FACTORIES TOUR, listopad 2019

26-27-28 listopada 2019, Luboń
FACTORIES TOUR, listopad 2019
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

Szanowni Państwo,

W dniach 26-27-28 listopada 2019 roku odbyła się kolejna edycja masterclass FACTORIES TOUR /metodologia sukcesu – najlepsze praktyki w zarządzaniu zakładem produkcyjnym/ - spotkania o unikatowej formule, łączącej część merytoryczną z praktyką.

Nasze zaproszenie do współpracy przyjęli Szefowie nowoczesnych zakładów produkcyjnych:

Bardzo dziękujemy Zarządom powyższych Firm za udostępnienie zakładów oraz profesjonalne przygotowanie. Uczestnicy podkreślali wysoką wartość merytoryczną przekazanej wiedzy i zaangażowanie Gospodarzy, jak również szczególną uprzejmość i otwartość firm.

W celu prawidłowego zarządzania czasem Uczestników podczas podziału na grupy wizytujące zaproponowaliśmy Uczestnikom dodatkową prelekcję wygłoszoną przez pana Dariusza Webera pt. „Dobre praktyki zarządzania projektami przemysłowymi w oparciu o metodykę Industrial Project Management (IPM)”.

Wszystkim Uczestnikom i Prelegentom dziękujemy za aktywny udział oraz cenne uwagi zarówno podczas spotkania, jak te zawarte w ankietach.

Chociaż projekt ten charakteryzował się wysoką dynamiką, miło nam, że Uczestnicy docenili nie tylko wartość merytoryczną, ale również zaangażowanie naszego teamu. Dziękujemy za pozytywne opinie mówiące o wyjątkowości oraz dobrej organizacji spotkania.

Wieczory biznesowo-networkingowe z Animatorem spełniły oczekiwania Uczestników – rozluźniły atmosferę, aby ułatwić rozmowy i dyskusje pomiędzy Uczestnikami.

 

O wizycie w zakładzie Sitech Sp. z o.o. Uczestnicy napisali między innymi:

Profesjonalne podejście oraz odpowiedź na wszystkie pytania.

Ciekawie zorganizowana fabryka.

Wysoka kultura pracy, porządek na całym obszarze.

Dobre ukierunkowanie na pracownika szeregowego.

 

O wizycie w zakładzie ABB Sp. z o.o. Uczestnicy napisali między innymi:

Jestem pod wrażeniem postępu technologicznego w zakresie automatyzacji i zarządzania materiałem.

Merytorycznie wysoki poziom.

Nowoczesny zakład, bardzo dobrze zorganizowany.

Właściwy kierunek rozwoju. Fabryka ładna, zadbana.

 

O wizycie w zakładzie Recaro Aircraft Seating Polska Sp. z o.o. Uczestnicy napisali między innymi:

Fajna prezentacja firmy przez Prezesa oraz imponujące metody lean.

Świetnie zorganizowane zwiedzanie łącznie z kompetencjami osoby oprowadzającej.

Pan Prezes Thomas Keller inspirujący leader i pasjonat.

Świetna atmosfera, wiarygodny oraz spójny przekaz, zaangażowani pracownicy, profesjonaliści.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami uczestników, które przedstawiamy poniżej oraz do udziału w kolejnych spotkaniach z obszaru produkcji. Więcej informacji już wkrótce.

Powiązane opinie: 
Bardzo ciekawy zakres merytoryczny konferencji, dobrze dobrane i przygotowane do zwiedzania Zakłady. Konferencja zorganizowana z dużą dbałością o detale, kadra firmy MOVIDA w odpowiedniej liczbie, dobrze przygotowana merytorycznie oraz otwarta na potrzeby uczestników. Bardzo dobra organizacja.
Szef ds. Inwestycji Kapitałowych, Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A., Factories Tour, listopad 2019
Doskonała organizacja, pracownicy firmy MOVIDA bardzo mili i profesjonalni. Prelegenci bardzo dobrze przygotowani merytorycznie, ciekawie omawiali przedstawione tematy. Polecam udział w konferencjach zorganizowanych przez firmę MOVIDA, naprawdę warto. Dziękuję za mile spędzony czas.
Mechanik Form, O-I Poland S.A., Factories Tour, listopad 2019
Dobrze przygotowana i zorganizowana prezentacja firm. Pracownicy firmy MOVIDA potrafią odpowiedzieć na każde pytanie organizacyjne.
Konstruktor, Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów GROWAG Sp. z o.o., Factories Tour, listopad 2019
OPINIA Z KOLACJI INTEGRACYJNEJ: Kolacje biznesowo-networkingowe przebiegły w bardzo miłej atmosferze, świetna okazja do wymiany doświadczeń oraz do nawiązania relacji zawodowych w różnych branżach.
Mechanik Form, O-I Poland S.A., Factories Tour, listopad 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA SITECH: Profesjonalne podejście, odpowiedzi na wszystkie pytania. Ciekawie zorganizowana fabryka, super kadra zarządzająca.
Specjalista ds. UR, Kupiec Sp. z o.o., Factories Tour, listopad 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA ABB: Fantastyczny i świetnie przeprowadzany wykład przez Pana Łukasza. Widać było jego pasję, zaangażowanie i wiedzę w prezentowanej tematyce.
Dyrektor Produkcyjno-Techniczny, WZ Eurocopert Sp. z o.o., Factories Tour, listopad 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA RECARO: Urzekła mnie otwartość osób oprowadzających. Załoga profesjonalna, fajna atmosfera na hali, fajne cele, świetne wskaźniki. Dobra współpraca między działami.
Dyrektor Operacyjny, BVT Components Sp. z o.o., Factories Tour, listopad 2019

Nasi partnerzy: