 2017
Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w konferencji. Było to naprawdę interesujące wydarzenie, które pozwoliło na wysłuchanie bardzo ciekawych prezentacji podatkowych. Problemu podatkowe zostały przedstawione w sposób profesjonalny i interesujący. Gratuluję wspaniałej organizacji. Obsługa bardzo miła i bardzo dobre przygotowanie techniczne konferencji.
Kontroler Wewnętrzny, Empik S.A., BIZNES versus FISKUS. FINANSE I PODATKI, czerwiec 2017

Nasi partnerzy: