e-INTRALOGISTYKA 4.0, czerwiec 2020

8-9 czerwca 2020
e-INTRALOGISTYKA 4.0, czerwiec 2020
Kategoria: 
Logistyka - Dystrybucja - Magazyn

Szanowni Państwo,

Za nami pierwsze spotkanie z cyklu MOVIDA#CONNECTED, formuły, która przeniosła najlepsze praktyki konferencyjne w tryb wirtualny.

W dniach 8-9 czerwca mieliśmy przyjemność przeprowadzenia spotkania on-line „e-INTRALOGISTYKA 4.0”, poświęconego problemom związanym z metamorfozą i optymalizacją procesów w firmach produkcyjnych.

Rozmawialiśmy o możliwościach, rozwiązaniach i trudnościach podczas dostosowywania procesów logistycznych do potrzeb zakładu. Omówiliśmy zarówno duże wdrożenia, jak i niewielkie modyfikacje w standardowych rozwiązaniach. Nasi prelegenci – praktycy przedstawili metodologię i praktykę przygotowania zakładu do automatyzacji, tak, by była ona skuteczna, warunki od których zależy jej skuteczność oraz zasadność i opłacalność przeprowadzenia takiego projektu.

Spotkanie było wypełnione cennymi merytorycznie wystąpieniami wskazującymi sprawdzone w wiodących zakładach produkcyjnych rozwiązania, a także trendy i problemy współczesnej logistyki wewnętrznej.

Wysoko ocenione zostało także wirtualne zwiedzanie zakładu produkcyjnego Curtis Health Caps Sp. z o.o. w Wysogotowie, prezentujące w wyczerpujący sposób rozwiązania logistyczne w nim funkcjonujące.

Uczestnicy spotkania podkreślili bardzo wysoki poziom merytoryczny oraz szczegółowość prezentowanych przykładów, otwartość Prelegentów na pytania i bardzo praktyczny wymiar prelekcji.

Było nam niezmiernie miło gościć Państwa na tym wydarzeniu i ogromnie się cieszymy, że nowa formuła w naszym wydaniu okazała się równie skuteczna, przyjazna i efektywna jak spotkania stacjonarne.

Mamy nadzieję, że już niedługo powrócimy także do spotkań face to face, pierwsze planujemy już w październiku, a do tego czasu zapraszamy do korzystania z przygotowanych przez nas projektów cyklu MOVIDA#CONNECTED.

Do zobaczenia!

 

O wydarzeniu nasi Uczestnicy napisali w ankietach:

"Bardzo dobra obsługa firmy MOVIDA, pomoc uzyskiwana od razu. Tematy omawiane szczegółowo, bardzo dobre pomysły na optymalizacje procesów logistycznych. Odpowiedzi na zadawane pytania były dawane od razu. Dużo fajnych rozwiązań magazynowych omówione szczegółowo."

"Profesjonalna obsługa telekonferencji. Szybka reakcja na problemy techniczne."

"Dobra organizacja, interesujące zagadnienia, bardzo dobra komunikacja z p. Justyną (Kierownikiem projektu)."

"Obsługa w pełni technicznie przygotowana, na plus umiejętność pracy w stresie."

"Webinarium ciekawe, odzwierciedlające trendy i problemy ówczesnej intralogistyki."

"Ciekawie zorganizowane, fajny pomysł z gembą."

"Obsługa bardzo miła i pomocna."

"Ciekawe, nieodrealnione przytoczone przykłady rozwiązań, bardzo praktyczne. Obsługa webinarium profesjonalna."

"Ciekawe - poruszane tematy były dyskutowane w praktycznym ujęciu."

 

Szczegółowo zrecenzował nasze spotkanie p. Krzysztof Bednarz. Tu znajdą Państwo jego artykuł

 

Nasi partnerzy: