QUALITY TOUR, wrzesień 2019

24-25-26 września 2019, Tychy
QUALITY TOUR, wrzesień 2019
Kategoria: 
Jakość

Szanowni Państwo,

Za nami kolejna edycja Quality Tour (24-26 września 2019). To był bardzo intensywny czas, ale Uczestnicy poza zmęczeniem przywieźli ze sobą solidną porcję wiedzy i inspiracji.

W ciągu trzech dni odwiedziliśmy trzy nowoczesne zakłady - Opel Manufacturing Poland, KLGS oraz FCA Poland, przeszliśmy dziesiątki kilometrów wzdłuż linii produkcyjnych, przeanalizowaliśmy mnóstwo rozwiązań i odpowiedzieliśmy na tyle samo pytań.

       

Bardzo dziękujemy Zarządom zwiedzanych Zakładów za możliwość podejrzenia ich przy pracy, Prelegentom i osobom oprowadzającym za otwartość w dzieleniu się wiedzą i profesjonalne, kompetentne podejście.

Uczestnikom dziękujemy za udział w tym wydarzeniu i cieszymy się, że spotkanie zostało bardzo pozytywnie ocenione pod względem merytorycznym i organizacyjnym.

Wszystkim Państwu dziękujemy za zaangażowanie i stworzenie wyjątkowej atmosfery konferencji. To przede wszystkim dzięki Państwu Quality Tour cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem i jest obecnie obowiązkowym punktem w kalendarzu wielu Szefów i Managerów Jakości.

Zapraszamy w przyszłym roku.

Poniżej kilka opinii oraz zdjęć.

Powiązane opinie: 
W pełni profesjonalne podejście do organizacji i zabezpieczenia konferencji. Miły kontakt z przedstawicielami firmy MOVIDA.
Group Leader Quality Operations, Opel Manufacturing Poland Sp. z o.o., Quality Tour, wrzesień 2019
Pierwszy raz brałam udział w Quality Tour i jestem pod wrażeniem organizacji oraz otwartości firm, które mogliśmy odwiedzić. Pełen profesjonalizm.
Dyrektor ds. Jakości, Aliplast Extrusion Sp. z o.o., Quality Tour, wrzesień 2019
Wysoka sprawność organizacyjna i świadomy wybór firm i tematów, połączonych spójnie w jednym kierunku – temacie wiodącym, powodują, że QT to atrakcyjna forma benchmarkingu branżowego.
Assistant General Manager, TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND Sp. z o.o., Quality Tour, wrzesień 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA KLGS: Osoby z bardzo dużą wiedzą fachową w sposób prosty i zrozumiały opowiadają o swoich trudnych procesach.
Kierownik Kontroli Procesu Produkcyjnego, Solaris Bus and Coach S.A., Quality Tour, wrzesień 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA FCA: Jako pracownik OMP Sp. z o.o. mocno zainteresowany byłem zakładem FCA Tychy, po wizycie jestem pełen uznania dla Zespołu, który tworzy tę firmę. Sala konferencyjna, linia produkcyjna, obszar pomiarowy wiele pozytywnego mówi na temat podejścia kolegów z FCA do prowadzenia biznesu.
Group Leader Quality Operations, Opel Manufacturing Poland Sp. z o.o., Quality Tour, wrzesień 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA OPEL: Panowie oprowadzający nas na pewno są specjalistami w swojej pracy. Profesjonalnie i rzeczowo opowiadali o pracy zakładu oraz odpowiadali na nasze pytania.
Dyrektor ds. Jakości, Aliplast Extrusion Sp. z o.o., Quality Tour, wrzesień 2019

Nasi partnerzy: