HEALTH & SAFETY EXCELLENCE, marzec 2020

3-4-5 marca 2020, Wrocław
HEALTH & SAFETY EXCELLENCE, marzec 2020
Kategoria: 
BHP - Środowisko - Odpady

Innowacje i nowe technologie wspierające BHP, interpretacje normy ISO:45001, Industry 4.0 w służbie BHP to kluczowe tematy konferencji HEALTH & SAFETY EXCELLENCE, która miała miejsce w dniach 3-5 marca we Wrocławiu.

Wszystkim Uczestnikom i Prelegentom serdecznie dziękujemy za aktywny udział, dyskusje, uwagi oraz za wspaniałą atmosferę w tym trudnym okresie dla wszystkich firm.

Dziękujemy również za ankiety i miłe słowa w nich zawarte. Cieszy nas, że dodatkowe prelekcje dotyczące audytów behawioralnych oraz przygotowania zakładu do zagrożeń zewnętrznych  w tym spowodowanych przez epidemię koronawirusa zostały przez Państwa docenione.

Profesjonaliści z zakresu zarządzania obszarem BHP, nowoczesne rozwiązania, bogaty program i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że H&S EXCELLENCE staje się obowiązkowym punktem w kalendarzu Szefów/Menedżerów BHP poszukujących zoptymalizowanych, ale i nowych rozwiązań w tym obszarze.

Ze szczególnym zainteresowaniem spotkały się rozwiązania zastosowane w zakładach TOYOTA oraz WABCO, których przedstawiciele zaprezentowali wyczerpująco systemy i praktyki dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa funkcjonujące w obu fabrykach. Fakt, że były one omawiane przez przedstawicieli wielu działów obu Zakładów stanowił dodatkową wartość tych prelekcji.

Dziękujemy Prelegentom za bardzo inspirujące studia przypadków, Partnerom Strefy Innowacyjnych Rozwiązań i Partnerom Medialnym za owocną współpracę oraz za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

Powiązane opinie: 
Bardzo interesujące, ciekawe i przede wszystkim zróżnicowane wykłady. Wiedza praktyczna, jaką można nabyć jest bezcenna i motywująca do działania we własnej firmie.
Specjalista ds. BHP, Sonoco Poland Packaging Services Sp. z o.o., HEALTH & SAFETY EXCELLENCE, marzec 2020
Wszystko na wysokim poziomie, zaproszeni prelegenci prowadzą prelekcje w sposób interesujący zarówno pod względem tematyki wykładu, jak i ciekawego przekazu.
Kierownik Działu BHP, PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów, HEALTH & SAFETY EXCELLENCE, marzec 2020
Profesjonalna obsługa, konferencja zorganizowana na najwyższym poziomie. Dobór prelegentów i tematyki jak zawsze dopasowany do potrzeb BHP.
Safety and Antifire Coordinator, Bridgestone Poznań Sp. z o.o., HEALTH & SAFETY EXCELLENCE, marzec 2020
Obsługa bardzo dobra. Jeżeli ktoś jest zainteresowany wymianą doświadczeń w dziedzinie BHP/środowisko produkcyjne to bez wątpienia znajdzie coś dla siebie.
Specjalista ds. BHP, ABB Sp. z o.o., HEALTH & SAFETY EXCELLENCE, marzec 2020
Bardzo ciekawe prelekcje praktyków. Możliwość nawiązania kontaktów biznesowych. Przygotowanie konferencji profesjonalne.
Główny Specjalista ds. BHP, WABCO Polska Sp. z o.o., HEALTH & SAFETY EXCELLENCE, marzec 2020

Nasi partnerzy: