WAREHOUSE EXCELLENCE 4.0, styczeń 2020

28-29-30 stycznia 2020, Bronisławów
WAREHOUSE EXCELLENCE 4.0, styczeń 2020
Kategoria: 
Logistyka - Dystrybucja - Magazyn

WAREHOUSE EXCELLENCE 4.0 to konferencja poświęcona zagadnieniom automatyzacji w magazynie i centrum dystrybucyjnym, która odbyła się w dniach     28-30 stycznia 2020 roku w Bronisławowie, niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego.

W spotkaniu udział wzięło ponad stu managerów odpowiedzialnych za logistykę magazynową zarówno z firm produkcyjnych, jak i centrów dystrybucyjnych.

Na intensywny program złożyły się liczne studia przypadków z profesjonalnie zarządzanych firm: ABB Industrial Solutions, Exide Technologies, Euroterm TGS, Gebhardt Polska, HUB Logistics, JYSK, Kaufland Polska Markety, Leroy Merlin Polska, PROMAG oraz WÓJCIK Fabryka Mebli.

Swoją tematyką objął on m.in.: szanse i ryzyka automatyzacji procesów logistycznych, automatyzację produkcji i logistyki, projektowanie i budowę magazynu zautomatyzowanego oraz maintenance automatyki magazynowej.

Bardzo nowoczesne rozwiązania z obszaru automatyki magazynowej mieliśmy okazję zobaczyć podczas zwiedzania Centrum Dystrybucyjnego Wola Krzysztoporska – Kaufland Polska Markety.

                                                                                        

W ocenie Uczestników była to bardzo udana wizyta, zarówno pod względem możliwości zobaczenia na własne oczy imponujących rozwiązań automatycznych w organizacji dużych obiektów magazynowych tego typu, jak i otwartości Kadry zarządzającej tym centrum, która była bardzo przyjazna i otwarta w dzieleniu się wiedzą i w odpowiadaniu na każde zadane przez uczestników pytanie.
Składamy podziękowania dla całego Zespołu Kaufland za pełne zaangażowanie i profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Zainteresowaniem Uczestników cieszyła się również Strefa innowacyjnych rozwiązań - stoliki tematyczne.

     

   

  

            

  

  

   

 

            

 

Dziękujemy Prelegentom i Partnerom Medialnym za owocną współpracę oraz za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

Bardzo nas cieszą pozytywne opinie o spotkaniu, jego wyjątkowej atmosferze i walorach networkingowych – za co serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom.

Już wkrótce będą Państwo mogli obejrzeć videorelację z tego wydarzenia (zamieścimy tutaj odpowiedni link), która mamy nadzieję przekona Państwa do udziału w kolejnych edycjach naszych konferencji logistyczno-magazynowych.

 

W najbliższym czasie odbędą się m.in.:

  • "Bezpieczeństwo w magazynie" (maj 2020),
  • "Intralogistyka" (maj 2020),
  • "Green Factory Excellence" (czerwiec 2020).
Powiązane opinie: 
Bardzo profesjonalna obsługa firmy MOVIDA, duże zaangażowanie, szybkie reagowanie na zmiany. Po raz kolejny jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji. Konferencja spełniła moje oczekiwania. Dziękuję i do zobaczenia.
Kierownik Działu Magazynów Towarowych, Gedeon Richter Polska Sp. z o.o., Warehouse Excellence 4.0, styczeń 2020
Konferencja zorganizowana w sposób merytoryczny. Ciekawie i w swobodnej atmosferze. Zaproszeni eksperci to pasjonaci – z doświadczeniem, a nie teoretycy dzięki czemu spotkanie przebiegło konstruktywnie.
Preparation Manager, L'oreal Polska Sp. z o.o., Warehouse Excellence 4.0, styczeń 2020
Jestem bardzo miło zaskoczony sprawnością w organizacji eventu przez firmę MOVIDA. Program konferencji był doskonale przemyślany i dostarczył obfitą dawkę wiedzy z zakresu automatyzacji procesów logistycznych.
Koordynator Projektów Logistycznych, Solaris Bus and Coach S.A., Warehouse Excellence 4.0, styczeń 2020
Szeroki wachlarz zagadnień oraz uczestnictwo kompetentnych prelegentów pozwoliło skwalifikować konferencje na wysokim poziomie. Bardzo szczegółowy program był skrupulatnie nadzorowany. Obsługa na bardzo wysokim poziomie!
Kierownik Strefy Przyjęć, Solaris Bus and Coach S.A., Warehouse Excellence 4.0, styczeń 2020
Od lat bardzo wysoki standard merytoryczny, profesjonalne podejście.
Dyrektor Działu Logistyki, Bakoma Sp. z o.o., Warehouse Excellence 4.0, styczeń 2020
Konferencja bardzo merytoryczna, zdecydowanie trafia w moje obecne potrzeby służbowe. Tematyka pozwoliła zrozumieć, dlaczego ewolucja w automatyce jest lepszą drogą niż rewolucja. Obsługa pracowników MOVIDA wzorowa. Troska o każdy etap komfortowego pobytu na wysokim poziomie.
Kierownik Magazynów, Sante A. Kowalski Sp. j., Warehouse Excellence 4.0, styczeń 2020
Profesjonalnie zorganizowany event – każdy szczegół przemyślany i zaplanowany. Pracownicy dostępni i pomocni na każdym etapie konferencji potrafiący skupić najlepszych ekspertów.
System Analysts Team Leader, JYSK Sp. z o.o., Warehouse Excellence 4.0, styczeń 2020
Bardzo profesjonalna obsługa, jak zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik.
Kierownik Magazynu, EATON AUTOMOTIVE COMPONENTS Sp. z o.o., Warehouse Excellence 4.0, styczeń 2020
OPINIA ZE ZWIEDZANIA KAUFLAND POLSKA MARKETY: Fantastyczne przyjęcie i duża otwartość. Osoby prowadzące to eksperci, którzy wiedzą o czym mówią i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Oceniam na 6.
Senior Manager Logistyki Centralnej, LEROY MERLIN Polska Sp. z o.o., Warehouse Excellence 4.0, styczeń 2020
OPINIA ZE ZWIEDZANIA KAUFLAND POLSKA MARKETY: Wizyta bardzo dobrze przygotowana, ciekawa. Duża otwartość ze strony gospodarzy. To był dobry, efektywny czas.
Dyrektor Centrum Dystrybucji, DGS Poland Sp. z o.o., Warehouse Excellence 4.0, styczeń 2020
OPINIA ZE ZWIEDZANIA KAUFLAND POLSKA MARKETY: Obszar magazynowy perfekcyjnie przygotowany do zwiedzania, osoby prezentujące obszar bardzo dobrze przygotowane, otwarte na udzielanie odpowiedzi na zadawane pytania, na dzielenie się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Można było odczuć, że dla Panów ten magazyn to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja.
Kierownik Działu Magazynów Towarowych, Gedeon Richter Polska Sp. z o.o., Warehouse Excellence 4.0, styczeń 2020

Nasi partnerzy: