BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM, maj 2019

28-29-30 maja 2019, Łódź
BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM, maj 2019
Kategoria: 
Logistyka - Dystrybucja - Magazyn

Szanowni Państwo,

Za nami bardzo udane masterclass „Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym”, które odbyło się w Łodzi w dniach 28-29-30 maja 2019r.

Na podstawie analizy case studies omówiliśmy problematykę proaktywnego podejścia do zapewnienia bezpieczeństwa w magazynie, składowania produktów, jak i zarządzania całą infrastrukturą (w tym technologiczną) z uwzględnieniem najwyższych parametrów bezpieczeństwa.

Uczestnicy przyjrzeli się rozwiązaniom w Centrum Logistycznym  BSH Sprzet Gospodarstwa Domowego i bardzo dobrze ocenili tę wizytę.

Cieszymy się ze spotkania w tak licznym gronie i wysokich ocen.

Miło nam, że aktywny i entuzjastyczny udział w masterclass obfitował w ciekawe dyskusje i kuluarowe rozmowy. Spotkanie uzupełniły  wyjątkowe wieczory z grami integracyjnymi, które pozwoliły Uczestnikom wymieniać doświadczenia i nawiązywać nowe kontakty.

Podczas masterclass  pokazaliśmy Państwu ćwiczenia z zasad bezpieczeństwa pożarowego , które przeprowadzili Przedstawiciele firmy Haspe.

Pokaz wraz z częścią edukacyjną (wybuch gazu, wykipienie oleju, zapalenie butli  propan-butan) i sposoby gaszenia podręcznym sprzętem gaśniczym pożarów grup A, B, C, F zostały  docenione i zebrały same pozytywne opinie.

Liczymy na to, że wiedza pogłębiona dzięki spotkaniu będzie inspiracją do dalszych, efektywnych działań oraz zachętą do uczestnictwa w kolejnych naszych projektach.

Dziękujemy naszym Gościom za stworzenie wyjątkowej atmosfery, Prelegentom za podzielenie się wiedzą i doświadczeniem, Partnerom za owocną współpracę oraz za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

Bardzo dziękujemy  Zarządowi firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego za umożliwienie zwiedzenia Centrum Logistycznego oraz profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie. Nasi Uczestnicy docenili sposób zarządzania centrum logistycznym, ciekawą prezentację, a także wiedzę i kompetencje pracowników firmy.

Serdecznie zapraszamy na kolejne edycje spotkania BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM oraz na inne wydarzenia organizowane przez MOVIDA.

Poniżej kilka opinii oraz zdjęć:

Powiązane opinie: 
OPINIA ZE ZWIEDZANIA CENTRUM LOGISTYCZNEGO BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego: Moje odczucia na temat centrum BSH są jak najbardziej pozytywne. Wysokie normy bezpieczeństwa, dobrze wykwalifikowana kadra dzięki sporej ilości wiedzy przekazywanej pracownikom. Myślę że jest to spowodowane również dużą ilością miejsca jakim centrum dysponuje oraz wymaganiami centrali odnośnie szerokich i bezpiecznych dróg zarówno dla wózków jak i pieszych. Ładownia akumulatorów również robi spore wrażenie pod względem bezpieczeństwa jak i zarządzania.
Koordynator Magazynu, Joyson Safety Systems Poland Sp. z o.o, Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym, maj 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA CENTRUM LOGISTYCZNEGO BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego: Super magazyn – miejsce na wszystko i wszystko na miejscu. Osoby prowadzące niezwykle komunikatywne i fachowe.
Kierownik Logistyki, CEDC International Sp. z o.o., Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym, maj 2019
Ciekawe wystąpienia wynikające z wieloletniej praktyki prelegentów. Pracownicy MOVIDA na 6!
Kierownik Magazynu, Strauss Café Poland Sp. z o.o., Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym, maj 2019
Ciekawe i merytoryczne prelekcje z trafnymi przykładami. Obsługa pracowników MOVIDA na wysokim poziomie.
Kierownik Kontroli Zapasów, EATON AUTOMOTIVE COMPONENTS Sp. z o.o., Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym, maj 2019
Moja opinia o masterclass oraz całej obsługi jest bardzo pozytywna. Wszystkie prelekcje były bardzo dobrze przygotowane i było można się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy. Fachowa wiedza osób, którzy wykładali jest bardzo duża. Bardzo dziękuję za uczestnictwo w prelekcjach.
Mistrz Magazynu, DS Smith Polska Sp. z o.o., Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym, maj 2019
Obsługa na bardzo wysokim poziomie, co pozwoliło na komfortowe przystąpienie do masterclass. Samo masterclass przygotowane oraz prowadzone w bardzo praktyczny sposób bez zbędnej teorii. Pozwoliło to na omówienie oraz wymianę opinii uczestników na tematy problematyczne każdego z zakładów.
Koordynator Magazynu, Adient Seating Poland Sp. z o.o., Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym, maj 2019
Kompetentni prelegenci, dobra atmosfera konferencji, przyjemne wieczory integracyjne.
Trener Magazynu, Adient Seating Poland Sp. z o.o., Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym, maj 2019
Plan zgodny z rzeczywistością. Dobrze zrobiony, przestrzegany i monitorowany terminarz. Forum sympatyczne, kompetentne i znakomicie prowadzone.
Kierownik Logistyki, CEDC International Sp. z o.o., Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym, maj 2019

Nasi partnerzy: