FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG, maj 2019

14-15-16 maja 2019, Warszawa
FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG, maj 2019
Kategoria: 
Jakość

Szanowni Państwo,

Za nami kolejna edycja Forum Managerów Jakości FMCG, która odbyła się w Warszawie w dniach 14-16 maja 2019.

Dziękujemy za Państwa udział w tym wydarzeniu i cieszymy się, że spotkanie zostało bardzo pozytywnie ocenione pod względem merytorycznym i organizacyjnym.
Rozmawialiśmy o zarządzaniu jakością w branży FMCG i zmianach legislacyjnych, o budowaniu świadomości i zaangażowania pracowników w kulturę jakości i bezpieczeństwa produktu. Dyskutowaliśmy, inspirowaliśmy, wymienialiśmy doświadczenia i opinie, nawiązywaliśmy relacje.

Bardzo dziękujemy Zarządowi firmy L’Oréal Warsaw Plant za umożliwienie odwiedzenia zakładu oraz niezwykle profesjonalne przygotowanie spotkania, otwartość i zaangażowanie merytoryczne Przedstawicieli działu Jakości oraz wszystkich Laboratoriów.

 

Nasi Uczestnicy docenili ciekawy i nowoczesny sposób zarządzania zakładem, ciekawą prezentację, a także otwartość i kompetencje pracowników firmy.

Podsumowując - profesjonaliści z zakresu zarządzania jakością w FMCG, nowoczesne rozwiązania, bogaty program i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że Forum staje się obowiązkowym punktem w kalendarzu Szefów/Managerów Jakości poszukujących zoptymalizowanych rozwiązań w tym obszarze.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział i wspólnie stworzoną, przemiłą atmosferę.

O zwiedzaniu Zakładu L’Oréal Warsaw Plant Uczestnicy mówią tak:

FANTASTYCZNIE, bardzo dziękuję za możliwość obejrzenia zakładu, jestem od wrażeniem i mam nadzieję, że uda mi się wdrożyć chociaż jakieś rozwiązania. Wyczerpujące odpowiedzi oprowadzających.

Zwiedzanie bardzo ciekawe. Osoby oprowadzające kompetentne, z dużą wiedzą. Odpowiadały na wszelkie pytania pojawiające się podczas zwiedzania. Zakład dobrze organizowany, na terenie zakładu czysto. 

Zakład robi ogromne wrażenie. Pracownicy posiadają dużą wiedzę, z pewnością można stwierdzić, że są profesjonalistami.

Zakład zrobił na mnie duże wrażenie – czysty, spójny, zorganizowany. Na każdym kroku widać jak wielka waga jest przywiązywana do bezpieczeństwa, jakości oraz ochrony środowiska. Widoczne są też nakłady finansowe w tym zakresie. W prosty, przejrzysty i przyjemny graficznie sposób są przedstawione wartości firmy i osiągnięcia w tym zakresie. Osoby oprowadzające bardzo kompetentne, otwarte na pytania. Widać, że lubią swoją pracę. Ciekawy i nowoczesny sposób prezentacji zakładu – filmik promocyjny, film dotyczący bhp. Firma młoda duchem, w której chyba dobrze się pracuje.

Powiązane opinie: 
Bardzo ciekawe wykłady obejmujące obszar kontroli i zapewnienia jakości. Aktualna tematyka wykładowców związana z problemami systemowymi, jakościowymi i wymaganiami prawnymi. Prowadzenie, wygłoszenie przez zespół profesjonalnych prelegentów.
Kierownik Laboratorium Kosmetycznego, JARS Sp. z o.o., Forum Managerów Jakości FMCG, maj 2019
Profesjonalne przygotowanie konferencji zarówno pod kątem merytorycznym jak i organizacyjnym. Wymiana doświadczeń, dyskusje, ciekawe wykłady. Świetna możliwość nauki.
Kierownik Kontroli Jakości, MARION Sp. z o.o., Forum Managerów Jakości FMCG, maj 2019
Bardzo profesjonalnie przygotowany event, duża różnorodność tematów, każdy może znaleźć coś dla siebie.
Dyrektor Jakości, Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oréal Polska, Forum Managerów Jakości FMCG, maj 2019
Forum przygotowane bardzo profesjonalnie. Pracownicy bardzo zaangażowani.
Zastępca Kierownika Działu Kontroli Jakości, WIBO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., Forum Managerów Jakości FMCG, maj 2019
Dobrze, profesjonalnie zorganizowane.
Kierownik Działu Zapewnienia Jakości i Rozwoju, DEVELEY POLSKA Sp. z o.o., Forum Managerów Jakości FMCG, maj 2019

Nasi partnerzy: