MAGAZYN OPTYMALNY, wrzesień 2019

24-25-26 września 2019, Gliwice
MAGAZYN OPTYMALNY, wrzesień 2019
Kategoria: 
Logistyka - Dystrybucja - Magazyn

Szanowni Państwo,

Podczas spotkania masterclass „Magazyn Optymalny”, które odbyło się w Gliwicach w dniach 24-26 września 2019 r. po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć doborowe grono ekspertów-praktyków zajmujących się na co dzień zarządzaniem gospodarką magazynową, logistyką oraz centrami dystrybucyjnymi i logistycznymi. Spotkaniu towarzyszyły ożywione dyskusje, kuluarowe rozmowy i efektywna wymiana doświadczeń.

Rozmawialiśmy m.in. o efektywnych narzędziach zarządzania, nowoczesnych i sprawdzonych systemach, najskuteczniejszych rozwiązaniach.

W ramach „WAREHOUSE EFFECTIVE MODERN SOLUTIONS SESSION” odwiedziliśmy najnowocześniejszą chłodnię w Polsce – Centrum Dystrybucji Fresh Logistics Polska w Gliwicach, z grupy Raben. Bardzo dziękujemy Zarządowi Centrum oraz jego Przedstawicielom za profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie, niezwykle interesujące meritum oraz możliwość zapoznania się z innowacyjnymi i efektywnymi rozwiązaniami zastosowanymi w Centrum.

Uczestnikom dziękujemy za opinie, wśród których wielu podkreślało dobrą organizację i logistykę spotkania. Bardzo dziękujemy za wysokie oceny prelekcji oraz ciepłe słowa o otwartości i merytorycznej wiedzy osób oprowadzających.Wieczorami Uczestnicy brali udział we wspólnych kolacjach networkingowych z elementami integracji, które pozwoliły na wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Dziękujemy również Partnerom Medialnym za owocną współpracę, jak również za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

Zapraszamy na kolejne spotkania dedykowane osobom odpowiedzialnym za zarządzanie magazynami oraz centrami dystrybucyjnymi, gwarantując jak zwykle ogrom wiedzy merytorycznej, znakomitą platformę wymiany doświadczeń oraz sympatyczne grono uczestników i miłą atmosferę.

Poniżej kilka wybranych opinii:

Powiązane opinie: 
OPINIA ZE ZWIEDZANIA FRESH LOGISTICS: Bardzo dziękuję za możliwość odwiedzenia Państwa magazynu. Nowe doświadczenie, magazyn całkowicie dostosowany do 2-8 stopni C. Dziękuję za otwartość prelegentów, Państwa pasje i chęć optymalizacji rozwiązań, a tym samym zainspirowanie innych. Możliwość zobaczenia jak działa system WMZ i bieżące operacje.
Supply Chain, Bayer Sp. z o.o., Magazyn Optymalny, wrzesień 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA FRESH LOGISTICS: Pan Wojciech ma ogromną wiedzę. Odpowiedział na każde pytanie zadawane przez nas. Firma bardzo czysta i poukładana i to się rzuciło na pierwszy rzut oka. Fajnie, że prowadzący pytali o wrażenie w czasie live touru. Dobry przykład do zwiedzania – duży plus dla MOVIDA!
Koordynator Działu Logistyki, Hydro Extrusion Poland Sp. z o.o., Magazyn Optymalny, wrzesień 2019
Konferencja przeprowadzona przez praktyków. Spełniła wszystkie oczekiwania. Prelegenci wzbogacili konferencję o szereg interesujących materiałów. Z pewnością możemy polecić.
Administrator Magazynu Części Zamiennych, UMA Investments Sp. z o.o., Magazyn Optymalny, wrzesień 2019
Bardzo dobrze zorganizowanie spotkanie. Prelekcje ciekawe. Prelegenci otwarcie i ciekawie omawiali przedstawiane tematy. Zadbaliście Państwo o przyjazną atmosferę i byliście obecni także jak pojawiały się pytania wiadomo było, że Państwo jesteście gotowi, żeby pomóc. Bardzo mi się podobało. Na pewno skorzystam w przyszłości z Państwa konferencji.
Supply Chain, Bayer Sp. z o.o., Magazyn Optymalny, wrzesień 2019
Przygotowanie oraz prowadzenie masterclass na najwyższym poziomie organizacji. Spotkania integracyjne to bardzo dobry sposób uruchomienia przepływu komunikacji między uczestnikami, przekazu informacji, dobrych praktyk czy porad.
Kierownik Magazynów, ABB Industrial Solutions Sp. z o.o., Magazyn Optymalny, wrzesień 2019
Obsługa na wysokim poziomie. Cała konferencja na wysokim poziomie. Zarówno organizacyjnym, jak i dobór tematyczny i prelegenci. Na pewno będę chciał wrócić na kolejne.
Koordynator Działu Logistyki, Hydro Extrusion Poland Sp. z o.o., Magazyn Optymalny, wrzesień 2019

Nasi partnerzy: