H&S Excellence - Innowacje, technologie, Przemysł 4.0, luty 2021

24-25 lutego 2021
H&S Excellence - Innowacje, technologie, Przemysł 4.0, luty 2021
Kategoria: 
BHP - Środowisko - Odpady

Jak zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii? – to temat przewodni konferencji H&S Excellence - innowacje, technologie, przemysł 4.0, która miała miejsce w dniach 24-25 lutego 2021 r.

W trakcie Masterclass omówionych zostało szereg zagadnień z zakresu wykorzystania cobotów, egzoszkieletów i technologii wirtualnej rzeczywistości w celu poprawy bezpieczeństwa pracy.  Nie zabrakło także tematów związanych z rozwiązaniami mającymi na celu zapobieganie zanieczyszczeniu hałasem, a także dyskusji dotyczących najlepszych praktyk bezpieczeństwa w dobie pandemii.

Bardzo dziękujemy wszystkim  Prelegentom za ich otwartość w dzieleniu się wiedzą i profesjonalizm. Gratulujemy wiedzy i umiejętności jej przekazania.

Uczestnikom dziękujemy za aktywny udział w tym wydarzeniu i cieszymy się, że spotkanie zostało bardzo pozytywnie ocenione pod względem merytorycznym i organizacyjnym. 

Zapraszamy na kolejne spotkania, gwarantując jak zwykle ogrom wiedzy merytorycznej, znakomitą platformę wymiany doświadczeń oraz sympatyczne grono uczestników i miłą atmosferę.

Powiązane opinie: 
Konferencja przeprowadzona w bardzo przyjaznej atmosferze. Moderator spotkania, Pan Marcin bardzo profesjonalnie wprowadzał prelegentów w swoje przemówienia.
EHS Manager, Rockwell Automation Sp. z o.o., H&S EXCELLENCE - Innowacje, technologie, Przemysł 4.0, luty 2021
Wszystko bez zastrzeżeń; bardzo pozytywne wrażenie.
Specjalista ds. BHP, EBCC Spółka z o.o. Draxton, H&S EXCELLENCE - Innowacje, technologie, Przemysł 4.0, luty 2021
Konferencja przygotowana bardzo profesjonalnie. Obsługa pracowników firmy na najwyższym poziomie.
Kierownik BHP i OŚ, CERSANIT S.A., H&S EXCELLENCE - Innowacje, technologie, Przemysł 4.0, luty 2021
Bardzo dobrze zorganizowana konferencja. Praktycy w przystępny sposób przekazali zalety wykorzystania nowoczesnych narzędzi wsparcia w obszarze BHP.
Kierownik Działu BHP, KGHM Polska Miedź SA, H&S EXCELLENCE - Innowacje, technologie, Przemysł 4.0, luty 2021
Webinarium bardzo ciekawe i interesujące. Spotkanie przeprowadzone bardzo profesjonalnie.
Specjalista ds. Dokumentacji Procesowej, Bridgestone Diversified Products Poland Sp. z o.o., H&S EXCELLENCE - Innowacje, technologie, Przemysł 4.0, luty 2021
Pan Marcin dał mi tyle spokoju, że ciężko to opisać. Najbardziej zawsze stresuję się sprzętem, czy odpali. Pan Marcin swoim spokojem i głosem po mistrzowsku to wszystko prowadzi. Pani Kasia również szybko i sprawnie działa, maile i kontakt rewelacja.
Prezes, Grupa Koncept Sp. z o.o., H&S EXCELLENCE - Innowacje, technologie, Przemysł 4.0, luty 2021

Nasi partnerzy: