PRODUCTION EXCELLENCE, marzec 2019

12-13-14 marca 2019, Poznań
PRODUCTION EXCELLENCE, marzec 2019
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

Szanowni Państwo,

Za nami bardzo udane masterclass „Production Excellence”, które odbyło się w Tarnowie Podgórnym w dniach 12-13-14 marca 2019r.

Forum było poświęcone najlepszym praktykom w zarządzaniu produkcją w erze rozwijającego się Przemysłu 4.0, w tym kwestii automatyzacji, optymalizacji procesów, podnoszeniu ich efektywności, jakości oraz metod umożliwiających jak najpełniejsze wykorzystanie dostępnych zasobów zakładu już na etapie planowania produkcji.

Niestabilne środowisko rynkowe - zmieniające się modele biznesowe, wymagania klientów i rynku - skłaniają do zadawania coraz to nowych pytań i szukania nieoczywistych rozwiązań. Jak wyjść poza narzędzia i dotrzeć do pracowników? Jakie są możliwości nowoczesnych rozwiązań IT w produkcji? Czy automatyzacja zwiększa wydajność? Jakie są ograniczenia we wdrażaniu nowych technologii? Zachęciliśmy Uczestników do eksplorowania tych obszarów i czerpania inspiracji bezpośrednio od ekspertów-praktyków z innych organizacji, którzy właśnie na tym spotkaniu podzielili się swoją wiedzą.

Uczestnicy przyjrzeli się rozwiązaniom w Zakładzie Produkcyjnym Kimball Electronics Poland i bardzo dobrze ocenili tę wizytę. Dziękujemy Zarządowi za udostępnienie zakładu oraz wszystkim osobom zaangażowanym za bardzo miłe przyjęcie.

Cieszymy się ze spotkania w tak licznym gronie i wysokich ocen. Miło nam, że aktywny i entuzjastyczny udział w masterclass obfitował w ciekawe dyskusje i kuluarowe rozmowy. Spotkanie uzupełniły  wyjątkowe wieczory z grami integracyjnymi, które pozwoliły Uczestnikom wymieniać doświadczenia i nawiązywać nowe kontakty.

Liczymy na to, że wiedza pogłębiona dzięki spotkaniu będzie inspiracją do dalszych, efektywnych działań oraz zachętą do uczestnictwa w kolejnych naszych projektach.

Dziękujemy naszym Gościom za stworzenie wyjątkowej atmosfery, Prelegentom za podzielenie się wiedzą i doświadczeniem, Partnerom za owocną współpracę oraz za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

Serdecznie zapraszamy na kolejne edycje spotkania PRODUCTION EXCELLENCE oraz na inne wydarzenia organizowane przez MOVIDA.

Poniżej kilka opinii oraz zdjęć:

Powiązane opinie: 
Nasuwa mi się tylko jedno stwierdzenie, że to nie jest masterclass tylko worldclass :) forum bardzo profesjonalne. Jeśli chodzi o obsługę to profesjonalność to za mało… bardzo mili, uprzejmi i pomocni. Forum godne polecenia!
Kierownik Działu Lean, BORNE FURNITURE Sp. z o.o., Production Excellence, marzec 2019
Fantastyczna opieka, duże zaangażowanie w opiekę nad Uczestnikami. Kolacje integracyjne bardzo dobrze zorganizowane z elementami zabawy. Zaletą jest, że wszystko odbywało się w jednym miejscu. Organizacja na wysokim poziomie :)!
Kierownik Produkcji, DGS Poland Sp. z o.o., Production Excellence, marzec 2019
Ciekawe wydarzenie, w czasie którego pojawiło się omówienie wielu ciekawych projektów optymalizujących. Dało się uzyskać ciekawe inspiracje do poprawy własnych procesów.
Dyrektor Produkcji, Kimball Electronics Poland Sp. z o.o., Production Excellence, marzec 2019
Firma MOVIDA to pełen profesjonalizm. Konferencje z firmą MOVIDA to rozwój osobisty i rozwój swojej firmy w oparciu o doświadczenia innych firm uczestniczących w masterclass.
Kierownik Gospodarki Materiałowej, FERRERO POLSKA Sp. z o.o., Production Excellence, marzec 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU KIMBALL ELECTRONICS POLAND: Wysoki poziom organizacji. Wielki ukłon w stronę kadry zarządzającej. Wszystko bardzo uporządkowane. Widać, że wprowadzone standardy są przestrzegane. Bardzo wysoka kultura osobista i zorganizowanie osób oprowadzających i opowiadających o firmie.
Koordynator Produkcji, Mowi Poland S.A., Production Excellence, marzec 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU KIMBALL ELECTRONICS POLAND: Przedstawiciele Kimball Electronics okazali się profesjonalistami na najwyższym światowym poziomie. Firma sprawia wrażenie bardzo dobrze zorganizowanej i świetnie dopasowującej się do dynamicznie zmieniającego się otoczenia. Podczas wizyty daje się odczuć, że atmosfera pracy jest wyśmienita.
Niezależny Konsultant Lean Management oraz Supply Chain Management, Production Excellence, marzec 2019

Nasi partnerzy: