BEZPIECZEŃSTWO W PRODUKCJI I UTRZYMANIU RUCHU, czerwiec 2017

6-7 czerwca 2017, Warszawa
BEZPIECZEŃSTWO W PRODUKCJI I UTRZYMANIU RUCHU, czerwiec 2017
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

Szanowni Państwo,

w dniach 6-7 czerwca 2017 w Warszawie odbyło się spotkanie MASTERCLASS, dedykowane szefom działów utrzymania ruchu, technicznych, produkcji i BHP.

Spotkanie zostało poprzedzone licznymi rozmowami i przygotowane w oparciu o Państwa sugestie dotyczące aktualnych potrzeb i trendów w zapewnieniu bezpieczeństwa maszyn, osób oraz procesu produkcji.

Tematem przewodnim spotkania było projektowanie systemów bezpieczeństwa i ich usprawnień przy uwzględnieniu bieżących potrzeb, trendów na rynku i rozwoju technologicznego.

Omówione zostały przede wszystkim rozwiązania techniczne i organizacyjne dla zapewnienia bezpieczeństwa i wciąż żywy temat dobrych praktyk w zarządzaniu podwykonawcami. Podjęliśmy również coraz bardziej realną ideę Przemysłu 4.0. Niezależnie od stopnia rozwoju przedsiębiorstw i zastosowanych systemów bezpieczeństwa maszyn, warto było podjąć dyskusję, jak przygotować zakład pod tym kątem.

Spotkanie połączone było ze zwiedzaniem świetnie zarządzanego zakładu Faurecia Automotive S.A. w Grójcu. Bardzo dziękujemy Zarządowi Zakładu   za profesjonalne i miłe przyjęcie oraz umożliwienie zapoznania się z efektywnymi praktykami w zakresie bezpieczeństwa.

Konferencja uzyskała bardzo pozytywne opinie zarówno w aspekcie merytorycznym, jak i organizacyjnym. Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny udział i wspólnie stworzoną miłą atmosferę. 

Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach.

Poniżej kilka wybranych opinii.

 

Powiązane opinie: 
Profesjonalne podejście do tematu konferencji, można było poruszyć wiele interesujących zagadnień. Obsługa pracowników firmy MOVIDA na wysokim poziomie.
Starszy Specjalista ds. UR, Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o., Bezpieczeństwo w Produkcji i Utrzymaniu Ruchu, czerwiec 2017
Przedstawienie teoretycznych narzędzi w praktycznym zastosowaniu różnych firm na wysokim poziomie. Konferencja przygotowana w sposób zorganizowany i zróżnicowany merytorycznie. Obsługa bardzo pomocna i życzliwa.
Technik utrzymania Ruchu, Nidec Motors and Actuators Sp. z o.o., Bezpieczeństwo w Produkcji i Utrzymaniu Ruchu, czerwiec 2017
Połączenie zarówno teorii jak i praktyki. Możliwości kontaktu z prawdziwymi ekspertami w naszych polskich warunkach jest po prostu bezcenne. Kolacja i zabawa przednia, można oprócz relaksu także rozbudować swoją profesjonalną sieć kontaktów.
Dyrektor ds. Technicznych, SMP Poland Sp. z o.o., Bezpieczeństwo w Produkcji i Utrzymaniu Ruchu, czerwiec 2017
Konferencja przygotowana w sposób profesjonalny. Niektóre prelekcje bardzo obszerne, wracam – jak ostatnio – z ciekawymi pomysłami do zaimplementowania.
Executive Plant Manager, Dr. Oetker Sp, z o.o., Bezpieczeństwo w Produkcji i Utrzymaniu Ruchu, czerwiec 2017
Bardzo profesjonalna – ciekawe wykłady oraz dobra atmosfera podczas całej konferencji. Kolacje biznesowo-integracyjne spełniły swój cel.
Kierownik Utrzymania Ruchu, Słodownia Soufflet Polska Sp. z o.o., Bezpieczeństwo w Produkcji i Utrzymaniu Ruchu, czerwiec 2017
Po raz kolejny bardzo dobrze przygotowana konferencja, z ludźmi, którzy mówią o tym co robią, fachowcy z zewnątrz jak i z firmy MOVIDA. Brawo. Miła atmosfera, super prowadzący i ciekawe rozmowy na tematy zawodowe i prywatne.
Specjalista ds. BHP, Mahle Polska Sp. z o.o., Bezpieczeństwo w Produkcji i Utrzymaniu Ruchu, czerwiec 2017

Nasi partnerzy: