FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG, maj 2022

10-11-12 maja 2022, Warszawa
FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG, maj 2022
Kategoria: 
Jakość

Zupełnie niedawno ukończyliśmy naszą cykliczną konferencję - IX edycję Forum Managerów Jakości branży FMCG.

Tematyka obejmowała takie obszary jak: optymalizacja i efektywność procesów zarządzania jakością, praktyczne aspekty wdrażania systemów zapewnienia jakości i bezpieczeństwa produktów, zarządzanie jakością dostawców oraz regulacje prawne w aspekcie bezpieczeństwa produktów czy wprowadzania innowacji.

Mówiliśmy również o nowych zagrożeniach i wyzwaniach w zapewnieniu bezpieczeństwa produktów oraz aspektach prawnych. Można było usłyszeć także o odniesieniu kluczowych wskaźników jakościowych do strategii firmy czy wpływie zarządzania jakością na ciągłość biznesu.

Kompleksowe ujęcie ważnych tematów było konkretnym punktem odniesienia umożliwiającym  dzielenie się doświadczeniami, inspiracją i zachęcało do dyskusji, których nie brakowało podczas spotkania.

Bogaty merytorycznie program objął także część praktyczną podczas zwiedzania Zakładu produkcyjnego Avon w Garwolinie. Bardzo dziękujemy Zarządowi firmy za umożliwienie odwiedzenia zakładu oraz profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym za wspólnie stworzoną miłą atmosferę. Prelegentom za podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem, Uczestnikom za obecność i aktywny, pełen dyskusji udział oraz świetne opinie, którymi chcielibyśmy podsumować wydarzenie:

Powiązane opinie: 
Bardzo trafnie dobrana tematyka konferencji, spotkanie specjalistów odpowiedzialnych za jakość w jednym miejscu i z różnych branż pozwoliło na wymianę doświadczeń i wiedzy, nawiązanie kontaktów. Pracownicy MOVIDA wykazali się profesjonalizmem i zaopiekowali grupą od momentu rejestracji do wymeldowania. MOVIDA otwarta na indywidualne potrzeby uczestników. OPINIA ZE ZWIEDZANIA AVON OPERATIONS POLSKA Sp. z o.o.: Przedstawiono najważniejsze aspekty funkcjonowania fabryki, odpowiedziano na wszystkie pytania, sprawna organizacja. Co było najciekawsze? AVON DYSTRYBUCJA POLSKA – automatyzacja i zarządzanie minimalizacji pomyłek.
Kierownik Kontroli Jakości Opakowań i Wyrobów Gotowych, Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o., FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG, maj 2022
Bardzo interesujące tematy, super zorganizowane Forum. Ogrom wiedzy i możliwość nawiązania nowych znajomości biznesowych oraz wymiana doświadczeń. OPINIA Z KOLACJI INTEGRACYJNEJ: Kolacje super, dały możliwość nawiązania relacji zawodowych oraz dały sposobność do dyskusji dot. Forum. OPINIA ZE ZWIEDZANIA AVON OPERATIONS POLSKA Sp. z o.o.: Bardzo miła i profesjonalna obsługa, miła przyjęcie. Wiedza i doświadczenie! Co było najciekawsze? Automatyzacja linii, automatyzacja sposobu paletyzacji oraz centrum dystrybucji.
Kierownik Działu Kontroli Jakości, MPS International Sp. z o.o., FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG, maj 2022
Forum jak co roku na najwyższym poziomie merytorycznym z bardzo doświadczoną grupą prelegentów. Atmosfera jak co roku bardzo sympatyczna, co pozwoliło nawiązać kontakty i współpracę oraz wymienić się doświadczeniami.
Dyrektor Laboratorium Kosmetycznego, GBA POLSKA Sp. z o.o., FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG, maj 2022
Zakres prelekcji był moim zdaniem „szyty na miarę” dzisiejszych potrzeb i wyzwań stawianych firmom. Duży plus dla obsługi konferencji (pracownicy firmy MOVIDA), która wykazuje się bardzo kompetentnym i profesjonalnym podejściem. Uczestniczyłam pierwszy raz i szczerze polecam. OPINIA ZE ZWIEDZANIA AVON OPERATIONS POLSKA Sp. z o.o.: Cała wizyta moim zdaniem „w punkt”, każdy z opiekunów firmy AVON wykazał się dużym zaangażowaniem.
Pełnomocnik ds. IFS, Segafredo Zanetti Poland, FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG, maj 2022
Niezwykle cenna okazja do zdobycia wiedzy i wymiany doświadczeń. Prezentacje łączą elementy teorii z ich praktycznym zastosowaniem. Rzeczywiste case studies inspirują! OPINIA ZE ZWIEDZANIA AVON OPERATIONS POLSKA Sp. z o.o.: Bardzo dobrze zorganizowane zwiedzanie, oprowadzające osoby przekazywały ciekawe informacje i wyczerpująco odpowiadały na zadawane pytania. Co było najciekawsze? Możliwość wymiany doświadczeń oraz zainspirowania się dobrymi praktykami.
Quality and Product Development Director, BETASOAP Sp. z o.o., FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG, maj 2022

Nasi partnerzy: