WYROBY MEDYCZNE, grudzień 2020

16-17 grudnia 2020
WYROBY MEDYCZNE, grudzień 2020
Kategoria: 
Farmacja

Zmiany prawa regulującego obszar dotyczący wyrobów medycznych rozpoczęły się już dość dawno, lecz to najbliższy czas przyniesie przełomowe regulacje w tym zakresie. Od maja 2021 roku obowiązywać będzie Rozporządzenie (MDR) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych oraz uchylenia dyrektyw 90/385/EWG i 93/42/EWG wprowadzające zmiany prawdziwie rewolucyjne.

W dniach 16-17 grudnia 2020 r. mieliśmy przyjemność gościć niemal 30 osób na spotkaniu on-line „NOWY ŁAD PRAWNY W OBSZARZE WYROBÓW MEDYCZNYCH” Jak zatem będzie wyglądać nowy ład prawny? Co się zmieni i jakie będą tego konsekwencje dla firm? Z czym przyjdzie się zmierzyć już niedługo i co należy przedsięwziąć już teraz, by sprostać nowym wymogom prawnym?- na te i inne pytania odpowiedzieli wybitni Prelegenci.

Mieliśmy przyjemność posłuchać mec. Ewy Rutkowskiej z KRK Kieszkowska Rutkowska Kolasiński, mec. Jakuba Misiaka z KRK Kieszkowska Rutkowska Kolasiński, mec. Dariusza Tarabasza z Kancelarii Czyżewscy/Czyzewscy Law Firm, p. Andrzeja Karczewicza – doskonale znanego eksperta w dziedzinie wyrobów medycznych. Średnia ocena wystąpień to 5,2 (w skali 1-6).

Nieformalna chociaż miła opinia o prezentacji p. Ewy wywołała nasz uśmiech: „Pani Ewa wymiata” – to nie tylko komentarz do wartości merytorycznej przekazu, ale również do sposobu wypowiedzi i ukłon dla niesamowitej charyzmy.

Zapraszamy na kolejne nasze spotkania.

Bardzo dobre szkolenie prowadzone przez wysoce kompetentnych prelegentów.

Obsługa i organizacja firmy MOVIDA - perfect :) 

Ciekawa tematyka, bardzo dobry i sprawny kontakt z organizatorem.

Webinarium bardzo ciekawe, kompetencje prelegentów na najwyższym poziomie, obsługa bez zastrzeżeń.

Wszystko przebiegło bardzo dobrze, organizacja i obsługa jak zwykle bez zarzutów.

 

Nasi partnerzy: