e-Forum Managerów Jakości FMCG, czerwiec 2020

16-17-18 czerwca 2020
e-Forum Managerów Jakości FMCG, czerwiec 2020
Kategoria: 
Jakość

W dniach 16-17-18 czerwca 2020 roku odbyło się VII FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG. Z uwagi na obecną sytuację spotkanie miało formę wirtualną, ale jak co roku postaraliśmy się, by zapewnić rzetelną i praktyczną wiedzę oraz wymianę doświadczeń.

Podczas forum poruszyliśmy istotne kwestie i wyzwania związane z obszarem zarządzania jakością w branży FMCG na każdym etapie cyklu życia produktu. Szczególną uwagę poświeciliśmy strategii budowania kultury bezpieczeństwa, pracy zespołowej w rozwiązywaniu problemów, czy trendom ekologicznym.

Nie zabrakło zagadnień dotyczących różnych aspektów zarządzania kryzysowego w dobie pandemii. Warsztaty z zarządzania zmianą poparte studium przypadku, stanowiły dodatkową przestrzeń do interakcji i wymiany doświadczeń-zostały bardzo dobrze przyjęte i ocenione przez Uczestników.

Mieliśmy również przyjemność odbycia wirtualnej wizyty w Curtis Health Caps Sp. z o.o. w Wysogotowie, podczas której został przedstawiony cały proces produkcyjny oraz niezawodne rozwiązania wdrożone w zarządzaniu jakością. Wizyta została bardzo dobrze oceniona co nas bardzo cieszy, gdyż przygotowaliśmy ją z Przedstawicielami Curtis specjalnie na to spotkanie.

Dziękujemy Prelegentom za profesjonalne, kompetentne podejście i  otwartość w dzieleniu się wiedzą, a Uczestnikom za czynny udział w warsztatach oraz zadawanie pytań.

Nowa formuła MOVIDA#CONNECTED spotkała się z pozytywnym odbiorem Uczestników, co nas bardzo cieszy!

Był nam niezmiernie miło gościć ponad 50 Osób zaangażowanych w zarządzanie jakością, a opinie z przyjemnością przekażemy Prelegentom.

Powiązane opinie: 
Sprawna organizacja, merytoryczne dyskusje, dobór tematów ukierunkowanych na rozwój innowacji i nowych technologii w firmach.
Koordynator ds. Systemów Jakości, Lajkonik Snacks Sp. z o.o., e-Forum Managerów Jakości FMCG, czerwiec 2020
Profesjonalna obsługa dobrze zorganizowanej konferencji.
Starszy Specjalista Jakości Dostaw, LOTTE Wedel Sp. z o.o., e-Forum Managerów Jakości FMCG, czerwiec 2020
Uczestniczyłam pierwszy raz i jestem zaskoczona bardzo pozytywnie. Szczególne podziękowania za cierpliwość i pomoc techniczną, spokój który Państwo zapewniali udzielał się i nie było stresu. Bardzo różnorodna tematyka każdego dnia wzmagała ciekawość.
Starszy Specjalista Jakości, LOTTE Wedel Sp. z o.o., e-Forum Managerów Jakości FMCG, czerwiec 2020
Profesjonalne podejście do poruszanych tematów. Wymiana doświadczeń, owocne dyskusje i wykłady pomogły szerzej spojrzeć na tematy jakościowe. Chyba najlepsza metoda nauki.
Pełnomocnik Zarządu ds. Systemów Jakości, Kierownik Działu Zapewnienia Jakości, Werner Kenkel Bochnia Sp. z o.o., e-Forum Managerów Jakości FMCG, czerwiec 2020
Bardzo profesjonalnie przygotowane i poprowadzone e-Forum, bogate w wiedzę merytoryczną, szeroki przekrój tematów, ciekawa wycieczka wirtualna, również komfortowe pod względem technicznym - gratulacje dla organizatorów!
Dyrektor Zapewnienia i Kontroli Jakości, Martin Bauer Polska Sp. z o.o., e-Forum Managerów Jakości FMCG, czerwiec 2020
Profesjonalnie zorganizowany webinar, nawet w trudnych czasach pandemii firma organizuje konferencje w możliwej aktualnie formie.
Specjalista ds. Zapewnienia Jakości, Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oréal Polska, e-Forum Managerów Jakości FMCG, czerwiec 2020
OPINIA O e-WARSZTATACH: Zdecydowanie spełniły moje oczekiwania. Prelekcje były bardzo ciekawe, prowadzone przez doświadczonych w danym zakresie prelegentów, mających duże doświadczenie praktyczne.
Dyrektor Laboratorium Kosmetycznego, JARS S.A., e-Forum Managerów Jakości FMCG, czerwiec 2020
OPINIA O e-WARSZTATACH: Profesjonalny zespół i bardzo ciekawy temat warsztatów, każdy uczestnik może wykorzystać zastosowane rozwiązania w pracy na własnymi projektami.
Koordynator ds. Systemów Jakości, Lajkonik Snacks Sp. z o.o., e-Forum Managerów Jakości FMCG, czerwiec 2020

Nasi partnerzy: