FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, listopad/grudzień 2021

30 listopada - 1-2 grudnia 2021, Trzebnica
FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, listopad/grudzień 2021
Kategoria: 
Jakość

W dniach 30 listopada-1-2 grudnia w Trzebnicy odbyła się VI edycja Forum Jakość Dostawców. Spotkanie zorganizowaliśmy w formule F2F w pełnym reżimie sanitarnym.

Podczas intensywnego programu merytorycznego omówiliśmy następujące tematy:

  • optymalizacja procesem zarządzania jakością i rozwojem dostawców
  • jakościowy rozwój dostawców w projekcie
  • proaktywny rozwój dostawców dzięki współpracy interdyscyplinarnej
  • rozwiązywanie problemów we współpracy z dostawcami
  • sprawdzone narzędzia oceny dostawców
  • „szczupły” proces kwalifikacji komponentów
  • jak zmienić kulturę organizacji i wprowadzić wskaźniki wiodące do procesu zarządzania dostawcami?
  • stworzenie konkurencyjnej przewagi z wykorzystaniem poprawnej analizy ryzyka w różnej fazie życia produktu na przykładach
  • analiza ryzyka w dostawach komponentów – w formie warsztatów

Udział w MASTERCLASS - EKSPERCI DLA EKSPERTÓW managerów - przedstawicieli wielu branż przemysłu oraz kompetentnych prelegentów z dużym doświadczeniem w omawianych tematach zagwarantował wysoki poziom merytoryczny Forum.

W czasie spotkania zadawano wiele pytań, co pozwoliło na wymianę doświadczeń oraz bardziej szczegółowe omówienie poszczególnych wątków.

Dodatkowym walorem spotkania F2F były wieczory integracyjne, w czasie których uczestnicy wymieniali swoje doświadczenia w miłej swobodnej atmosferze.

Prelegentom gratulujemy i serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia, otwartość w dzieleniu się wiedzą i profesjonalne podejście.

Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy za pozytywne opinie, aktywny udział, dyskusje, uwagi oraz wspaniałą atmosferę w tym trudnym dla wszystkich firm okresie.

Liczymy na to, że wiedza pogłębiona dzięki spotkaniu będzie inspiracją do dalszych, efektywnych działań. Serdecznie zapraszamy na kolejne edycje spotkania FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW oraz na inne wydarzenia organizowane przez MOVIDA.

W najbliższym czasie odbędą się 2 spotkania ON-LINE:

18-19 stycznia 2022 roku – Jakość w Przemyśle -WSKAŹNIKI EFEKTYWNOŚCI, PODEJŚCIE PROCESOWE, ZARZĄDZANIE RYZYKIEM JAKOŚCIOWYM, WDROŻENIA NOWYCH PRODUKTÓW

25-26 stycznia 2022 roku – Jakość w Przemyśle -DOSKONALENIE ORGANIZACJI I EFEKTYWNOŚĆ OPERACYJNA, ANALIZA RYZYKA, ROZWÓJ DOSTAWCÓW

Powiązane opinie: 
Profesjonalna obsługa podczas konferencji.
Dyrektor Zakupów, Geyer and Hosaja Sp. z o.o., FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, listopad/grudzień 2021
Bardzo dobra organizacja Forum oraz wzorowa obsługa pracowników. Dobre punkty to strona techniczna, graficzna, catering, tempo Forum, profesjonalizm pracowników MOVIDA.
Technical and QA Specialist, Colep Consumer Products Sp. z o.o, FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, listopad/grudzień 2021
Profesjonalnie zorganizowana konferencja. Bardzo fachowa i miła „załoga MOVIDA”, może być wzorem dla innych organizatorów :)
Dyrektor Jakości, BWI Poland Technologies Sp. z o.o., FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, listopad/grudzień 2021
Bardzo dobrze zorganizowana konferencja. Dużo przydatnych informacji. Możliwość poznania metod zarządzania jakością z innej perspektywy, ciekawe przykłady.
QA Manager, Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o., FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, listopad/grudzień 2021
Forum jest bardzo skuteczną możliwością nawiązania relacji zawodowych i wymiany wiedzy i doświadczeń dotyczących organizacji. Prelegenci są doświadczeni, chętnie dzielą się wiedzą.
Inżynier ds. Systemu Jakości, Nidec Motors and Actuators (Poland) Sp. z o.o., FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, listopad/grudzień 2021
Obsługa kompleksowa i profesjonalna. Oceniam Forum jako bardzo udaną formę wymiany wiedzy i doświadczeń między organizacjami. Stwarza również możliwość rozszerzenia znajomości biznesowych i pozwala na nawiązanie nowych relacji.
Director QA Supplier Controls, ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o., FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, listopad/grudzień 2021
Forma merytoryczna Forum jasna i ciekawa, przygotowanie prelegentów na dobrym poziomie, przedstawione przypadki na Forum na pewno do wykorzystania w celu doskonalenia procesów jakościowych dostawców a także oceny dostawców. Obsługa pracowników firmy MOVIDA i bardzo dobra. OPINIA O KOLACJACH NETWORKINGOWYCH: Ciekawa forma integracji podczas kolacji, quizy, zabawy. Wymiana doświadczeń oraz postrzeżeń podczas wieczornych spotkań.
Supplier Quality Engineer, Honeywell Sp. z o.o., FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, listopad/grudzień 2021
Bardzo dobra organizacja, dopasowanie prezentacji oraz przerw. Bardzo dobra obsługa.
Menedżer Systemów Jakości, Delpharm Polska Sp. z o.o., FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, listopad/grudzień 2021
Bardzo dobry wybór tematów i prowadzących, co inspiruje słuchaczy do dalszego rozwoju w ich firmach. Pozyskane kontakty podczas kolacji umożliwiają dalszy rozwój i wymianę doświadczeń.
Head of Supplier Development, Diehl Controls Polska Sp. z o.o., FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, listopad/grudzień 2021

Nasi partnerzy: