PRODUCTION EXCELLENCE, marzec 2020

10-11-12 marca 2020, Legnica
PRODUCTION EXCELLENCE, marzec 2020
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

Szanowni Państwo,

W dniach 10-11-12 marca 2020 roku w Legnicy odbyła się kolejna edycja masterclass Production Excellence - automatyzacja i optymalizacja procesów.

Uczestnikom dziękujemy za udział w tym wydarzeniu i cieszymy się, że spotkanie zostało bardzo pozytywnie ocenione pod względem merytorycznym i organizacyjnym.

Prelegentom serdecznie dziękujemy za aktywny udział, otwartość w dzieleniu się wiedzą i profesjonalne, kompetentne podejście.

Dziękujemy również za ankiety i miłe słowa w nich zawarte.

Spotkanie uzupełniły  wyjątkowe wieczory z grami integracyjnymi, które pozwoliły Uczestnikom wymieniać doświadczenia i nawiązywać nowe kontakty.

Wszystkim Uczestnikom i Prelegentom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za aktywny udział, dyskusje, uwagi oraz za wspaniałą atmosferę w tym trudnym dla wszystkich firm okresie.

Liczymy na to, że wiedza pogłębiona dzięki spotkaniu będzie inspiracją do dalszych, efektywnych działań.Serdecznie zapraszamy na kolejne edycje spotkania PRODUCTION EXCELLENCE oraz na inne wydarzenia organizowane przez MOVIDA.

Powiązane opinie: 
Znakomicie zorganizowane masterclass. Dużo merytorycznych prezentacji, kolacje integracyjne z grami, które dawały szanse na networking. Pracownicy MOVIDA byli bardzo profesjonalni, mili i pomocni, a z uwagi na niecodziennie okoliczności musieli sobie radzić z kilkoma losowymi zdarzeniami utrudniającymi organizację konferencji, z czym poradzili sobie znakomicie. Mogę szczerze polecić masterclass organizowane przez firmę MOVIDA.
Co-Founder, Dyrektor ds. Technologii, 10 Senses Sp. z o.o., PRODUCTION EXCELLENCE, marzec 2020
Bardzo ciekawa konferencja. Tematyka na czasie. Obsługa zawsze uśmiechnięta, życzliwa, reagująca na potrzeby Uczestników.
Inżynier Procesu, MEGATECH Industries Tomaszow Sp. z o.o., PRODUCTION EXCELLENCE, marzec 2020
Ciekawy program, dużo inspiracji, ciekawi goście oraz organizacja na wysokim poziomie. Sprawnie i komfortowo.
Dyrektor Operacyjny, 4 Results Sp. z o.o., PRODUCTION EXCELLENCE, marzec 2020
Jak najbardziej pozytywne odczucie o przeprowadzonej konferencji masterclass. Obsługa pracowników firmy MOVIDA bardzo sympatyczna.
Kierownik UR i Rozwoju Procesu, Hutchinson Poland Sp. z o.o., PRODUCTION EXCELLENCE, marzec 2020
Konferencja świetnie zorganizowana. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam w 100%, bardzo tematyczne wykłady.
Dyrektor ds. Marketingu i Handlu, HOLDING-ZREMB Gorzów S.A., PRODUCTION EXCELLENCE, marzec 2020

Nasi partnerzy: