FORUM NOWOCZESNE BHP, czerwiec 2019

11-12-13 czerwca 2019, Poznań
FORUM NOWOCZESNE BHP, czerwiec 2019
Kategoria: 
BHP - Środowisko - Odpady

Szanowni Państwo,

Podczas spotkania masterclass „Forum Nowoczesne BHP”, które odbyło się w Poznaniu w dniach 11-13 czerwca 2019 r. po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć doborowe grono ekspertów-praktyków zajmujących się BHP na co dzień. Spotkaniu towarzyszyły ciekawe dyskusje i kuluarowe rozmowy.

Rozmawialiśmy m.in. o zarządzaniu bezpieczeństwem pracy, kształtowaniu kultury bezpieczeństwa oraz kierunkach rozwoju systemów bezpieczeństwa.

W ramach „Health & Safety Session” odwiedziliśmy zakłady Bridgestone Poznań Sp. z o.o. oraz Kimball Electronics Poland Sp. z o.o.. Bardzo dziękujemy Zarządom wyżej wymienionych firm za profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie oraz możliwość zapoznania się z innowacyjnymi i efektywnymi praktykami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wieczorami Uczestnicy brali udział we wspólnych kolacjach networkingowych z elementami integracji, które pozwoliły na wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Uczestnikom dziękujemy za opinie, wśród których wielu podkreślało dobrą organizację i logistykę spotkania. Bardzo dziękujemy za wysokie oceny prelekcji oraz ciepłe słowa o otwartości i merytorycznej wiedzy osób oprowadzających.

Dziękujemy również Partnerom Medialnym i Partnerom Stolików Tematycznych za owocną współpracę, jak również za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

Zapraszamy na kolejne spotkania dedykowane osobom odpowiedzialnym za strategię BHP, gwarantując jak zwykle ogrom wiedzy merytorycznej, znakomitą platformę wymiany doświadczeń oraz sympatyczne grono uczestników i miłą atmosferę.

Poniżej kilka wybranych opinii.

Powiązane opinie: 
OPINIA ZE ZWIEDZANIA BRIDGESTONE POZNAŃ: Osoba oprowadzająca bardzo kompetentna, przekazała fachową wiedzę, odpowiedziała na pytania. Cieszę się, że mogłem poszerzyć swoje horyzonty w fabryce Bridgestone. Było to dla mnie ciekawe doświadczenie.
Główny Specjalista ds. BHP, Inspektor PPoż, SERPOL COSMETICS Sp. z o.o. Sp. k., Forum Nowoczesne BHP, czerwiec 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA KIMBALL ELECTRONICS POLAND: Doskonale utrzymany park maszynowy! Bardzo ciekawa produkcja, ciekawe rozwiązania. Bardzo sympatyczne kierownictwo magazynu :)
Służba BHP, MAN Trucks Sp. z o.o., Forum Nowoczesne BHP, czerwiec 2019
Bardzo ciekawe prelekcje i doskonała platforma do wymiany dobrych praktyk i opinii.
Starszy Specjalista ds. BHP, Dell Products (Poland) Sp. z o.o., Forum Nowoczesne BHP, czerwiec 2019
Dobra i sprawna organizacja, tematyka forum oraz wizyty techniczne inspirujące.
Główny Specjalista ds. BHP i OŚ, WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO "PZL-ŚWIDNIK" SPÓŁKA AKCYJNA, Forum Nowoczesne BHP, czerwiec 2019
Wysoki poziom konferencji, spotkanie w gronie fachowców. Pracownicy MOVIDA empatyczni. Dziękuję za wspólnie spędzony czas.
Główny Specjalista ds. BHP, Inspektor PPoż, SERPOL COSMETICS Sp. z o.o. Sp. k., Forum Nowoczesne BHP, czerwiec 2019
Spotkania i obsługa na najwyższym poziomie, jak zawsze.
EHS Manager, Sanhua Aweco Polska Appliance Sp. z o.o. Sp. k., Forum Nowoczesne BHP, czerwiec 2019
Obsługa jak zawsze na najwyższym poziomie. Interesujący dobór tematów i prelegentów. Wracam z dużą dawką nowych inspiracji i pomysłów.
Kierownik OHS, LEONI Kabel Polska Sp. z o.o., Forum Nowoczesne BHP, czerwiec 2019
Świetna organizacja, bardzo otwarta atmosfera. Konferencja jest źródłem i motywatorem do zmian.
Służba BHP, MAN Trucks Sp. z o.o., Forum Nowoczesne BHP, czerwiec 2019

Nasi partnerzy: