XIII FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU, październik 2019

8-9-10 października 2019, Legnica
XIII FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU, październik 2019
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

Już po raz 13-ty spotkaliśmy się na organizowanym przez firmę MOVIDA Forum poświęconym i skierowanym do Służb Utrzymania Ruchu.

Główne tematy, które zostały podjęte na tegorocznym Forum, to:

  • Utrzymanie Ruchu w erze Przemysłu 4.0,
  • Maintenance 4.0, czyli umiejętne wykorzystanie technologii i danych
  • automatyzacja

Ale również: problemy rozwoju i zmian systemów zarządzania działami UR, monitoring produkcji oraz realia na rynku pracy w odniesieniu do Służb Utrzymania Ruchu.

Konferencję uzupełniły wizyty w 2 zakładach produkcyjnych: Härter Technika Wytłaczania w Legnicy oraz FAURECIA LEGNICA w Gniewomierzu.

 

Uczestnicy Forum SUR docenili innowacyjne rozwiązania w zakresie UR i produkcji pokazane przez zakład Faurecia Legnica S.A. oraz bardzo dobre przygotowanie merytoryczne osób prowadzących zwiedzanie.

W zakładzie HÄRTER Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Uczestnicy zauważyli otwartość pracowników, bardzo dobrą komunikację w Zakładzie oraz zaawansowane metody pracy.

Biorąc udział w rozmowach kuluarowych z Uczestnikami doszliśmy do wniosku, że cele tegorocznego Forum zostały osiągnięte. Założenia tego wydarzenia i program, który został przygotowany w oparciu o liczne rozmowy researchowe, okazały się zgodne z oczekiwaniami Uczestników. Dlatego z podwójną przyjemnością zapraszamy już teraz na kolejną edycję Forum SUR, która odbędzie się jesienią przyszłego roku.

Krótkie podsumowanie w postaci wideorelacji znajdą Państwo na stronie youtube.com

Powiązane opinie: 
Forum bardzo dobrze przygotowane. Co wyróżnia Forum MOVIDA? Bardzo bogaty program merytoryczny oparty na doświadczeniach Służb Utrzymania Ruchu. Tematyka ciekawa podparta wdrożonymi rozwiązaniami. Brak owijania w bawełnę – realia.
Menedżer Utrzymania Ruchu, BorgWarner Poland Sp. z o.o., Forum SUR, październik 2019
Forum bardzo inspirujące, dające możliwość wymiany poglądów z innymi uczestnikami. Obsługa na najwyższym poziomie, dbająca o uczestników.
Kierownik 2310, Polfa Tarchomin S.A., Forum SUR, październik 2019
Obsługa jak zwykle na najwyższym poziomie. Forum rzeczowe, interesujące. Omawiane tematy jak najbardziej na czasie.
Managing Director, Advanced Technical Services Sp. z o.o., Forum SUR, październik 2019
XIII Forum SUR było kolejnym, profesjonalnie przygotowanym przez firmę MOVIDA wydarzeniem. Forum przyniosło kilka inspiracji, które w najbliższym czasie będę próbował wdrożyć. Wymiana doświadczeń pomiędzy ekspertami jest także ogromną wartością dodaną.
Technical Development Manager, Quad Graphics Europe Sp. z o.o, Forum SUR, październik 2019
Forum interesujące, pozwalające na wymianę doświadczeń i nieraz wspólne obgadanie identycznych problemów. Obsługa Forum profesjonalna.
Inżynier UR, Vetoquinol Biowet Sp. z o.o., Forum SUR, październik 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA HÄRTER: Organizacja na wysokim poziomie SUR – korzystają z zaawansowanych metod pracy.
Kierownik Utrzymania Ruchu, Dradura Polska Sp. z o.o., Forum SUR, październik 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA HÄRTER: Ciekawy zakład z bardzo ciekawymi, jak i nowymi maszynami. Przykład jak niewielkim zespołem poprzez ciągłe doskonalenie i optymalizację można modernizować i unowocześniać procesy UR i produkcyjne.
Maintenance Supervisor, IAC Group Sp. z o.o., Forum SUR, październik 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA FAURECIA: Innowacyjne rozwiązania w zakresie UR i produkcji. Interesujące podejście do problemów i wyzwań stojących przed utrzymaniem ruchu. Profesjonalnie zorganizowane zwiedzanie zakładu. Prowadzący chętnie odpowiadali na zadawane pytania dzieląc się wiedzą i doświadczeniem.
Kierownik Utrzymania Ruchu, FCA Powertrain Poland Sp. z o.o., Forum SUR, październik 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA FAURECIA: Świetna organizacja zwiedzania, duża szczegółowość i wysoki poziom profesjonalizmu oprowadzających.
Kierownik Utrzymania Ruchu, 3LP SA, Forum SUR, październik 2019

Nasi partnerzy: