Jakość

Jakość

Misją MOVIDA Sp. z o.o. Sp. k. jest świadczenie usług najwyższej jakości, których celem jest umożliwienie klientom i partnerom najlepszej realizacji ich zamierzeń, a firmie zapewnienie stabilnego rozwoju.

Cel - Dostarczanie WIEDZY ZE ŹRÓDEŁ, wiedzy najwyższej jakości, wiedzy, bez której osiągnięcie sukcesu jest praktycznie niemożliwe. Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż w lutym 2011 roku MOVIDA Conferences  wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008.

POLITYKA JAKOŚCI

MOVIDA Sp. z o.o. Sp. k. jest liderem na rynku autorskich konferencji i seminariów na tematy gospodarcze. Naszym nadrzędnym celem jest dążenie do rozwoju naszej firmy tak, aby sprostać wymaganiom klientów. Pragniemy rozszerzać wachlarz naszych usług i docierać z ofertą do klientów z kolejnych sektorów gospodarki.

Chcemy działać w atmosferze wzajemnego poszanowania, przedstawiać ofertę na wysokim poziomie gwarantując aktualną i starannie wyselekcjonowaną wiedzę przedstawioną przez najlepszych prelegentów zapewniających jej najwyższy poziom zarówno pod względem merytorycznym jak i metod jej przekazu, przeprowadzając nasze eventy w komfortowych warunkach.

Bardzo istotnym elementem polityki jakości jest wdrożony KODEKS POSTĘPOWANIA ETYCZNEGO.

Jako firma będąca liderem w organizacji konferencji z zakresu zarządzania ryzykiem nadużyć i whistleblowingu chcemy być postrzegani jako przedsiębiorstwo promujące zachowania etyczne.

Wybrane aspekty Kodeksu Postępowania Etycznego znajdują się w załączniku.

Nasi partnerzy: