HEALTH & SAFETY EXCELLENCE 2021, wrzesień 2021

28-29-30 września 2021, Iława
HEALTH & SAFETY EXCELLENCE 2021, wrzesień 2021
Kategoria: 
BHP - Środowisko - Odpady

W doskonałych nastrojach zakończyliśmy masterclass HEALTH & SAFETY EXCELLENCE 2021, które trwało 3 dni (28-29-30 września 2021 r). Było dużo wiedzy, masa rozmów, networking, inspiracje i zwiedzanie zakładu IKEA w Lubawie. Zachowaliśmy ostrożność, zapewniliśmy bezpieczeństwo.

Ponad 50 Osób nam zaufało i niezmiernie cieszy fakt, że wszystkie prezentacje kończyły się brawami.

Wiedzą podzielili się eksperci-praktycy: Pan Paweł Szczepański z QES Consulting sp. z o.o. sp.k., Pan Bartłomiej Szewczykowski z Lime Access sp. z o.o.; Pani Wioletta Golas z Grupy LOTOS S.A.; Pani Magdalena Szarłat z Pilz Polska Sp. z o.o.; Pan Łukasz Kamrowski z Browaru w Elblągu, Pani Anna Dziedzic z Rockwell Automation Sp. z o.o, Pani Dominika Szubert-Zawistowska z IKEA INDUSTRY POLAND, Pani Beata Waśko z RECARO Aircraft Seating Polska, Pan Mirosław Bober z SUNDOOR TECH Sp. z o.o; Pan Krzysztof Ciszewski z Selena FM S.A., Pan Sławomir Wichniarz z Volkswagen Poznań sp. z o. o i Pan Piotr Brzozowski z Civitas et Ius.

 

Jak podkreślili Uczestnicy wysoki poziom merytoryczny i kolacje biznesowo-networkingowe pozwoliły na  wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych kontaktów.

Rozmawialiśmy o:
• nowych rozwiązaniach technologicznych
• ergonomii – wzorowe stanowisko pracy
• home office a BHP – wymaganiach prawnych, ocenie ergonomii, bezpieczeństwie
• prawie w praktyce - interpretacja przepisów prawnych
• praktykach zarządzania zespołem oraz jakością bezpieczeństwa podczas pandemii Covid 19
• Mental Health – kondycji psychicznej pracownika i jej wpływie na bezpieczeństwo
a wszystkie te tematy to STUDIA PRZYPADKÓW.

Dziękujemy Zarządowi i Przedstawicielom IKEA w Lubawie za to, że w tym trudnym czasie pozwolili na przeprowadzenie techniczno-jakościowego zwiedzania Zakładu, dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i zastosowanie się do reżimu sanitarnego co pozwoliło nam w bezpieczny sposób przeprowadzić spotkanie.

Dziękujemy i do zobaczenia wkrótce.

Powiązane opinie: 
Bardzo dobra inicjatywa. Doskonała okazja na wymianę doświadczeń w gronie specjalistów i ekspertów. Nie do przecenienia jest możliwość zadawania pytań i uzyskania wyczerpujących odpowiedzi na bieżąco. OPINIA O KOLACJACH NETWORKINGOWYCH: Bardzo fajne uzupełnienie konferencji. Możliwość swobodnej rozmowy, nawiązania relacji wśród specjalistów z branży. OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU IKEA: Zakład pełen innowacji i dobrych rozwiązań. Bardzo ciekawa wycieczka. Oprowadzający bardzo profesjonalni, pomocni i sympatyczni. Bardzo profesjonalne wsparcie Pani Dominik Szubert-Zawistowskiej.
Kierownik Działu Bezpieczeństwa, Fabryki Mebli FORTE SA, HEALTH & SAFETY EXCELLENCE 2021, wrzesień 2021
Wysoka kultura osobista wśród Załogi. Bardzo dobra organizacja miejsc, bufetu, zaplecza socjalnego. OPINIA O KOLACJACH NETWORKINGOWYCH: Kolacje dały na pewno możliwość rozluźnienia atmosfery oraz bliżej poznać innych Uczestników konferencji. Kolacje były dobrym miejscem na wymianę opinii po konferencjach. OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU IKEA: Zwiedzanie zakładu na duży plus. Obsługa od strony gospodarza bardzo klarownie wyjaśniała wszelkie zagadnienia (pracownicy działu BHP + kierownicy i operatorzy). Wrażenie robi płynność produkcji i ciągłość pracy maszyn przy tak masowej produkcji. Mimo szeregu prac powodujących zapylenie w zakładzie panował solidny porządek.
Inspektor ds. BHP, NORDGLASS Sp. z o.o., HEALTH & SAFETY EXCELLENCE 2021, wrzesień 2021
Jestem w pełni zadowolony z obsługi, wszystko na najwyższym poziomie. OPINIA O KOLACJACH NETWORKINGOWYCH: Dobra wymiana informacji oraz możliwość wymiany doświadczeń. OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU IKEA: Możliwość zobaczenia nowych technologii oraz wymiana doświadczeń w dziedzinie bezpieczeństwa.
Specjalista ds. Jakości i BHP, COLQUIMICA Polska Sp. z o.o., HEALTH & SAFETY EXCELLENCE 2021, wrzesień 2021
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa. Na każdą uwagę Uczestników konferencji jest reakcja. Tak dalej! OPINIA O KOLACJACH NETWORKINGOWYCH: Kolacje są okazją do poznania nowych, ciekawych ludzi, ich pomysłów na rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa. OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU IKEA: Wszystko dopięte na „ostatni guzik”. Fajnie, że szkolenie BHP odbyło się przed wizytą, na konferencji. Bardzo dobry dojazd. Na wizycie zobaczyłam nowoczesny zakład nie tylko w obszarze produkcyjnym, ale też w zakresie wprowadzanych rozwiązań BHP. Duża wiedza techniczna osoby oprowadzającej po zakładzie. Wszystko zorganizowane na „tip-top”. Możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.
Specjalista ds. BHP, WIPASZ Spółka Akcyjna, HEALTH & SAFETY EXCELLENCE 2021, wrzesień 2021

Nasi partnerzy: