Nasz Zespół

Nasz Zespół

Siła firmy tkwi w jej pracownikach – my o tym wiemy, dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy kompetentny, kreatywny, efektywny i doskonale przygotowany zespół.

Izabella Kiriczok – Prezes, od kilkunastu lat intensywnie działająca w branży konferencyjno – szkoleniowej. Przez ten czas zorganizowała niemal czterysta konferencji i seminariów adresowanych do kadry zarządzającej, głównie branży farmaceutycznej, przemysłowej, produkcyjnej, spożywczej, energetycznej i budowlanej. Doświadczenie zdobywała jako główny specjalista ds. prawnych, project manager oraz dyrektor ds. konferencji i szkoleń w administracji rządowej, samorządzie gospodarczym oraz czołowych firmach branży szkoleniowo-konferencyjnej.
Z wykształcenia prawniczka, z zamiłowania żeglarka i wielbicielka teatru, muzyki i sztuki. Twierdzi, że życie to nieustanny, ożywczy i pasjonujący proces uczenia się i rozwoju. To przekonanie stara się wcielić w życie między innymi w trakcie organizowanych zawodowo konferencji i seminariów.

Kontakt: sekretariat[at]movida.com.pl

   

Jolanta Kołodzińska - pełni funkcję Dyrektora Operacyjnego w firmie MOVIDA. Ukończyła WSPiZ im Koźmińskiego. Całą dotychczasową karierę budowała w oparciu o doskonałe relacje z klientami i współpracownikami.
Przez dwa lata pracy w Institute for International Research jako Key Account Manager dbała o doskonałe kontakty z Klientami. W latach 2005-2007 pełniła funkcję Dyrektora ds. Sprzedaży i Promocji oraz Członka Zarządu w firmie Top Consulting. Była odpowiedzialna za strategię sprzedaży konferencji i seminariów. Jej mocną stroną jest znajomość branży farmaceutycznej."Uważam, że strategię współpracy należy budować w oparciu o zadowolenie Klienta. O sukcesie tej strategii świadczy to, iż Goście nie tylko wracają na nasze konferencje i seminaria, ale także polecają nasze eventy swoim współpracownikom, przyjaciołom, znajomym."

Kontakt: jkolodzinska[at]movida.com.pl

   

Katarzyna Dutkalska - Conference Director, od 7 lat odpowiedzialna za przygotowanie konferencji od strony merytorycznej. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Psychologii. Wcześniej zdobyła wieloletnie doświadczenie w branży badań marketingowych oraz koordynacji projektów. Przygotowała i przeprowadziła kilkadziesiąt konferencji skierowanych do managerów z firm produkcyjnych różnorodnych branż. Ceni sobie współpracę z najlepszymi ekspertami podczas tworzenia autorskich programów. Nowe konferencje to ciągły rozwój i doskonalenie – dla klientów i dla niej samej. Zainteresowania: turystyka, kino, dobra kuchnia.

Kontakt: kdutkalska[at]movida.com.pl 

   

Anna Wiśniarowska - Junior Project Manager, z wykształcenia plastyk jednak o różnorodnej ścieżce kariery. Doświadczenie zawodowe zdobywała w scenografii filmowej, a następnie w obsłudze ubezpieczeń na życie. Prywatnie od lat wierna sztuce, górom i wspinaczce skalnej.

Kontakt: awisniarowska[at]movida.com.pl

   

Maja Dobosz - Junior Project Manager, absolwentka studiów pedagogicznych na UKSW w Warszawie oraz Zarządzania o specjalizacji Marketing na SAN, z doświadczeniem w koordynacji inicjatyw studenckich, ukierunkowana na rozwój w obszarze eventów, marketingu i szkoleń. W wolnym czasie szuka możliwości do rozwoju na wielu polach, boksuje i słucha podcastów o tematyce true crime. 

Kontakt: mdobosz[at]movida.com.pl

   

Marcin Horodelski - Head of KAM Group. Ukończył Zarządzanie i Marketing na Wydziale Ekonomicznym UMCS w Lublinie. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w handlu i marketingu, również w środowisku międzynarodowym. Bardzo dobrze posługuje się językiem angielskim. W wolnym czasie słucha muzyki barokowej, wertuje prasę codzienną lub czyta książki historyczne.

Kontakt: mhorodelski[at]movida.com.pl

   

Jolanta Janowska – Senior Key Account Manager, zdobywała doświadczenie zawodowe m.in. jako pracownik administracyjny, handlowiec i przedstawiciel handlowy. Jej mocną stroną jest otwartość, dbałość o szczegóły oraz zaangażowanie w sprawy Klientów. Z wykształcenia hotelarz. Społeczniczka, miłośniczka zwierząt, muzyki, sztuki i handicraftu.

„Klientów staram się traktować w sposób, w jaki sama chciałabym być traktowana. Ale to dopiero połowa sukcesu. Druga połowa to budowanie trwałych, komfortowych relacji opartych na pewności, że produkt, jaki oferuję, jest zawsze najwyższej jakości.”

Kontakt: jjanowska[at]movida.com.pl

   

Alicja Mrozowicz - Senior Key Account Manager. Absolwentka Wydziału Marketingu i  Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Jej mocną stroną jest otwartość,  łatwość nawiązywania  kontaktów interpersonalnych i zaangażowanie. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w działach marketingu i sprzedaży. Miłośniczka kotów, turystyki  i historii.

Kontakt: amrozowicz[at]movida.com.pl

   

Maciej Pietruczuk - Senior Key Account Manager - z zainteresowania humanista (UW Historia) o zróżnicowanym doświadczeniu zawodowym – pedagogika, bankowość. Zdobyte doświadczenie sprawia, że nie tylko koncentruje się na rozwiązaniach, ale także na personalizacji. W "licznych wolnych chwilach" wprawdzie nie gotuje, ale spreparuje „spontaniczny” sos. Jako remedium na pochłonięte posiłki gra w siatkówkę.

Kontakt: mpietruczuk[at]movida.com.pl

   

Grzegorz Adamiak - Key Account Manager. Ukończył studia na kierunku Zarządzanie wraz ze specjalizacją logistyka międzynarodowa na uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z Klientem. Wolny czas spędza na grze w tenisa ziemnego oraz słuchaniu muzyki. Pasjonuje się masażem, motoryzacją oraz piłką nożną.

Kontakt: gadamiak[at]movida.com.pl

   

Krzysztof Bargieł - Key Account Manager. Ukończył Zarządzanie i Marketing na Uczelni Techniczno - Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Doświadczenie zdobył m.in. w KOI Capital. Aktywnie udziela się w Wolontariacie. Główne zainteresowania to tenis ziemny, muzyka i podróże.

Kontakt: kbargiel[at]movida.com.pl

   

Małgorzata Jasik - Key Account Manager. Doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. jako handlowiec, specjalista ds. sprzedaży i dystrybucji w wydawnictwie. Lojalna oraz zaangażowana w sprawy Klientów. Lubi spędzać czas wolny słuchając muzyki, grając w bilard, a przede wszystkim kibicując swojej córce w meczach koszykówki.

Kontakt: mjasik[at]movida.com.pl

   

Sara Nawrocka - Key Account Manager. Ambitna, pracowita i zaangażowana w pracę. Doświadczenie zawodowe buduje poprzez zdobywanie wiedzy z różnorodnych źródeł, w tym poprzez kontakt z wybitnymi ekspertami z różnych dziedzin. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych zadań. Na co dzień  mama dwóch bardzo żywiołowych synów, z którymi uwielbia grać w piłkę i jeździć z nimi na rowerze. W wolnej chwili ucieka w krainę książki, gdzie Stephen King i Remigiusz Mróz tworzą czołówkę jej ulubionych pisarzy.  Motto życiowe, którym się kieruje w życiu brzmi: NEVER GIVE UP."

Kontakt: snawrocka[at]movida.com.pl

   

Anna Jóźwiak - PR Manager. Właściciel Studia Reklamowego. Zainteresowania: fotografia reklamowa, reportażowa i sportowa, grafika komputerowa, podróżowanie połączone ze zwiedzaniem zabytkowych ruin.

Kontakt: ajozwiak[at]movida.com.pl

   

Izabela Krzystyniak - PR Manager, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, posiada ponad 12-letnie doświadczenie w realizacji, zarządzaniu i promocji projektów edukacyjnych, w tym projektów szkoleniowo-konferencyjnych. Przez ostatnich kilka lat zaangażowana w programy edukacyjne w zakresie wzornictwa przemysłowego i zarządzania wzornictwem (design management). Od kilku lat zainteresowana tematyką CSR. Aktualnie, poza pracą zawodową, odkrywa tajniki fotografii i postprodukcji zdjęć oraz cieszy się każdą chwilą spędzoną z rodziną.

Kontakt: ikrzystyniak[at]movida.com.pl

   

Dominika Krajewska - Office Manager. Studentka Zarządzania na WSM w Warszawie. Jej mocna stroną jest analityczny umysł oraz chęć do działania i podejmowania nowych zadań. Interesuje się podróżami, tańcem i Japonią.

Kontakt: asystentka[at]movida.com.pl

   

 

Dział Researchu:

 

Maryla Niewczas - Młodszy Kierownik Badania Rynku

Kontakt: mniewczas[at]movida.com.pl

   

 

Julia Niezdara - Market Research Manager

Kontakt: jniezdara[at]movida.com.pl

   

 

Paweł Lato - Junior Research Manager

Kontakt: plato[at]movida.com.pl

   

Karolina Kania - Junior Research Manager

Kontakt: kkania[at]movida.com.pl

 

Nasi partnerzy: